Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Бива. И аз така правя. Наздраве!
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Вдигам темата за назидание :) Нищо, че пак е на мой гръб хаха :D

Днес така уеко покрай калабалъка, "съвсем случайно" убийците в бяло установиха, че перкам с хроничен хепатит, или казано другояче, че съм изкарал хепатит А някъде в последните 10-ина годинки, докато в тип ала Никс съм се перчел мотайки се с гордо вдигната кратуна покрай некви смотани болници и самодоволно мислейки си "ей балъци, нищо ми нема на мене, духайте супата..само тровите хората" :D
Щото батко ви Никс е просто едно бледо копие на мен по отношение на "никога нема да ода на доктор" и понеже съм поне 5 пъти по отворен от него с чиста съвест пропуснах две от тези ви "смъртоностни" задължителни ваксинации :) Верно че съм бабаит и съм си изкарал хепатита на крак (щото той мене не мое ме бутне, нали съм къде по-светнат от Никс), ама са ше си ям тоягата, лапвайки перменентно лечение... Естествено, че и тва нема ме бутне, нали съм по-по-най, ама предполагам се некво неудобство ше ми е да се размотвам със шибани производни на комерсиалната индустрия (като некви грозни хапове...) но пък определено е по-яко да си "от студ умри - гъзар бъди" :)

Понякога форумите могат да бъдат толкова полезни (когато аз съм хапнал дръвцето) и толкова вредни (когаро говори вътрешният глас на Никс) :D

Оставям сека твар да си вземе сам решение за себе си, гъзар ли ше е аджеба или жертва на тровещата го индустрия :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Хепатит А е известен още като болестта на мръсните ръце.

Мангалите от Факултето и Столипеново живеещи без канализация и течаща вода всяко лято окупират инфекциозните клиники с твоята диагноза.

Доколкото съм запознат може да се прекара и без да забележиш зависи от имунната ти система, като след това придобиваш доживотен имунитет.

Той не е опасен опасен е хепатит Б и С, както и различните им подвидове които водят до цироза и рак на черния дроб.

Не ми се търси в гугъл говоря от обща култура....

PS

Лично аз предпочитам да дам шанс първо на имунната си ситема да справи с подобни инфекции и едва след това на "лекарите" и предлаганата от тях химия да ме брактисат.
 
Хепатит А, хроничен!? Браво на теб, ти си медицинско чудо :lol:

Задължителна ваксинация за А няма. Няма как да си я пропуснал.

А ваксинацията за B (в която има алуминиев хидроксид) се слага 24 часа след раждането. Нея няма как да си я пропуснал.

Абе изобщо ... цялата ти работа е такава :). Подочул си от тук-от там по нещо и си говориш ....
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Бате ти си олигофрен! Ама пълен вервай ми! Май твойта целата работа е такава, след като си грозен посредственик цел живот а??!!
"След изкаран остър хепат" (А ли е Й ли е боли ме фара) в момента съм с хроничен хепатит в последствие на което. Допитай се до някой, който си има на идея от това, а не го малоумната си кратуна.
За ваксината - да не задължителна естествено, но е препоръчителна и се слага на всеки 10 години, защото в такъв срок и защитава организма от хепатит. Ако не си ваксиниран не знам как ще придобиеш имунитет срещу тази гадост и съответно ще се предпазиш от евентуално заразяване. А тука в тая гня в бг да се заразиш шанса е огромен...особенно ако боравиш редовно с мазни и мръсни кинти, нещо което ти естествено не можеш и не правиш.
Сега изяснили ти се бе комплексиран посредственяк :)

Кво пара ли нещо нема а...е нема и да има :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

"Не ми се търси в гугъл говоря от обща култура...." :D да беше важно да го отбележиш това :)
Що ръсиш глупости тогава не мога да разбера. Изкарването на хепатит или води до имунитет или в редки случаи до автоимунен хроничен хепатит.

Ебахви в разбирачите!
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

"Не ми се търси в гугъл говоря от обща култура...." :D да беше важно да го отбележиш това :)
Що ръсиш глупости тогава не мога да разбера. Изкарването на хепатит или води до имунитет или в редки случаи до автоимунен хроничен хепатит.

Ебахви в разбирачите!

Някой говори глупости но кой ....я да видим чичо доктор какво ще каже :

Вирусният хепатит А се среща в целия свят. Заболяването е сравнително често и има склонност да протича под формата на епидемии и епидемични взривове. Хепатит А се наблюдава по-често в бедни страни или социални общности с ниско ниво на хигиена и хигиенно-санитарни условия.

