Търся - Script за Youtube subcribers (clickjacking)

webmast367

Well-Known Member
Привет колеги!
Някой занимава ли се с youtube, или по-скоро със събкрайбване!?
Преди година/две имах скрипт (незнам от къде беше попаднал) за събкрайбъри в тубата който е на принципа на Likejackinga който беше с фейсбук. Тоест скрит бутон (последвай) кликват някъде и се абонират.
Та трябва ми такъв скрипт актуален за 2018г.

Ако някой може да предложи нещо работещо в нета (днес пробвах поне 10) не работят, или не ги правя като хората тъй като повечето ги сглобявах така да го кажа..

Склонен съм и да си заплатя за услугата разбира се!

Ако някой реши да ме критикува защо ми е нещо подобно, ами за същата работа която беше и с фейсбук лайкването :) Искам да сложа в сайта си едно скрито бутонче и да си направя едни 200-300 бързи абоната за старт : )


Ако имате безплатни решения може да ги споделите направо тук в темата та да са полезни и на други заинтересовани, ако е нещо за къстъм код от Вас срещу заплащане, моля пишете на лично съобщение, като разбира се преди да заплатя искам да видя работещ скрипт (теста е елементарен) За хора с по-висок рейтинг от моя ще си предплатя ако трябва не е проблем.

Поздрави!
 
Мисля че няма работещи, освен сайтовете за размяна на лайкове, събове и т.н. ИМа доста такива и от там можеш да натрупаш.

В случая ми трябва скрипт който да си сложа на моя сайт (интересува ме точно моята аудитория)
Сайтовете за размяна са пълен Булшит... всичко там е фейк и т.н и некачествено.

В случая не е толкова сложно да се направи работещ скрипт, щом аз без грам понятие от програмиране съм си сглобявал от различни кодове, колко му е някой който разбира да направи някой неработещ в работещ.
Благодаря
 
Хахаха, ако разбираше щеше да сглобиш РАБОТЕЩ скрипт. ;) Не ми се сърди. Нещата и изобщо код конструкцията както на гугъл така и на ютуб се променя постоянно, не случайно старите не работят. Не е колко му е, не проследяваш нещата от начало за да разбереш, колко не е лесно ;)
Но срещу заплащане ще има кандидати да свършат работата :) Успех ъс скрипта :)
 
Хахаха, ако разбираше щеше да сглобиш РАБОТЕЩ скрипт. ;) Не ми се сърди. Нещата и изобщо код конструкцията както на гугъл така и на ютуб се променя постоянно, не случайно старите не работят. Не е колко му е, не проследяваш нещата от начало за да разбереш, колко не е лесно ;)
Но срещу заплащане ще има кандидати да свършат работата :) Успех ъс скрипта :)

Казах, че не разбирам от програмиране, а иначе съм 100% сигурен че ако се напъна за 2-3 часа ще имам краен работещ вариант. Въпроса е че нямам нужните 2-3 часа и принципно нещо което аз го правя за 1 час някой който разбира кое как става и знае какво прави го прави за 5 минути :) Именно за това и не ми се занимава и предпочитам да си платя.

Мерси.
 
Повярвай ми, ако не разбираш от програмиране колкото и да се напъваш крайния вариант ще е само кафяв на цвят.. Ако беше толкова лесно, щеше да има такива скриптове наляво и надясно. Успех все пак, ако намериш платен такъв сподели го тук, може да си го разделим ;)
 
За без пари никой няма и да ги има ;) Get it ?! ;)
Никой не е казал че трябва да е за без пари, както съм написал в първия си пост " склонен съм да си платя " Ако някой може да го направи/намери подобно и т.н ще пише и ще каже цена, но като гледам колко са писали :D е ясна работата!
 
Никой не е казал че трябва да е за без пари, както съм написал в първия си пост " склонен съм да си платя " Ако някой може да го направи/намери подобно и т.н ще пише и ще каже цена, но като гледам колко са писали :D е ясна работата!
Добре, ето оферта: 4 000 :)
 
Добре, ето оферта: 4 000 :)

Пхахах 4000 стотинки?
Още с първия си пост ми показа, че нито можеш да ми свършиш работа, нито имаш понятие от това което търся щом ме пращаш в сайтове Like4like.
Сега пак се включваш и ми лафиш глупости, ако трупаш мнения отиди другаде!

Чакам сериозна оферта от сериозен човек!
Благодаря!
 
Пратих те в сайтове Like4Like защото никой за без пари няма да седне да си играе да пише код ;) Колко разбирам идея нямаш. Не ми се занимава, НО виж, ако приемеш абсурдната ми оферта, бих оставил другото настрани да се захвана с твоята глупост :D

П.п. не трупам мнения, не ми трябват ;)
 
Пратих те в сайтове Like4Like защото никой за без пари няма да седне да си играе да пише код ;) Колко разбирам идея нямаш. Не ми се занимава, НО виж, ако приемеш абсурдната ми оферта, бих оставил другото настрани да се захвана с твоята глупост :D

П.п. не трупам мнения, не ми трябват ;)


Както казах, никъде не съм споменал, че търся някой да сяда да ми пише кодове за без пари!
По-скоро написах "Ако някой може да предложи нещо работещо в нета" тъй като може някой - някъде да е набарал нещо подобно, или да намери! Надали съм първия който му е хрумнало.
И с твоето за без пари съм написал ясно: "Склонен съм и да си заплатя за услугата разбира се! " Тоест търся нещо някъде от нета готово и ако някой намери такова ще му платя, че си е направил труда да намери нещо. В края на поста ми също съм описал внимателно, че ако е безплатно може да бъде споделено и в темата, а ако е къстъм да ме потърсят на лично съобщение за да обсъдим детайли и т.н.

Мисля, че няма какво да добавим повече по темата.
Успех!
 
Лаладжии кво да ти кажем... :D , тука тряше да хейтнеш повече :D излагаш се...
Не видиш ли че няма смисъл?
Бонака квото и да му напишеш, той си е във филма и му е през дедовия какво му говорят.
Такъв кликджакинг според мен няма как да го бъде.
От гугъл имат най-добрата каптча, абсурд е за мен да излъжеш точно тях с такива номера.
Но пък знае ли човек, фейсбук толкоз години го позволяват това защо не и от Г да пускат малко аванта за тия с повече акъл...
 
Не видиш ли че няма смисъл?
Бонака квото и да му напишеш, той си е във филма и му е през дедовия какво му говорят.
Такъв кликджакинг според мен няма как да го бъде.
От гугъл имат най-добрата каптча, абсурд е за мен да излъжеш точно тях с такива номера.
Но пък знае ли човек, фейсбук толкоз години го позволяват това защо не и от Г да пускат малко аванта за тия с повече акъл...


Аз успях да изкарам бутона то фактически си я има опцията идеята е просто да е скрит, намерих и един стар скрипт за фб който ползвах 2013-14 година почти работи, но не мога да го сложа там където искам тъй като не искам да е скрит бутон на целия сайт, а само на определени места, но както и да е изтрих го и се отказвам от тая идея :D Мина ми мерака...
 
За мен лично това няма как да стане. Youtube иска конфирмация преди да се абонираш , дори като последваш връзка за абониране. Тоест това винаги ще изкача. Не е като лайка на фейс страница.
 

Горе