Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Stamen Yanev

New Member
Здравейте,
В момента управлявам сайт, който се занимава с печатането и продажбата на фототапети за стени, таван, врата и др. За съжаление, версията на OpenCart е изключително стара, както и шаблона.
Търся специалист, който е напълно запознат с платформата и е готов да обнови версията до последната 2.2.х и също така да инсталира нов шаблон, вече закупен от нас, като подсигури нормално и безупречно изпълнение.
Също така бих искал и този човек да ми помогне с подобряване на SEO-то на сайта като смени URLs на продуктите, страниците, заглавията на категориите и др. Искам това да това да стане без да засегнем сегашните позиции на сайта в търсачките.
Разбирам, че това е невъзможно на 100%, но ми трябва специалист, който да ограничи щетите до минимум. Надявам се, че тук е правилното място за този пост.

Имам още задачи, така че ми трябва човек, на който мога да разчитам и който си разбира от работата :roll:
Ето линк към сайта: mnogostikeri.com

Поздрави,
Стамен Янев.
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Здрасти, пусни ми сайта на лично и ще видим с какво можем да ти помогнем.
Поздрави

Баси неуважението, да беше прочел какво е писал човека ...
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Сайтът е написан в оригиналния пост. Моля четете внимателно. :shock:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Извинявам се !
На истина го прочетох по диагонал ....
В никакъв случай не е от неуважение.

Сайтът е написан в оригиналния пост. Моля четете внимателно. :shock:
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Трудно ще ти е да се сменят всички урл-и "без да засегнем сегашните позиции на сайта в търсачките." . Става, но няма да мине без сътресения надолу-нагоре.
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

То понякога такива сътресения са за добро :)
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Трудно ще ти е да се сменят всички урл-и "без да засегнем сегашните позиции на сайта в търсачките." . Става, но няма да мине без сътресения надолу-нагоре.


То понякога такива сътресения са за добро :)

И двамата сте абсолютно прави :) затова ми трябва някой, който ще се справи с тези сътресения като доведе щетите до минимум.
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Винаги има какво да се направи по оптимизацията на един сайт.
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Само да добавя, че вече сме намерили специалисти, които да ни помогнат с обновяването на OpenCart версията.
Вече търся само човек за SEO-то на сайта.
Благодаря предварително.
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Stamen Yanev - Отдавна съм ти писал ЛС с предложение за оптимизация. Погледна ли това, което съм ти писал? Предлагам ти един от най-добрите хора в SEO бранша!
 
От: Търся SEO специалист за онлайн магазин на OpenCart

Stamen Yanev - Отдавна съм ти писал ЛС с предложение за оптимизация. Погледна ли това, което съм ти писал? Предлагам ти един от най-добрите хора в SEO бранша!

Да, погледал съм предложението ти. Благодаря ти за което. :beer:
За съжаление той не е отговорил все още на съобщението ми. Може да опитам да се свържа с него по фейсбук тези дни.
 

Горе