"След прекарване на заболяването вирусът на хепатит А се елиминира напълно от организма (т.е. настъпва цялостно очистване на тялото от вирусните частици). След преболедуване от хепатит А се развива траен, доживотен имунитет срещу заболяването (в кръвта циркулират специфични защитни белтъчни молекули-антитела, които са насочени срещу вирусните частици на HAV) и благодарение на това повторното заболяване от хепатит А е невъзможно. "

......................

Яко се издъни бате, като каргото преди седмица.

При теб съм склонен да го отдам на семейни или парични проблеми а не на интелектуални, пожелавам ти това твоето да е временна невменяемост а не хронична като хепатит А:lol:
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Явноглупостите които често ръсиш са точно от прекомерна грандомания, която в твоят случай се изразява в НЕчетене постовете на останалите, поради препрочитане (неколкократно) на собствените, радвайки се на неоцененият си гений :)

Ето, чети тука какво ти пише


"Освен хроничните хепатити, развиващите се след прекаран остър хепатит, в редица случаи се наблюдават и т. нар. първични хронични хепатити. В тези случаи в миналото на болните липсват сведения за прекаран остър хепатит; заболяването се развива видимо първично; разбира се, не е изключено в голям брой от тези случаи да се касае за непроявен и незабелязан от болните вирусен хепатит."

Я кажи са кой се изхвърли пак кат чикия на мокър песък :D

Освен това, от доста време изобщо не ти се връзвам на доказалите ти се глупости, конспирации и прочие простотии, които наистина само един болен мозъм може да роди :)
Забавлявай се, това е важното! Нали знаеш кои си се радват сами на себе си :D
 
От: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Я кажи са кой се изхвърли пак кат чикия на мокър песък :D

Освен това, от доста време изобщо не ти се връзвам на доказалите ти се глупости, конспирации и прочие простотии, които наистина само един болен мозъм може да роди :D

То се иска акъл да се вържиш, а и за чекията си трябва ЧЕП а не вагина

Хайде пак да те образовам, от мен да мине.....какво да правя за това съм учил да култивирам масите, простолюдието, раята

Ако не се подават на култивация като каргото и емигранта следва гаврата....

"Вирусните хепатити се причиняват от специфични вируси, които предизвикват дифузно чернодробно възпаление. Най-малко пет вида са вирусите, причиняващи вирусен хепатит при хората. Те се означават с буквите – А, В, С, D и Е. Наличието на хепатитен вирус в организма повече от 6 месеца определя хепатита като хроничен. Възможност за хронифициране съществува при хепатит В, С и D, докато хепатити А и Е са само остри хепатити (никога не хронифицират)".

Никога не спори с мен, аз съм гласът на истината ако не можеш да поемеш болката която тя причинява използвай вазелин както много твои колежки.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

ахахаха наеш ли кои могат да ме оборят?? Само правите! А ти не си сред тях (в случая)

Казах ти, че генерален проблем ти е НЕчетенето, породено от грандомания, но ти пак си НЕпрочел :) Нема такъв случай като твоят...а и защо ли спориш толкова детински се чудя :) Предпочитам да вярвам на убиеца в бяло, отколкото на постоянните ти глупости.
Сега успокой егото си и се върни там, където казах, че баш ме брига дали е било А, Б, Ц, Д или Й, факта е факт! Освен това хепатита мили мой протича във фази. Тоест абсолютно е възможно са съм имал А и в последствие да съм пипнал и другата част от азбуката - се ми е тая...щото така или имаче съм с хроничен в момента, което пак показва, че съм изкарал вирусен...
Странна птица си ти, неразгадата..преполагам много убийци в бяло изгарят от желание да ти отворят кратуната да видят кое поражда грандоманската ти гениалност.... белким направят апчета против шизофренична грандомания :D
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Не се сдържах просто-вие правите ли разлика между имунизация и ваксинация? И как ще гледате болното си дете в очите, когато се разболее, защото татко Никс е никс,не признава нищо, страда от параноя, гради цяла теория на конспирацията и забранява детето да бъде имунизирано?!
Да жена съм-това ще бъде първата обида, захвърлена срещу мен-не се обиждам, защото се гордея, че съм жена и майка.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Шумкарин не бягай по тъча и не лъжи като дядо си някога кога го хванат да краде в мандрата чорбаджиите

Днес така уеко покрай калабалъка, "съвсем случайно" убийците в бяло установиха, че перкам с хроничен хепатит, или казано другояче, че съм изкарал хепатит А някъде в последните 10-ина годинки,

Възможност за хронифициране съществува при хепатит В, С и D, докато хепатити А и Е са само остри хепатити (никога не хронифицират)".

