Убиха Къро в ЮАР

Vbb

Well-Known Member
Красимир Каменов-Къро и жена му са убити в дома им в Кейптаун, съобщава БНТ, позовавайки се на свои източници.

През март Каменов бе задочно обвинен от Софийска градска прокуратура като поръчител на убийството на Любомир Иванов, бивш служител на МВР, който бе показно разстрелян в София в началото на 2022 година.

Къро беше обявен за издирване с червена бюлетина на Интерпол по искане на българските власти - за убийство, заплаха за убийство и изнудване.

Успоредно с това прокуратурата уличи Каменов като част от заговор, с участието и на други криминално проявени лица, както и подсъдими като Цветан Василев, в заговор за дискредитиране на висши магистрати и полицаи. Една от целите на участниците в заговора е отстраняването на главния прокурор Иван Гешев, а за началника на “Убийства” ГДНП прокуратурата пусна запис, на който се чува, че именно Каменов говори за платени 400 000 лв. за уволнението на полицейския началник Михаил Наумов. За Каменов се знае, че от поне 15 години живее в ЮАР.

1685016342420.png
 
Бате, сори за тъпия въпрос, но това как точно трябва да засяга интересите на хората тук? :) Още един без голямо значение за хората. ;)
Бате ... ако незнаеш кой е Къро и как влияе на целия бизнес климат в България... моля те информирай се.. като почнем от салатата за вечеря сложена от жена ти на масата , та стигнем до наема на офиса ти и дори интернет оптиките до дома ти.
 
:) Сега вече си отговорих на въпроса защо кашкавала отиде с 30% нагоре. :)
Нямам време бате да следя целия престъпен свят. Интересуват ме хора примери, другата посока. ;)

Къро беше обявен за издирване с червена бюлетина на Интерпол по искане на българските власти - за убийство, заплаха за убийство и изнудване.
Ще пропусна да се информирам точно за този. ;)
 
:) Сега вече си отговорих на въпроса защо кашкавала отиде с 30% нагоре. :)
Нямам време бате да следя целия престъпен свят. Интересуват ме хора примери, другата посока. ;)


Ще пропусна да се информирам точно за този. ;)
всъщност и цената на кашкавала, сиренето и 80% от потребителската кошница също зависеше от Къро и фирмите му в България.
 
Вчера почина Тина Търнър, светла и памет. Това повече ме развълнува.
Сори, че тук не се трогвам толкова. ;)
в тази тема не обсъждаме самото убийство на Къро, а зависимостта в която сме живяли досега от такива хора. Всеки под сурфинка знаеше кой е Къро и какво влияние има в държавата , но сега почнаха да излизат на яве истината за мафиотската ни държава. Иначе за Тина вечна и памет!
 
Е, от това ще направиш ли някакви пари ?
да .. ще мога да навляза в територии които досега бяха заети.. ще мога да ям български чушки и домати на нормални цени, ще мога да ям евтино и качествено сирене и кашкавал. Друго ще питаш ли?
 
  • Haha
Реакции: Sky
да .. ще мога да навляза в територии които досега бяха заети.. ще мога да ям български чушки и домати на нормални цени, ще мога да ям евтино и качествено сирене и кашкавал. Друго ще питаш ли?
В други ниши гледам, че е според изровеното за него. Там, ако решиш да влизаш, да очакваме и за теб да пишат? :D
 
В други ниши гледам, че е според изровеното за него. Там, ако решиш да влизаш, да очакваме и за теб да пишат? :D
последните 12 години Къро беше излязъл наяве със законен бизнес , но подплатен с явна корупция на високо ниво в държавата! За съжаление в нашата мила родина без корупция нищо не се случва. Това ще продължи още поне 100 години защото е манталитет на българина!
 
Бате, сори за тъпия въпрос, но това как точно трябва да засяга интересите на хората тук? :) Още един без голямо значение за хората. ;)
тъкмо това се чудех.
скоро и за чеченеца и тротинетката ще почнем да си пишем.
 
тъкмо това се чудех.
скоро и за чеченеца и тротинетката ще почнем да си пишем.
о ти необразован и прост старозагорски бек....
 
време ти е май за почивка
аз да те набарам някъде на живо ще ти дам една почивка .. тъпунгер нацист
 
тъкмо това се чудех.
скоро и за чеченеца и тротинетката ще почнем да си пишем.
Тв май са в темата за най-популярните инфлуенсъри. :) Вече имаме и за тях информация. Тук съм виновен май и аз, че взимам участие, но пък инфлуенсерите станаха част от онлайна.
 
Бате, сори за тъпия въпрос, но това как точно трябва да засяга интересите на хората тук? :) Още един без голямо значение за хората. ;)
Именно!

Следвайки тренда на подобни теми, освен и аз да отворя една "Вчера почина Тина Търнър", но пък едва ли ще насъбере толкова коментари, размишления и спекулации. Друго си е да пишеш и разсъждаваш за "лошите" 👿... Все пак Къро е направил доста повече от някаква си певица като нея!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
за да разберете всичко колко е важно убийството на Къро изгледайте този клип....
 
Тоя форум ше омре ако не е Офтопика.
...
  • Продавам линкове
  • Продаам ФБ страница
  • Обявявам конкурс за 70 лв.
  • ...
 

Горе