Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Ще взема лиценза само да изкара новия профил наколко дена с обявите да не изтрият и него тъй като вече на 2ри профил при качването РЪЧНО на обявите ми блокират профила с предтекст че използвам скрипт.
Продмана винаги съм го пускал 1 до 2 пъти на ден , като в последно време между препубликуването на обявите слагам 500 секунди.........

Ето това е станало - човека ми написа. Ясно е, че стрялят наслуки. Просто искат пари от търговците.
С една дума продман си работи, ако се ползва разумно можете да качвате. Гаранция няма за банове, както и никога не е имало. Но сега с промените, съвсем.
Ако блокират профил (доказано) нов лиценз ще е на по-ниска цена, но ценното тук е, че си запазвате локално копие на обявите и няма да се налага ръчно качване на 100-150 обяви с описания и снимки.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има ли някакъв шанс или възможност блокиран профил от администратор на сайта олх, да бъде бъде отблокират и пуснат отново ? Ще съм благодарен да науча подробности по въпроса как стоят нещата с блокирани профили.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има ли някакъв шанс или възможност блокиран профил от администратор на сайта олх, да бъде бъде отблокират и пуснат отново ? Ще съм благодарен да науча подробности по въпроса как стоят нещата с блокирани профили.

Този въпрос го отнеси директно към админите на olx.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Има ли някакъв шанс или възможност блокиран профил от администратор на сайта олх, да бъде бъде отблокират и пуснат отново ? Ще съм благодарен да науча подробности по въпроса как стоят нещата с блокирани профили.

На жената профила го блокираха след доклад, че ползва скрипт. А точно тогава тя не ползваше. След писмо до админите й пуснаха профила и сега работи, дори ползва продман.
Все пак трябва да пипате внимателно.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Скрипта актуален ли е още?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Сега виждам, че продаваш и скрипт за базар. Имам интерес и към него.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Сега виждам, че продаваш и скрипт за базар. Имам интерес и към него.

За олх скрипта вече не върши работа след като въведоха лимит на обявите.

За базар, работи но там много блокират профили.
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

За олх скрипта вече не върши работа след като въведоха лимит на обявите.

За базар, работи но там много блокират профили.

А стига бе! На съотношение от 100 опита, има ли един дето не са го хванали за по - малко от седмица!

Що не дадеш гратисен париод 1500 препубликувания и след това да ти плащат?
 
Re: От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

А стига бе! На съотношение от 100 опита, има ли един дето не са го хванали за по - малко от седмица!

Що не дадеш гратисен париод 1500 препубликувания и след това да ти плащат?

Кво стига бе?
Има много хора пускащи по повече от седмица, но това не е достатъчно.
 
Последно редактирано:
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

За масово препубликуване ли слагат бан или без значение? Предполагам, че ако се препубликуват много обяви последователно е подозрително за админите и оттам идва проблема.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И като обявата ти излиза постоянно на първа страница и има много гледания да не би да означава, че някой ще купи артикула?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

И като обявата ти излиза постоянно на първа страница и има много гледания да не би да означава, че някой ще купи артикула?

Повече гледания = повече продажби
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Абе ти продавай лед на ескимоси и чакай с повече гледания да ти скочат продажбите.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

@rscossworth според теб защо olx имат платена услуга "обновяване на обявата" ?
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

@rscossworth според теб защо olx имат платена услуга "обновяване на обявата" ?

Ами пусни една обява че продаваш лед на ескимоси и си плати за "обновяване на обявата". После пиши колко лед си им изпратил.
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Изключително аргументирано и по темата!
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Някой ползвал ли е напоследък в Олх да сподели? Че малко се разводни тука с ескимосите...
 
От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

garnet , този скрипт работи ли още? :) И ако работи , как точно става самото препубликуване? Последният път като пробвах скрипта , абсолютно без резултат беше.

Използвам един друг скрипт на друг колега от форума (няма да спомена името му) и работи безотказно до сега.
 
Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

garnet , този скрипт работи ли още? :) И ако работи , как точно става самото препубликуване? Последният път като пробвах скрипта , абсолютно без резултат беше.

Използвам един друг скрипт на друг колега от форума (няма да спомена името му) и работи безотказно до сега.

Не съм тествал от много време. След ограниченията от 1-2-3 обяви в категория ползването на тоя (или друг) скрипт се обезсмисля.
 
От: Re: От: Увеличете вашите продажби през продавалник.ком. Вижте как.

Не съм тествал от много време. След ограниченията от 1-2-3 обяви в категория ползването на тоя (или друг) скрипт се обезсмисля.

Не е точно така. Примерно си платил за бизнес профил в съответната категория + допълнителни обяви.
Със скрипта си препубликуваш всеки ден или през ден обявите и излизат на първи страници... а това , има ограничение за обявите за някой хора е плюс , защото няма толкова много продукти за продаване.
 

Горе