Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте приятели,

Абе исках да попитам дали на някой добър, на който му се преподава HTML, CSS, JS (базово), би проявил интерес. Като цяло правя услуга на приятел, който провежда курсове и мога да дам детайли на лично само. Но основното е, че има възнаграждение за работата, както и че има и преспективи за понататъчно водене, ако естествено курса е минал добре. Излишно е да казвам, че ще можете да си го впишете в портфолиото / CV-то си, което е голям плюс.

Само ще искам да се запозная с човека, в смисъл да покомуникираме, за да видя дали наистина би свършил работа, както и да разбера що за човек е и има ли някакви презентационни умения, което е важно за работата. Това е в общи линии, моля пишете ми.

Поздрави,
Б.
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Привет,

Има ли възможност да се преподава онлайн или се изисква и физическо присъствие? :)
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Привет,

Има ли възможност да се преподава онлайн или се изисква и физическо присъствие? :)

Няма как, физическо присъствие се изисква. И отделяне на време за целта. :) Ако имаш някой познат, но с опит, кажи. :)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

За София ли става дума?
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

За София ли става дума?

Да, за София. :) Не е лоша офертата, просто реших, че има доста опитни тук и определено могат да водят, но искам да и аз да се обеда, че е така. :)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Не мога да помогна за София, но иначе идеята за преподаване много ми допада. Успех, дано се намерят и кадърни 'студенти', че напоследък основните способности на децата са да пият кафенца и фрешчета.
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Не мога да помогна за София, но иначе идеята за преподаване много ми допада. Успех, дано се намерят и кадърни 'студенти', че напоследък основните способности на децата са да пият кафенца и фрешчета.

Да, искам да дам възможност на някой, който има малко свободно време да преподава и да поизкара парички + голям бенефит е, че ще има сертификат, което си е голям плюс при синиърите - изкарани часове преподаване. Отразява се пряко на заплащането при кандидатстване за работа, но те си го знаят де. :)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Здравей,
интересувам се. Моля пиши ми на лс, относно какво точно се изисква за преподаване, заплащане и до каква степен на JS ще се навлиза, както native или с фрейм?

Благодаря :)
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Здравей,
интересувам се. Моля пиши ми на лс, относно какво точно се изисква за преподаване, заплащане и до каква степен на JS ще се навлиза, както native или с фрейм?

Благодаря :)

Добре, ще ти драсна. Мерси за интереса. ;)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Ех че си далече Blinky...
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Ех че си далече Blinky...

За това, че е в София ли? Мда, далекинко е, ако си в другата част на България. Дори не знам с какво може да се съчетае, освен с едно гостуване за няколко месеца. :)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Ако решиш да правиш курсове във Варна след работно време и уийкенди задължително ме брой :) Иначе за 2 месеца в София, освен да си пусна отпуск по майчинство, ама с таз мойта брада сигурно няма да мине :D
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Ако решиш да правиш курсове във Варна след работно време и уийкенди задължително ме брой :) Иначе за 2 месеца в София, освен да си пусна отпуск по майчинство, ама с таз мойта брада сигурно няма да мине :D

Да, ще се отбележа, ако има курсове там. :) Но мисля, че ще има скоро, защото в Пловдив вече текат такива. :)
 
От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Здрасти, Блинки :)

Ако не си си намерил човек за целта, може да се видим да ги обсъдим нещата на живо.
По-добро от личната среща за такива цели според мен няма :)
 
Re: От: Търся Web Design и Front-End Developer за курсове

Здрасти, Блинки :)

Ако не си си намерил човек за целта, може да се видим да ги обсъдим нещата на живо.
По-добро от личната среща за такива цели според мен няма :)

Здравей, намерих, но едното момче не отговаря никакво, така че ако искаш - свържи се с мен. На лично или скайп, както ти е удобно. :)
 

Горе