Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните“

От: От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на майму

Неса знае дале е тъй, шото може този журналис дай уволнен за некомпетентус шото иначе шиси търси правата в съда а первата поправка шиго върне на бел кон,,, иши спичели димокрациита, салют
pi6i gram0tno we
 
От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните

Сакам дава напрегна като ма читете, ръйш ли,,, ти не сакаш ли малко соспенс :wink:
 
От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните

Сакам дава напрегна като ма читете, ръйш ли,,, ти не сакаш ли малко соспенс :wink:

Един път успях да го напрегна Бластерчето, отговори ми на дълго и на широко без нито една правописна или пунктуационна грешка. Само се прави с това писане той... :)
А по темата, ако тръгне да ги съди журналистчето, или ще го катастрофират, или ще го инфарктират.
 
От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните

Един път успях да го напрегна Бластерчето, отговори ми на дълго и на широко без нито една правописна или пунктуационна грешка. Само се прави с това писане той... :)
А по темата, ако тръгне да ги съди журналистчето, или ще го катастрофират, или ще го инфарктират.
Тез дето не разбират и грамотно няма кво даим кажа
Убаче тай срам да използуваш хамерикански думи куто трилър, па си падаш по тех миса струва, Влатко
 
От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните

Тез дето не разбират и грамотно няма кво даим кажа
Убаче тай срам да използуваш хамерикански думи куто трилър, па си падаш по тех миса струва, Влатко

Да, Бластерче, падам си по тях и нямам нищо против американския народ, симпатични са ми почти толкова, ако не и толкова, колкото са ми и руснаците и сърбите. Единствено ме е жал за тях, защото са жертви на същата управляваща пасмина, която дърпа конците и бърка в дупките и на нашите и на повечето европейски управници.
 
От: Уволняват журналист в САЩ, сравнил Мишел Обама с герой от „Планетата на маймуните

Ееи ама ний си приличами, шото и язе си падам по рускини и руско напивание и по руско кино и по руски балет и по Чайковски си падам,,, ама руската пасмина дето управлява ми бърка колтурата
 

Горе