Търся Woocommerce плъгин за филтри

$INeed$

Well-Known Member
Тъй като не съм от най-адван хората в това, и няма да го правя аз. Но все пак ме попитаха и си дискутират какво да сложат. Ще ви бъда благодарен, ако споделите нещо, което работи добре на що годе всякакви магазини (теми, бейсик теми). Каквото сте тествали и ви е свършило работа. Да хваща всички нужни атрибути, което май ползва за филтриране на продукти в категори. Може и безплатни и платени, нямам претенции, критери: Да работи добре и да не е някаква индийска шитня. Благодарско. ;)
 
Това има и платена и фри версия и изглежда доста добре:


Дано е полезно.
 
Тъй като не съм от най-адван хората в това, и няма да го правя аз. Но все пак ме попитаха и си дискутират какво да сложат. Ще ви бъда благодарен, ако споделите нещо, което работи добре на що годе всякакви магазини (теми, бейсик теми). Каквото сте тествали и ви е свършило работа. Да хваща всички нужни атрибути, което май ползва за филтриране на продукти в категори. Може и безплатни и платени, нямам претенции, критери: Да работи добре и да не е някаква индийска шитня. Благодарско. ;)
Ползвах преди woof filter, има много функции, много е добър, но е малко тежък. Сега съм с Product Filters for WooCommerce. И двата са платени, но не са цифра.
 
FacetWP и WP Grid Builder са най-адвансед.
 
Еха. Благодарско много. Ще изтествам някои от предложенията. ;) И си работят на всякаква тема, така ли? Супер значи.
 
Facet-a e добър ако му ползваш всичките уиджети заедно... сиреч си трябва кодене. Иначе не виждам причина да не се ползват дефолтните уиджети на WC. Достатъчни са.
 

Горе