Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся хора за пренаписване на новини в локлен(градски) новинарски сайт.

Изискванията са: минимум 5 статии на ден

Заплащането е % от рекламата на сайта + допълнителни бонуси за много популярни статии...

Моля желаещите да ми изпратят няколко свои (пренаписани) статии...
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Все още имаме нужда от новинари. Които желае да се занимава с писане на новини може да заповяда...
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

ок ве колко е тва "% от рекламата на сайта" и как изобщо да знам ква е печалбата от рекламата. начи и в предната тема за форума беше пуснал такава дивотия

ти ще бачкаш ли цял месец по пет статии на ден и на края на месеца да ти кажа - ми тоз месец рекламата е 10 лв в сайта на бажанака и ти имаш цели 5%. де да ти ги преведа? а да, щях да забрая - банковата такса е за твоя сметка.

кажи цена на статия пък ти си прибирай печалбата от рекламата
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

тва секи ден без почивните?

начи 22*5 са 110 статии. дори някой да се навие да ги пише по левче, дето е няква суперсмешна зцена, тва са 110 кинта месечно - ще ги вади ли или няма да ги вади?

кажи направо че даваш 200 лв за преписанване на 110 новини месечно и виж дали изобщо някой ще се навие, ако никой не се навие не знам кво трябва си помислиш за процентната офертата
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Абе, Кретен, ти не разбра ли? Човека не плаща, а търси хора, с които евентуално ПОСЛЕ да си дели печалбата. И не знам ти защо не си доволен. 22 статии преспокойно се пренаписват за 22 часа - 2 часа остават за сън, къпане, ядене... то стига!
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

5 статии се пишат спокойно за 2 часа качествено, ако бързаш може да станат и за 1.

Реално при заети 8 рекламни позиции се очакват базово към 990 лв без допълнителни екстри и опции.

Месечно очаквам около 150 статии, като не е казано, че трябва да се пишат наведнъж или всеки ден. Може да се пишат 2 сутринта 2 следобяд и 1 вечерта. Може ако един ден не ти се пише да пропуснеш а в следващите дни да си ги наваксаш
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Това с процента си дървена далавера. Тези 990 лева са очаквани, ама дали ще станат реали - а дано, ама надали. Ако искаш някой да се свърже с теб, по-добре остави хората да ти предлагат офертите си, пък ти ще прецениш кой да избереш, и дали може да си го позволиш.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

5 статии се пишат спокойно за 2 часа качествено, ако бързаш може да станат и за 1.

Реално при заети 8 рекламни позиции се очакват базово към 990 лв без допълнителни екстри и опции.

Месечно очаквам около 150 статии, като не е казано, че трябва да се пишат наведнъж или всеки ден. Може да се пишат 2 сутринта 2 следобяд и 1 вечерта. Може ако един ден не ти се пише да пропуснеш а в следващите дни да си ги наваксаш

Извинявай, коментара го оттеглям. Объркала съм темата с една друга подобна. 5 статии на ден е възможно, но далеч не се пишат за 2 часа. ;) По-скоро между 3 и 5 часа.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Разбира се, че могат да се напишат пет статии за два часа. Още повече пък новинарски. Все пак тук става въпрос за пренаписване, а не за сглобяване от различни информационни източници, търсене на инфо и т.н. При последните, които са по-скоро авторски може и осем часа да ти отнеме. Но пренаписани се пишат бързо. ;)
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Извинявай, коментара го оттеглям. Объркала съм темата с една друга подобна. 5 статии на ден е възможно, но далеч не се пишат за 2 часа. ;) По-скоро между 3 и 5 часа.
Писал съм статии в този сайт и за 20-30 минути статията става по добра от оригинала, в това число и с намиране на хубави снимки към нея от нета...
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Това с процента си дървена далавера. Тези 990 лева са очаквани, ама дали ще станат реали - а дано, ама надали. Ако искаш някой да се свърже с теб, по-добре остави хората да ти предлагат офертите си, пък ти ще прецениш кой да избереш, и дали може да си го позволиш.

