Търся web developer с опит в WordPress

AloneInTheDark

New Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте, поради факта, че ми се натрупва много работа и просто физическ/психически и всякакъв друг вид не мога сам да работя по всичко,
и проблем със забавените проекти се увеличава. А това не е хубаво.

Търся сериозен човек, който е запознат с концепцията на WordPress, CPT, CPF или накратко казано да може да се създават малки плъгинчета, shortcodes за малки сайтове.

Може да не е много добре да го споменавам, но заплащане от рода на 20 Euro на час няма да дам. ( имаше и такива оптимисти )
Поздрави, и ще се радвам ако има някой, който може да ми помага и работим заедно.

Телефон; 0988 349 888
скайп; hristiyan.yankinski
 
От: Търся web developer с опит в WordPress

Здравейте, поради факта, че ми се натрупва много работа и просто физическ/психически и всякакъв друг вид не мога сам да работя по всичко,
и проблем със забавените проекти се увеличава. А това не е хубаво.

Търся сериозен човек, който е запознат с концепцията на WordPress, CPT, CPF или накратко казано да може да се създават малки плъгинчета, shortcodes за малки сайтове.

Може да не е много добре да го споменавам, но заплащане от рода на 20 Euro на час няма да дам. ( имаше и такива оптимисти )
Поздрави, и ще се радвам ако има някой, който може да ми помага и работим заедно.

Телефон; 0988 349 888
скайп; hristiyan.yankinski

20 Euro на час даже е малко, не знам дали са били оптимисти или песимисти. :)

Успех в намирането!
 
От: Търся web developer с опит в WordPress

Вие сериозно ли? 20 euro / на час може да се иска когато работят няколко човека.
Проект мениджъри и т.н.т, не искам да влизам в спор, но забравете тази сума да дам за freelancer.
Намерил съм човек, ще се радвам да се сработим заедно и да вървим напред.

С главни букви мога да го напиша, че сте големи ОПТИМИСТИ!!!
Такива суми за БГ пазар, е доста дръзко решение.
Успех, все пак сме колеги. Трябва да се подкрепяме. :)
 
От: Търся web developer с опит в WordPress

Вие сериозно ли? 20 euro / на час може да се иска когато работят няколко човека.
Проект мениджъри и т.н.т, не искам да влизам в спор, но забравете тази сума да дам за freelancer.
Намерил съм човек, ще се радвам да се сработим заедно и да вървим напред.

С главни букви мога да го напиша, че сте големи ОПТИМИСТИ!!!
Такива суми за БГ пазар, е доста дръзко решение.
Успех, все пак сме колеги. Трябва да се подкрепяме. :)

Като цяло това е ниска цена за хора с опит, които знаят цената си. Няма смисъл дали спорим дали сме оптимисти или не.

Успех с човека, дано не те подведе :)
 

Горе