УНИКАЛЕН начин за правене на пари.

E-Business

Active Member
Сега ще ви разкажа как един мои познат (американец) в USA ще прави пари. Не казвам ще се опита да прави. А ЩЕ ПРАВИ. Знам че ще прави защото е уникален бизнесмен. работя с него от 4 години и до сега не е направил никаква грешчица даже. Има страшен нюх и няма съмнение че ще прави пари. Интересното е начина. Значи той е запален бегач.
И ще направи сайт в който по програма ще се организират масови бяганета из разни места в щата им или съседните щати. Желащите да се включат се регистрират на сайта му и си плащат ( Както се казва всеки луд с номера си - някой с цял репертоар. ) Та тръгва той да бяга от тях, след един километър се присъединява някой, който си е платил... и така нататък. Бяга се по доста дълги маршрути и се събират доста хора. ( Нещо като в филма "Форест Гъмп"). И съответно доста пари :))))))) Със сигурност ще печели. Познавам го....
 
те тва са американците бате , тука немоеш да накарах хората боклука в кофите да си хвърлят пък камо ли да си плащат да тичат :oops:
 
E-Business каза:
Сега ще ви разкажа как един мои познат (американец) в USA ще прави пари. Не казвам ще се опита да прави. А ЩЕ ПРАВИ. Знам че ще прави защото е уникален бизнесмен. работя с него от 4 години и до сега не е направил никаква грешчица даже. Има страшен нюх и няма съмнение че ще прави пари. Интересното е начина. Значи той е запален бегач.
И ще направи сайт в който по програма ще се организират масови бяганета из разни места в щата им или съседните щати. Желащите да се включат се регистрират на сайта му и си плащат ( Както се казва всеки луд с номера си - някой с цял репертоар. ) Та тръгва той да бяга от тях, след един километър се присъединява някой, който си е платил... и така нататък. Бяга се по доста дълги маршрути и се събират доста хора. ( Нещо като в филма "Форест Гъмп"). И съответно доста пари :))))))) Със сигурност ще печели. Познавам го....
В таз америка всичко може, тук нещо такова надали може да стане. Иначе идеята е супер като се има на предвид наистина колко са луди американците, ще спечели доста.
 
vetzkov каза:
те тва са американците бате , тука немоеш да накарах хората боклука в кофите да си хвърлят пък камо ли да си плащат да тичат :oops:

Никаде не съм казвал че ще работи в БГ. Просто споделях защото ми стана интересно. Ако искате мога да ви покажа подобен сайт да видите що за луди хора без работа са американците
 
Той се явява един вид организатор на това мероприятие и за това се плаща на него. Трябва да си българин за да се сетиш, че може да отидеш да бягаш до него без да си му давал пари... Според мен лично идеята е хитра, но и доста нагла. На този принцип може да се искат пари за всичко и щом има будали които да ги дават - добре дошло...
 
HavVvoC каза:
Той се явява един вид организатор на това мероприятие и за това се плаща на него. Трябва да си българин за да се сетиш, че може да отидеш да бягаш до него без да си му давал пари... Според мен лично идеята е хитра, но и доста нагла. На този принцип може да се искат пари за всичко и щом има будали които да ги дават - добре дошло...

www.runmiami.com
Това е сайт подобен на това което той мисли да прави. Само вижте за какво става дума :)
 
FERRARIST каза:
Само аз ли не разбрах каква е целта на това мероприятие, и защо се плаща за него, или само аз се осмелявам да попитам?????

Целта на мероприятието е една. Да тичаш за здраве. Ама да си платиш за това че бягането е организирано :)))))))))))) Плащаш си на организатора
 
да но наистина трябва доста добра организация а ми се струва че и доста
разходи ще има защото само да спрат движението на някоя улица незнам
колко пари трябва да се дадат :) иначе е як замисала и явно се печели..
 
Sobieski каза:
да но наистина трябва доста добра организация а ми се струва че и доста
разходи ще има защото само да спрат движението на някоя улица незнам
колко пари трябва да се дадат :) иначе е як замисала и явно се печели..

Според мен тука не става дума за такива грандиозни бяганета със спиране на движение. По скоро бягане до разни забелейителни места или сред природата. Знам ли и аз....
 
да то така е по добре по малко разходи примерно може да дава по някоя
тениска (с името на сайта) и като бягат правят реклама може и по ТВ да гидават якоо :)
 
E-Business каза:
Сега ще ви разкажа как един мои познат (американец) в USA ще прави пари. Не казвам ще се опита да прави. А ЩЕ ПРАВИ. Знам че ще прави защото е уникален бизнесмен. работя с него от 4 години и до сега не е направил никаква грешчица даже. Има страшен нюх и няма съмнение че ще прави пари. Интересното е начина. Значи той е запален бегач.
И ще направи сайт в който по програма ще се организират масови бяганета из разни места в щата им или съседните щати. Желащите да се включат се регистрират на сайта му и си плащат ( Както се казва всеки луд с номера си - някой с цял репертоар. ) Та тръгва той да бяга от тях, след един километър се присъединява някой, който си е платил... и така нататък. Бяга се по доста дълги маршрути и се събират доста хора. ( Нещо като в филма "Форест Гъмп"). И съответно доста пари :))))))) Със сигурност ще печели. Познавам го....

дам идеятя е добра за сащ :) тук никои няма да си плати да бяга :) На мен ми се изнасят семинари в сащ за интернет маркетинг $1000 на място :) Като вкарам 200 души в залата ще видят кои не е играч :)
 
Идеята ми хареса, обаче аз много не бягам, а и не познавам такива хора, затова може да направя един сайт piismen.com, това поне ми се отдава и много хора биха се присъединили след десетата ми бира. :D
 
добра идея, но трябва да се организира примерно за да си плащаш 15 бири предварително. ако не ги изпие всичките остатъка остава за организатора => за теб :wink: много "пиячи" ще се опитат но малко ще успеят и накрая ще си на печалба с много бири :lol:
 
HavVvoC каза:
добра идея, но трябва да се организира примерно за да си плащаш 15 бири предварително. ако не ги изпие всичките остатъка остава за организатора => за теб :wink: много "пиячи" ще се опитат но малко ще успеят и накрая ще си на печалба с много бири :lol:

Та за да разберете колко са "Луди" само да допълня че този моя човек бяга 10 км всяка сутрин с жена си и малкият им син който е на 1 година и 8 месеца. Не знам как бягат и къде го държат детето - ама е с тях 10км всека сутрин :)) Луди фенове
 
AxCx каза:
Идеята ми хареса, обаче аз много не бягам, а и не познавам такива хора, затова може да направя един сайт piismen.com, това поне ми се отдава и много хора биха се присъединили след десетата ми бира. :D

братле аз ще се включа с удоволствие какво са 10ина бирички, ама за да е по интересно загорки, щото всеки знае че една загорка се равнява на бира с малка водка :)
 
arsenal каза:
братле аз ще се включа с удоволствие какво са 10ина бирички, ама за да е по интересно загорки, щото всеки знае че една загорка се равнява на бира с малка водка :)

Ооо, не, чакай да ти кажа принципите ми:

1. Никога не пия малка бира;
2. Никога не пия една бира;
3. Никога не пия топла бира;
4. Никога не пия Загорка;

Имам принципи, които стриктно спазвам, и ги нарушавам единствено и само заради жени.
 
Щото злоупотребявам много и после ме боли глава.

Имам си една мечта,
да не ме боли глава ...
 

Горе