ахахаха наеш ли кои могат да ме оборят?? Само правите! А ти не си сред тях (в случая)

Защо да те оборвам като ти сам го направи, на мен остави само забавлението

Я кажи пред всички защо си сра в гащите, това хронично явление ли е за вашето семейство

PS

Ако имаш достойнство ще се скриеш ако ли не ще продължиш да се оправдаваш като каргото и да ръсиш простоти...избора е твой8)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Батко ти си болен мозък и незадоволена кучка, а най-вероятно и импотентен ексибиционист. Ето защо не смееш да идеш на доктор, защото знаеш че ти отекъл с 200, директно ше ти налузат ризата...

Какъв тъч те гони, какво сране в гащи...верно си яко комплексирал!

Дали е било хепатит А или Й и дали първо съм имал А и после Й не съм специалист да знам. Факта е че сега имам и той е възникнал в последствие на изкаран "на крак" друг вирусен хепатит.

Нещо се опитваш да ми спориш ли???
Искаш ли да си направим една среща да видим заедно документите и ако се наложи да скокнем двамцата до някой специалист, може и твой човек?? Въпреки че силно се съмнявам говедо като теб да познава нормални хора.


Това ли ти е забавлението.... жалка амебка си ти :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Айде пиши нещо бе :)

Видех ти постовете 10 дена назад ахахах ти си олигофрен чесно..имаш 5 глупости в офтопик и това.. там за солдатите и прочие твойте си олигофренизми :D Бахти комплексара си..и никой нищо не ти отвръша - сигурно си ядеш мадите :) Много неприятно за шизофреничен гений никой да не му отвръща.

Може пък тоя път да не си намерил нещо извратено от нета да ПЕЙСТНЕШ тук аахахахаха А аз си мислех че съм най-големият копи-пейстер :) Никс, батка олигофрен, ако свършат интригите и жълтите клюки в нета - ти си мъртвец, творец без душа :D

Кажи са нещо за славяно-мутренските отрепки, че медицината ти я видяхме - спира гугал и спираш да дишаш :D
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Бате няма те чакам цяла нощ да ми се ровиш у гугала, ако ще пишеш нещо - пиши. Вервам че не си останал без медикаменти... :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Викаш, хубавите неща ставали бавно а ахаха Сега какво, грешките ли си редактираш, подреждаш словореда а, разстояние да не забравиш да оставиш между редовете и болда да болда :D

Аз мисля да те оставя да се донакиприш и ше вляза след час някъде, става ли :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

И на този ДЕБИЛ му го вкарах в разебания задник както аз си знам без възелин, а то горкото даже и не усети явно е свикнало.

Когато все пак зацепи изпадна в обичайното си състояние характирно за контингента на Карлуково.

Ако има модератор да му изтрие дриснята да не започна и аз че ще стане яка гавра както с карго идиота

PS
Днес така уеко покрай калабалъка, "съвсем случайно" убийците в бяло установиха, че перкам с хроничен хепатит, или казано другояче, че съм изкарал хепатит А някъде в последните 10-ина годинки,

Възможност за хронифициране съществува при хепатит В, С и D, докато хепатити А и Е са само остри хепатити (никога не хронифицират)".

Акото яко мирише особенно когато е на публично място а ха, ха........:p
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Аха прав бях :) Доста време ти беше необходимо просто да си повториш олигофренският пост. Радвам се че не си пропуснал и болдовете :D

Сега като се замисля, имаш право. Всъщност, заразих се от майка ти..и не от хепатит, а от трипер :D
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Досега игнорирах таз тема понеже заглавието не ми фана окото,
Ама викам какво па толкоз я припомват все нагоре... :shock:

Отварям и гледам :eek: - те нашите седнали в кръг,
Стиснали по една кофа свинска ярма между кълки,
И си сипват един на друг щедро-щедро, разбираш ли! :lol:
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Дип че съм в настроение, че няма ти казвам какво му бях приготвил на големият победител, щото явно с всеки пост доказва само как това и му е единствената цел...да побеждава в нещо си - грандомания му се казва - обратното на нещата от живота. Обаче пък това е кофти за тебе и за целият сеир във форума :) та мое и да го прежалим ептем :D
 

Горе