Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Разликата е в това, че човек може да изгради имунитет срещу определени видове болести, като шарките например, но не може да изгради имунитет срещу грип.

Защо трябва да се имунизираме?
През 20-ти век бяха постигнати значителни успехи в профилактиката и контрола на ваксинопредотвратимите болести. Вариолата е първата инфекциозна болест, която бе ирадикирана, чрез успешно проведени имунизационни кампании в цял свят. Полиомиелитът е второто заболяване, което е във фаза на елиминиране и ще последва съдбата й. Практически у нас не се срещат заболявания като дифтерия или морбили, наричано някога детска чума. Причинителите на тези заболявания не са унищожени. Те се намират в обкръжаващата ни среда и за да сме сигурно защитени като индивиди срещу дадено заболяване е необходимо да сме ваксинирани.
От значение за общественото здраве е високото имунизационно покритие на населението, което предпазва обществото от епидемично разпространение на инфекциите. Това означава, че над 90% от населението трябва да е имунизирано срещу съответното заболяване. Падане процента на колективния имунитет води до повишаване на риска от възникване на заболявания и епидемичното им разпространение.

http://www.srzi.bg/Pages/prophylaxis/28/Default.aspx?evntid=RoRRspZGYgI=

Прочети сега това и си обясни защо в циганските махали в цяла България всяко лято избухват епидемии от хепатит и морбили?
 
Е какво от това, тя за това се слага всяка година?!

Какво да му чета на това и да си обяснявам. Мога да ти обясня на теб ако искаш - възниква заради изключително лошата хигиена. По скоро липсата на такава. За това му викат болестта на мръсните ръце. И тази ваксина btw не е сред задължителните. А от задължителните дето ги постна някой спец по-горе, повечето болести се лекуват без проблем.

Те и антибиотици до скоро даваха за хрема, даже все още има закостенели кратуни, които го приемат за нормално. Но тази мода отмина и официалните тенденции са точно обратните.

Аз не отричам ваксините, но не мога да се съглася, че трябва да са задължителни. Всеки трябва да има право на избор - за себе си и за децата си. И не трябва да се премълчават тежките страничните ефекти, които се получават при голям процент от ваксинираните.
 
Последно редактирано:
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

"повечето болести се лекуват без проблем"

Е те тука ви е проблемът, че много знаете и сте самонадеяни! "Без проблем" означава 1во-риск, 2ро антибиотици, 3то "след дъжд качулка"...
Стигни ти до антибиотици, щото било "без проблем" па после ми реви от страничните ефекти. Ами да, антибиотиците са груби и брутални, защото това е единственият начин да се се пребориш с нещо изтървато...това "безпроблемното". И защо трябва да си носиш лепенка в единят джоб, а в другият бръснарско ножче, знаеш ли? Защото като се порежеш бъркайки си "безпроблемно" в джоба, после ще можеш да си лепнеш порезаното пръсте с лепенката от другият джоб! Е, те това и ви е целата работа (в преносем смисъл)

А тези многознайковци ще ми е интерсна физиономоята им, когато застанат пред лекаря с надеждата да им излекува това "безпроблемното", което наистина е могло и да не бъде проблем...ако са имали 2 грама мозък в тиквата.

А никс, също ще застане един ден пред убиец в бяло...самоубивайки се :) (мисля, че се изразих много точно)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

То е ясно, че всичката маскара е финасово, а не здравословно ориентирана.
Тази практика, че е била наложена в америка хич не е съмнително. Там самозаблудените люде винаги се подчиняват на управниците, макар да се чуди човек как не разчитат на своя господ да ги пази от болести, като навсякъде си носят библията (ама промит мозък кво да прайш).
Не съм се ваксинирала, не смятам и да го правя..още по-малко ако е "задължително".
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Липсва ви елементарна култура това е. Просто никой не ви е разяснил разликата от задължителна (или според васкоа - профилактичната) ваксина за леки болежки като хепатит, туберкулоза, морбили, тиф и други имеили дет мое си ги изтриете или турите в спама га си искате, и тези ви ваксинки противогрипните дето щъкат в индустрията. Двете нямат НИЩО ОБЩО, ама няма как да го знаете, щото толкова и ви е интересно...няма like нали :)
А ти само си мислиш, че не си ваксинирана, да беше питала майка си колко дебели инжекции си изяла, за да можеш са да се фалиш тука...
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Писах, че аз не съм се ваксинирала, не майка ми какво е правила.
То гаранция какво ще прихванеш няма. Днес ще се ваксинираш за едно, утре ще се разболееш от друго...то като ти е писано...
Против задължителното съм и това е. Ако имам желание ще го направя, защото аз го искам, а не някой си там да ми го налага.
 
