Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Има ли форума нужда от допълнителна и/или по-строга модерация?


  • Общо гласове
    51
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

За разликите в характера на всеки съм съгласен, но... Блинки, ти сам каза(ако не се лъжа), че според теб не е нормално осирането на темите в Пазара и общо взето осиране на темите на новите потребители.
Няма ли начин за положителна промяна в това отношение?
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

За този пост искам да ти дам положителен реп, но системата не ми позволява :) ако продължаваш в този дух ще имам възможност :)

Благодаря,но не се тревожи за репотацията не съм тук за това.
Както казах нямам намерение да се карам с никой нито аз ви познавам нито вие мен подходих неприемливо,не съм свикнал да ми се правят на интересни и прочие и атакувах може би грешката е предимно моя за това ще гледам да не се повтаря.
Поздрави
 
От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Благодаря,но не се тревожи за репотацията не съм тук за това.
Както казах нямам намерение да се карам с никой нито аз ви познавам нито вие мен подходих неприемливо,не съм свикнал да ми се правят на интересни и прочие и атакувах може би грешката е предимно моя за това ще гледам да не се повтаря.
Поздрави

Постарай се да пуснеш някакви теми с които може да си полезен :) Да приемем, че си добър във Фейсбук (правя някаква съпоставка с предишни твои постове). Дай някакви съвети и трикове, които са наистина полезни и малко известни. С няколко подобни теми и ще натрупаш уважението на повечето потребители тук :) казвам повечето, защото винаги има някой, който въпреки полезната информация пак ще се иза.а :) . Давам това като пример, но ти си знаеш за какво си тук и как искаш да продължиш за напред
 
От: От: Уважаеми, "@coolice и @Blinky, какво да се направи с и нашия форум?

Постарай се да пуснеш някакви теми с които може да си полезен :) Да приемем, че си добър във Фейсбук (правя някаква съпоставка с предишни твои постове). Дай някакви съвети и трикове, които са наистина полезни и малко известни. С няколко подобни теми и ще натрупаш уважението на повечето потребители тук :) казвам повечето, защото винаги има някой, който въпреки полезната информация пак ще се иза.а :) . Давам това като пример, но ти си знаеш за какво си тук и как искаш да продължиш за напред

Ще драсна една тема,как примерно аз и мои колеги точно си трупат посещенията,правят страници,правят кинти,като цяло и прочие.
Не че няма хора,които да са наясно,но съм сигурен,че лично 90% от колегите в моя бранш не биха споделили с никой,от къде идва топлата вода. Лично мен не ми пречи да имам конкуренция :)
 
Много често ми се случва и на оправям теми от рода на "Проблем", "Само да попитам" и подобни. И не го правим толкова за оптимизация на форума, колкото до това да се види какъв реално е проблема и какво точно е по-детайлното съдържание на темата с цел да се включат компетентни хора и такива, които вече са минали през него. И има един голям надпис още при старта на темата, че е препоръчително да е така, защото иначе няма смисъл. Аз лично при теми от този род "Проблем с.." и т.н. не взимам кой знае какво участие, защото нищо не ми говорят и това на практика не може да ме насочи дали е в моята компетенция и дали се пита нещо адекватно. защото каквото заглавието такова и съдържанието. ;) И кофти, ако като маркетър не се разбира колко силно оръжие е именно заглавието на тема, страница, пост, сайт и т.н. ;)
 

Горе