Търся TELEGRAM БОТОВЕ

webmast367

Well-Known Member
Здравейте, трябват ми телеграм ботове:
*За управление на групи (триене на спам, изпращане на Welcome съобщение и др.)
*За спам на лист с потребители:
Да кажем имам линкове на 100 потребителя и искам да ги наспами бот, който да ползва различни профили и да избегне блокиране на профилът!
 
Да да , после полицията мен да търси, за понзи схеми /млм пирамиди, финансови измами, няма как да стане. Имам точно такова, с опция в кои групи / и т.н.. да джоинва, на кои да пуска съобщение и т.н.. ама точно на този никога.
 
Последно редактирано:
Да да , после полицията мен да търси, за понзи схеми /млм пирамиди, финансови измами, няма как да стане. Имам точно такова, с опция в кои групи / и т.н.. да джоинва, на кои да пуска съобщение и т.н.. ама точно на този никога.
Да, за това исках да си кажеш и ти мнението. То като става дума за спам, ясно, че ще е кофти.
 
Да да , после полицията мен да търси, за понзи схеми /млм пирамиди, финансови измами, няма как да стане. Имам точно такова, с опция в кои групи / и т.н.. да джоинва, на кои да пуска съобщение и т.н.. ама точно на този никога.
Спам и Телеграм, какво друго освен пирамиди може да бъде? Точно на тоя никога :D Брех :D В случая ми трябва за реклама в мои групи, тъй като постовете не се следят особено, но си намерих алтернатива, мерси все пак :)
 
Спам и Телеграм, какво друго освен пирамиди може да бъде? Точно на тоя никога :D Брех :D В случая ми трябва за реклама в мои групи, тъй като постовете не се следят особено, но си намерих алтернатива, мерси все пак :)
Скем, някой велики умове на маркетинга за намиране на клиенти, но като цяло мисля, че най-подходящо е за уведомления на вече съществуващи клиенти или за мониторинг.
 

Горе