УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
ЗА МОМЕНТА ОБЯВАТА НЕ Е ВАЛИДНА!

Здравейте! С колегата dimitar_ak решихме да обединим двете услуги, които предлагаме, а именно - събмит в социални мрежи и scrapebox бластове. Услугите са направени в пакети, създадени да бъдат изгодни и ефективни за вас - потребителите. В днешно време Гугъл придава все по-голяма важност на линковете от социалните мрежи и за всеки сайт е важно да има от този тип линкове. Ефекта може да бъде още по-добър особено към тези публикации бъдат изградени 2nd tier линкове. Тук идват Scrapebox бластовете, които реално са блог коментари, които предоставят линк с анхор.

За какво точно иде реч? Ние ще събмитнем вашият сайт в избран от вас брой социални мрежи. След това към всеки един линк в социална мрежа ще бъдат добавени ПО 25 блог коментара, с цел на линкът в социалната мрежа да бъде придадена по-голяма тежест и да е по-значим за вашият сайт.

Това са пакетите, които предлагаме:

400 линка от социални мрежи с общо 10 000 коментара - $14

600 линка от социални мрежи с общо 15 000 коментара - $18

800 линка от социални мрежи с общо 20 000 коментара - $22

1200 линка от социални мрежи с общо 30 000 коментара - $32

Какво ни е нужно:

За директните линкове (социалните мрежи) :

* Линк към вашият сайт (страница), която да се добави
* Заглавие, което може да е и в спин формат;
* Описание, което може да е и в спин формат;
* Ключови думи.
* Email, на който да пратим репорти (отчети) за свършената работа.

За Scrapebox коментарите ще вземем линковете от социалните мрежи, така че реално от Вас не се изисква нищо. Анхорите за блог коментарите ще бъдат взети от adwords keyword tool-a според ключовите думи които сте дали за социалките, важното е да са тематични, a adwords тула предоставя точно такива.

Ако желаете да се възползвате от услугите поотделно, погледнете темите за събмит в социални мрежи и за scrapebox бластове.

Поздрави!

Не сте убедени за качеството на услугата? Прочетете малко коментари на клиенти:

Днес получих репорта си, нещата са както са описани - даже има повече от 600-те соц. мрежи, които бях поръчал. Разбира се соц мрежи търпящи автоматичен събмит не са нещо специално, но все пак са много, което е хубавото на услугата. В комбинация с коментарите би трябвало Г да ги открие всичките линкове, което времето ще покаже. Надявам се ефекта да е приличен, но това може би ще си проличи след месец. Все пак и сайта е в ниша "forex", която е силно конкурента и не очаквам невероятен ефект, но при положителни резултати определено ще поръчам още.
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Като допълнение на всички линкове от социалките се създава rss feed, който се събмитва, това също помога за по-бързото индексиране.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Здравейте,
заинтерисован съм към вашето предложение и искам да направвя поръчка и да задам още малко въпроси но нямам право на лични съобщенив все още (нов във форума). Може ли да се свържете с мен на емейл: atanasov.img gmail.com

Благодаря ви предварително, колеги.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Здравейте,

беше Ви изпратено съобщение, пишете ако има проблеми.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Някои които да е пробвал услугата и е видял резултата - моля нека да пише в темата, аз и сигурно много други хора се интересуват да ли има ефект.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

SEO-то не става толкова бързо, а и зависи от прекалено много неща, аз мога да кажа че съм го правил за себе си и винаги върши работа, ама се занимавам с думи до 20к екзакт мача, като винаги имам и екзакт мач домейн. Ако искате да се класирате за "flash games" примерно с такъв пакет няма да стане.

Точно поради тези неща можете да ми пишете да ми дадете сайта, ще прегледам сайта както и конкуренцията на 1-ва страница и ще кажа дали ще помогне според мен.

И освен друго индексирането принципно до месец и повече за всички, но още първата седмица предполагам ще има повече от 15% индексирани линкове.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

В сайт с ниска конкуренция резултатите:

- След събмит в 1200 мрежи - 17-то място.
- След 2nd Tier - 9-то място.

При всеки е различно и зависи от много фактори - нишата, оптимизацията на сайта и тем подобни.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

В какви соцялни мрежи и блогове се правят линковете, Български или други?
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Става въпрос за ЕН социалки и блогове, за БГ няма такова количество.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

В какви соцялни мрежи и блогове се правят линковете, Български или други?
Пфф, направо ме убивате с въпросите си...
Според теб има ли 1200 български социални мрежи? А 30 000 български блога?
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Днес получих репорта си, нещата са както са описани - даже има повече от 600-те соц. мрежи, които бях поръчал. Разбира се соц мрежи търпящи автоматичен събмит не са нещо специално, но все пак са много, което е хубавото на услугата. В комбинация с коментарите би трябвало Г да ги открие всичките линкове, което времето ще покаже. Надявам се ефекта да е приличен, но това може би ще си проличи след месец. Все пак и сайта е в ниша "forex", която е силно конкурента и не очаквам невероятен ефект, но при положителни резултати определено ще поръчам още.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Ще те информирам от време на време за индексираните линкове, записал съм ги преди 2нд тиер-а. Иначе набави и други линкове да има разнообрзие, форумни профили, артикъл директории ... нишата наистина е трудна.
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Сериозно набавям линкове, разполагам с немалко от сайтове с висок PR 5-6 и нагоре. даже и от 9-ка (който спомогна за "forex forecast" от 20-25 на 6 място)
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Здравейте,
искам да знам все още може ли да се възползвам от услугата която предлагате ако е възможно свържете се с мен на skype:giftbg.net
Благодаря предварително
 
От: УНИКАЛНА SEO услуга! Събмит в социални мрежи + 2nd Tier бластове!

Fozzy, имаш ЛС от мен !
Ако може да се свържеш с мен по скайп : elenkof
 

Горе