Увеличаване посещения на сайт за домашни любимци

Federal

Active Member
Здравейте, автор съм на сайт с форум за Акваристика. Към момента се реализират ~ 120 посещения, която посещаемост наблюдавам от Google Analystics.
Към момента референции имам само от Facbook групата и посещаемост от няколко сайта в рамките на 2-3 на ден.
Може ли за съвет, как плавно да покача посещаемостта на сайта си, имайки предвид неговата специфика.
Ако е нужен линк към сайта може да добавя, ако не е срещу правилата на форума, тъй като съм новорегистриран.
 
еи тук го написах за женски сайт но и за твоя е валидно може да си пишеш съдържанието сам щом разбираш от областа...

ми има няколко насоки в който да се работи:


  • Интересно за публиката и уникално съдържание (което ще е полезно и за сеото) ползвате парите за да си го добавите за месеци напред...
  • Интересна функционалност или апликации (може да разгледате световните сайтове в нишата)
  • Професионален линк билдинг (не купени линкове) поръчания контент ще помогне може да си го правите и сами Как се билдват линкове - инфографика

а и нее нуждо да ги изхрачите всички накуп постепенно във времето ще осигури развитие
 

Горе