Виж колега, пропусна най-важния пост в темата!
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Писал съм статии в този сайт и за 20-30 минути статията става по добра от оригинала, в това число и с намиране на хубави снимки към нея от нета...

Навремето един майор в казармата са изрази така:

"Щом можете да пробягате 1 км. за 3 минути, значи можете да пробягате 10 км. за 30 минути"

Желязна логика, изказана от един представител на най-логичните същества - военните.

А твоята оферта представена в тоя вид не лови дикиш...

Ако беше казал така:

Сайта печели 1000 лв. на месец, плюс приложено доказателство за това.
Давам 10-20-30 % за 1-3-5 статии на ден.

Така ще намериш някой сигурно...

А ти - давам незнаен процент от незнайна печалба... И затова те подхванаха с храната :).
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Реално при заети 8 рекламни позиции се очакват базово към 990 лв без допълнителни екстри и опции.

реално при заети 8 работни часа дневно при ставка от 25 долара на час аз следва да печеля 4400 долара месечно при 5 работна седмица

факт е че тва ми е тарифата, факт е че работя къмто 8 часа дневно кат съм в настроение, обаче изобщо не е факт че прибирам 4400 долара месечно

начи ено са плановете друго реалностите

в таз връзка - в момента тез 8 позиции земат ли тез 990лв?

в последната една година колко дни тез 8 позиции са вземали тез 990 лв

ааапропо (казано по хинтилигентски) тоз сайт откога съществува, къв трафик има, колко уникални статии и тн. Нали притеснява ма да не е сайт от миналата седмица дето най-голямото му достойнство е че рпед него е цялото бъдеще, ама псилютно цялото
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Ако сайта таксува на импресии, примерно 10 долара за 1000 и прави по 10 000 импресии, то тогава доста пари могат да се приберат, но от цъкане.... съмнителна работа.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Ако сайта таксува на импресии, примерно 10 долара за 1000 и прави по 10 000 импресии, то тогава доста пари могат да се приберат, но от цъкане.... съмнителна работа.

не, не той сайта ще печели от реклама ама за да има реклама сайта трябва да има някакаъв трафик и репутация. ся няма катил дет да даде 200 лв за банер в блог дето влиза само той и собственика на блога. аз затва питам - НЯКВА СТАТИСТИКА ЗА САЙТА КЪМ МОМНЕТА

в края на краищата едно е да почнеш да пишеш статии за сайт дето си има трафик и е имал (и ще има) реклама друго е да почнеш за никомо неизвестен блог за Долно Конаре дето може би евентуално някога в неопределеното бъдеще ще изкара някой лев
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Да се запиша за темата,че ми стана интересно. Ако може сайта на ЛС.
Ако сайта печели 1000 гроша ,все ще се намерят и за писатела
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Да се запиша за темата,че ми стана интересно. Ако може сайта на ЛС.
Ако сайта печели 1000 гроша ,все ще се намерят и за писатела

мене живо ме интересува сайта прай ли 1000 уникални месечно в момента или н епрай
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Да се запиша за темата,че ми стана интересно. Ако може сайта на ЛС.
Ако сайта печели 1000 гроша ,все ще се намерят и за писатела
Тъй де:), ако печелеше по 990 лв ще можеше да си позволи всеки ден по 1-2 статия да купува като за начало.
Не е необходимо да се блъскат по 5 на ден, че и няколко човека се търсят, значи по повече на ден ще са.
Ала-бала, да ме извини колегата - автор на темата, ама вече няколко оферти чета, в които хората най-любезно се приканват
да пишат за едната слава срещу обещанието за заплащане, ама ако тръгнел сайта.:)
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

То като се замисля,даже и в големите сайтове не се пускат толкова новини ако си намери 2+него = 15 новини на ден
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Аз пък се чудя как пък точно 990лв. Е, търговците използват трика само за 99лв, само за 999лв, за да изглежда по-малко за клиента... тва са си търговски трикове. Обаче, тук трябваше да се каже 1000лв - изглежда повече... :)
 

Горе