Уебинар - Интеграция на система за управление на наличностите

partytime

Well-Known Member
Безплатен уебинар на 15.02.2023 г., Интеграция на електронен магазин със система за управление на наличностите и автоматично издаване на документи

Организатор: Microinvest

Дата: 15.02.2023 г.

Начало: Индивидуално

Продължителност: Индивидуално

Място: Online



Акценти:

  • Връзка на електронния магазин със система за управление на наличностите;
  • Създаване на одиторски файл към НАП
  • Работа с OSS за международни клиенти;
  • Оптимизация на поръчките и наличностите;
  • Издаване на документи и проследяване на гаранционни срокове;Създаване на себестойност на операциите и счетоводни справки;
  • Проследяване на плащания от/към клиенти и доставчици

>>>>РЕГИСТРАЦИЯ<<<<
 
Има ли нещо общо с това:

 
Има ли нещо общо с това:

Извинявам се, не съм го видял :confused:
 
Между другото сайта им винаги ме е дразнел ужасно много, като навигиране и информация, за цветовете да не говорим. Ако нямаш точен линк нищо не се намира. Както и да е, хубавото на този семинар е че обещават индивидуално да разговарят с хората, което е много хубаво.
 
Между другото сайта им винаги ме е дразнел ужасно много, като навигиране и информация, за цветовете да не говорим. Ако нямаш точен линк нищо не се намира. Както и да е, хубавото на този семинар е че обещават индивидуално да разговарят с хората, което е много хубаво.
Винаги съм се радвал на бизнеси, които взимат личното отношение когато става дума за развитие и помагане на клиенти. Според мен това ще им даде доста добро предимство. Напоследък много такива системи се появиха, кой клауд базирани, които изцяло локални, и наистина не е лоша идея да се активизират в това отношение, за да запазят пазарен дял. Важното е да отговарят на съвременните тенденции и най-вече да имат адекватна асистенция в интеграцията на продуктите си, защото вече не са само в техния ценови рейндж.
 

Горе