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

"
А никс, също ще застане един ден пред убиец в бяло...самоубивайки се :) (мисля, че се изразих много точно)

Ако трябва да се сблъскам с "лекар" от Славяно Мангалистан веднага бих го направил.

Единствения вариант да отложа самоубийството си е сблъсъка ми с "лекаря" да бъде не по мое усмотрение а вседствия на инцидент, катастрофа или някакво бедствние когато едва ли ще бъда в състояние аз да взимам решенията.

Сблъсквал съм се за последно с лекари преди 10 години и едва не ме осакатиха, от тогава ги зачеркнах от моето битие.

Аз съм лекар на собственото си тяло и организъм и познавам тяхното функциониране както физическо така и психическо по добре и от най-големия медик

Не поставям всички лекари под общ знаменател просто осъзнах че не съм ли си помогнал първо аз самия, после никой не може да го направи, така че лекарите и лекарствата са излишни когато е има превенцията от моя страна.

Другото е божа работа, може да те блъсне кола, да ти падне тухла.....
 
Re: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Липсва ви елементарна култура това е. Просто никой не ви е разяснил разликата от задължителна (или според васкоа - профилактичната) ваксина за леки болежки като хепатит, туберкулоза, морбили, тиф и други имеили дет мое си ги изтриете или турите в спама га си искате, и тези ви ваксинки противогрипните дето щъкат в индустрията. Двете нямат НИЩО ОБЩО, ама няма как да го знаете, щото толкова и ви е интересно...няма like нали :)
А ти само си мислиш, че не си ваксинирана, да беше питала майка си колко дебели инжекции си изяла, за да можеш са да се фалиш тука...

Всъщност от тия дето сме се събрали тук май само на теб ти липства културата :). Изказваш се по въпроси, по които си очевадно некомпетентен, но това ич не ти пречи до колкото съм забелязал. И какво намеси тифа пък тук, него дори и в препоръчителните май го няма. И за грипните не си разбрал за какво ставаше дума ... изобщо следиш ли темата или просто си пишеш каквото ти дойде на акъла, както навсякъде?

А тези многознайковци ще ми е интерсна физиономоята им, когато застанат пред лекаря с надеждата да им излекува това "безпроблемното", което наистина е могло и да не бъде проблем...ако са имали 2 грама мозък в тиквата.

Надявай се да не попаднеш в обратната ситуация - някой лекар да ти каже "ами след тази инжекцийка xxxxx вече няма и два грама работещ мозък в главата, нищо не може да се направи. така ще си му капят лигите от устата и ще гледа в стената.".

А антибиотиците не са "груби и брутални", нито пък са "единственият начин да се се пребориш с нещо изтървато". Всъщност в тях няма нищо мистично, въпреки, че вероятно така ти се струва. Те са просто лекарства, служат за лечение на конкретни болести. А едно време ги предписваха за всички болести, но това е друга тема ...
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Всеки трябва да има право на избор - за себе си и за децата си. И не трябва да се премълчават тежките страничните ефекти, които се получават при голям процент от ваксинираните.
Никакво право на избор за задължителните ваксини. Правото на избор тук може да се сведе до това да отидеш да живееш в гората и да престанеш да си част от обществото. Не може утре детето ми да отиде на детска градина и да се разболее от морбили или някаква друга гадост, защото някоя мърла или дървен философ е решил да не имунизира детето си. Точно така стана преди няколко години в Сливен - джипси кингс разнасяха точно тази зараза и родителите ги беше страх да пуснат децата си на детска градина. Имаше смъртни случаи и накрая всичко пак завърши с масово ваксиниране. Задължителните ваксини ги определят лекари и комисии, на които това им е работата. Не мисля, че ти или аз можем да изкажем професионално мнение по темата.

Искам да ми покажеш статистика на тежките странични ефекти, причинени от ваксини. Да излезем от сферата на пропагандата и да започнем да боравим с конкретни факти от България. Нито аз, нито някой от хилядите хора, които познавам е пострадал от ваксини, а всички сме ваксинирани. Така, че давай черно на бяло да видим. Възможно е да има такива случаи, не отричам, но нека видим колко са.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Всъщност от тия дето сме се събрали тук май само на теб ти липства културата :). Изказваш се по въпроси, по които си очевадно некомпетентен, но това ич не ти пречи до колкото съм забелязал. И какво намеси тифа пък тук, него дори и в препоръчителните май го няма. И за грипните не си разбрал за какво ставаше дума ... изобщо следиш ли темата или просто си пишеш каквото ти дойде на акъла, както навсякъде?



