Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Roman Jordanov

New Member
Идеята не е реализирана в Бьлгария до момента.Аз я видях лично в Европа и смятам че ще бьде успешна.Инвестицията ще бьде около20 000лв. Ако някой има интерес да ме потьрси на емайл:[email protected]
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Идеята не е реализирана в Бьлгария до момента.Аз я видях лично в Европа и смятам че ще бьде успешна.Инвестицията ще бьде около20 000лв. Ако някой има интерес да ме потьрси на емайл:[email protected]

Като гледам, че до онзи ден си спамил с линкове за neobux, днеска инвестиция да търсиш от 20 000 лв. не е много сериозно.
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Човек, не можеш да напишеш заглавието на темата си грамотно, инвестиция търсиш. Те тия пари по дърветата растат :)
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Моето предложение към теб е да научиш как се прави бизнес план и да го направиш. Независимо пред каква аудитория (тук или в банка), всеки ще иска да види черно на бяло числа и план. Всичко друго са приказки, на който малко хора ще обърнат внимание. А и като го разпишеш и ти ще си го видиш дали си струва. Защото по някой път цифрите на лист няма къде да бягат. ;)

Тук има материали как се пише бизнес план за пред инвеститори. Мисля, че ако идеята е добра и плана добре написан, то ще успееш да намериш инвеститори. ;) Успехи.
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

"Бързата храна - хилави ги ражда" :twisted:
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Това, което 20 и няколко години не умира е баничка с боза.
 
Последно редактирано:
От: От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Това, което 20 и няколко години не умира е баничка с боза.

И 2 милиона да имам, баничка с боза сутрин преди започване на работа си е класика....
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

В Европа явно не са яли такова нещо. :) Виж една шкембеджийница пред Синсити и бар'флайт, ще имаш за хубава кола. :) Пък и ще те знаят.
 
От: От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Това, което 20 и няколко години не умира е баничка с боза.

Дори мисля са мнго повече от 20 години. Банички с боза е имало в детството на баща ми. Той е на 63 години. Сметяй за какъв продукт иде реч :)
 
От: Тьрси се инвеститор за започване на бизнес в сферата на бьрза храна.

Имам предвид най-честата храна за закуска и обяд. Питай баща ти, колко струваше мешена скара и бира и какви бяха кебапите и шишчетата. :wink: Сега няма кинти. Държим ги в банката, ядем сол, домати и по малко сирене и се движим в обществения транспорт. Но всички имаме идеи за по-добро.
 

Горе