Надявай се да не попаднеш в обратната ситуация - някой лекар да ти каже "ами след тази инжекцийка xxxxx вече няма и два грама работещ мозък в главата, нищо не може да се направи. така ще си му капят лигите от устата и ще гледа в стената.".

А антибиотиците не са "груби и брутални", нито пък са "единственият начин да се се пребориш с нещо изтървато". Всъщност в тях няма нищо мистично, въпреки, че вероятно така ти се струва. Те са просто лекарства, служат за лечение на конкретни болести. А едно време ги предписваха за всички болести, но това е друга тема ...

А забеляза ли, че точно ти каза едно абсолютно и кръгло НИЩО :) Оставям ти цитата тук да си го прегледаш още няколко пъти...дано намериш къде си казал каквото и да е :D

"те са просто лекарства" ахахахахахха "служат за лечение на конкретни болести" аааааахахахахахах

АМА ПРОСТО ЕДНО КРЪГЛО НИЩО
 
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Гледай си там умрелите сървърчета и не се занимавай с неща от които си нямаш и ГРАМ ИДЕЯ!
 
Не може утре детето ми да отиде на детска градина и да се разболее от морбили или някаква друга гадост, защото някоя мърла или дървен философ е решил да не имунизира детето си.

Че туй пък как точно ще стане?!? Твоето нали ще е ваксинирано :p?

Има много разкази на засегнати(включително и от бг), статистики и проучвания, потърси си в нета ако ти е интересно. Знам, че е трудно да се отречем от нещо, което ни е набивано в главата от детските години, но човек поне може да си направи труда да се запознае и с другата гледна точка.

Това че не познаваш засегнати или си мислиш, че не познаваш нищо не значи. Предполагам не познаваш и засегнати от всичките консерванти, овкусители, подобрители, емулгатори, антиоксиданти и подобни, които слагат в храните? Или и те са безопасни, както са ни учили от малки?
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Има ли статистика за това колко деца са увредени или няма? Или си чел в някой форум нещо и сега го твърдиш. Имунизацията не гарантира 100% изграждане на имунитет, но масовото пропускане на имунизации води до понижаване на колективния имунитет и риск от епидемии (прочети какво съм ти написал преди няколко поста). Нищо не ми е набивано в главата, просто ти казвам, че от цялото ми поколение не познавам нито един човек, който да е увреден от ваксина, а всички сме имунизирани. Покажи ми статистика и ми кажи - в България, в периода от 20 години са оглушели 15 хиляди деца и т.н. Мога да ти кажа дори, че съм един от наборите, които са пропуснати за имунизация от заушка и като имаше епидемия преди няколко години ми беше доста спек да не се разболея, защото нали знаеш какво се случва, ако възрастен човек се разболее от тази болест? С антибиотици ли ще се лекуваш или с хомеопатия, или оставаш стерилен за цял живот?

И какво общо имат овкусители и прочее с имунизациите против шарка, туберкулоза и десетки други болести? Щом не вярваш го докажи, аз не се правя на лекар и не твърдя, че съм спец в сферата.
 
Значи знаеш, че ваксината освен всичко останало и нищо не гарантира.
Това за статистика в България преполагам е риторичен въпрос. Такава естествено няма. Все едно да ми поискаш статистика за Сомалия. Но за истинските държави има, хората са по напред от нас. За бг можеш да намериш много случаи на деца увредени от ваксини. Казах ти, ако ти е интересно си потърси. Няма да го правя вместо теб, точно по тази тема е по-добре да се убедиш сам, ако решиш. Аз нямам за цел да те убеждавам в нищо.

Общото с овкусителите е, че и те до скоро се смятаха за напълно безвредни и се ползваха масово. Тъй като нямаше изследвания и информация. И до сега в бг са разшешени за употреба много химикали, които са забранени в европата. Но се оказа, че те изобщо не са безопасни и предизвикват какви ли не болести. Опитвам се да ти дам пример, че нещата не винаги са такива, каквито изглеждат и каквито ни ги представят.

Ето например виж какво съдържа ваксината пентаксим: http://vaksinite.info/PENTAXIM.html. И това нещо се слага на съвсем малки деца.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Безсмислено е да спорим. Но някакви изтрещяли форуми с психясали майки не могат да ме убедят в каквото и да е. Щом не можеш да ми покажеш какъв процент от децата, които се ваксинират се увреждат и кои точно ваксини нанасят поражения - не мисля, че има смисъл да говорим. Аз ти казах, че не познавам нито един човек, който е пострадал. Не познавам и дете, което е пострадало (дано и така да си остане). Има болести, които са изчезнали благодарение на тези ваксини и благодарение на които детската смъртност (а и не само) е намалена до минимум. Не съм нито химик, нито биохимик, за да знам защо по дяволите са сложени съотвените химически вещества в тях. Какъв е смисъла да го правят, за да могат да убиват и увреждат децата ли? Обясни това, след като си много наясно.

Искам да те питам, знаеш ли какво пише на листовката на витамин С за възможните му страничните реакции? Витамин Ц-то е киселина - C6H8O6.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Ето ти пример от листовката ти:

АЛУМИНИЕВ ХИДРОКСИД - е аджувант.

http://en.wikipedia.org/wiki/Adjuvant

Aluminium hydroxide is included as an adjuvant in some vaccines (e.g. anthrax vaccine). One of the well-known brands of aluminium hydroxide adjuvant is Alhydrogel, made by Brenntag. Since it absorbs protein well, it also functions to stabilise vaccines by preventing the proteins in the vaccine from precipitating or sticking to the walls of the container during storage. Aluminium hydroxide is often mis-called "alum" even by researchers; however, "alum" properly refers to aluminium sulfate.Vaccine formulations containing aluminium hydroxide stimulates the immune system by inducing the release of uric acid, an immunologicaldanger signal. This strongly attracts certain types of monocytes which differentiate into dendritic cells. The DCs pick up the antigen, carry it to lymph nodes, and stimulate T cells and B cells.[SUP][5][/SUP] It appears to contribute to induction of a good Th2 response, so is useful for immunising against pathogens that are blocked by antibodies. However, it has little capacity to stimulate cellular (Th1) immune responses, important for protection against many pathogens.[SUP][6][/SUP]
On the other hand, in a mouse model of allergen sensitisation during pregnancy, while the mother mice had a Th2 response to the allergen plus aluminium hydroxide, the offspring showed lower IgG1 and IgE compared to the offspring of mice treated with the allergen alone or plus a Th1 adjuvant.

Очаквам сега да се проявиш, като специалист по биохимия и да ми обясниш с какво са вредни останалите вещества от листовката.
 
Няма нужда да си специалист, за да знаеш какво е сода каустик или какво причиняват тежките метали, живака. Достатъчна е елементарна обща култура. Дали искаш да го дадеш на детето си е твоя работа. Щом разказите на пострадали не могат да те убедят, остава само да се надяваме, че няма да ти се наложи да се убедиш по друг начин. Аз за съжаление познавам няколко такива деца.

Правят го за пари, за много пари. И щото така е по-лесно. На никой не му пука за детето ти, ако нещо стане, просто ще го включат в статистиката. Ето едно интересно филмче ако имаш време да изгледаш: http://video.google.com/videoplay?docid=1103396999649583027&hl=en

Знам какво пише на листовката на витамин C, също знам, че е по-добре да изядеш например няколко кивита, от колкото да пиеш тези изкуствени химикали :).
 
От: Re: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Няма нужда да си специалист, за да знаеш какво е сода каустик или какво причиняват тежките метали, живака.
В кои ваксини се съдържа живак?
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Бил Гейтс убива чрез ваксини?!

Гейтс казва:

“Днес на земята живеят 6,8 милиарда души. Този брой ще се увеличи на около 9 млрд. Сега, ако наистина си свършим добре работата с новата ваксина, здравните грижи, репродуктивното здраве, може да го намалим, може би, с 10 или 15 на сто”.:)

Казано на обикновен език, един от най-влиятелните хора в света ясно заявява, че очаква ваксината да се използва за намаляване на ръста на населението. Когато Бил Гейтс говори за ваксини, той знае какво казва. През януари 2010 г. на елитния Световен икономически форум в Давос Гейтс обяви, че през следващото десетилетие фондацията му ще отдели 10 милиарда щатски долара (около 7,5 млрд. евро) за разработване и доставяне на нови ваксини за децата в развиващите се страни.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

За това най добрата ваксина е както аз правя: преди вечеря домашна ракийца със салатка от лучец, доматки с парлива чушка, ако нема домашна ракийца уиски или мастика, ако е студено времето коняк, и всяка вечер когато вечерям си изпивам по 2 чаши червено вино, и да чукна на дърво до сега толкова години никаква болест не ме е съборила, нито грип, нито някаква настинка там или нещо заразно. Друг е въпроса че много лекарства и особено антибиотиците най много вредят на черния дроб! Наздраве на всички.
 

Горе