Уебмастърки ? токова масово ли е

Кога работите по сайтовете си?

  • Предимно Вечер

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    223

chedda

New Member
вчера нямаше какво да правя през нощта и почнах да си търся момичета в скайп за майтап. разглеждах им профилите и 9 0т 10 имаха сайт с различни програми, и си викам толкова масово ли стана това.. :? дали има някаква статистика или нещо колко хора в БГ се занимават с това просто ми е интересно :)
 
хитри маркетъри с женски никове :)(не съм сигурен за това но го пускам като шегичка :)) Аз нямам скаип но доста хора които се занимват с сайтове циклят нощем в нета :)
 
Разбира се, че вечерно време доста по-спокойно е. А пък лятото е просто невъзможно през деня да се работи на 40 градуса.
 
Като гледам статистиката, а и това че повечето активни webmaster-и тук ги виждам предимно вечер да са активни, предполагам че по-големият процес от хората тук ще гласуват за вечерното поддържане на сайтовете си. :) Аз съм от тях също. :wink:
 
За работа преди 22:00 не ме търси :) Просто нямам мотивация през деня да работя. Винаги изникват странични ангажименти, накъсва се работата и се скапва настроението. А вече е по-спокойно и доста по приятно за всякакъв вид занимания ;)
За това и стоя на компютъра до 2-3 сутрин и ставам в 12 на обяд ;)
 
И аз съм нощен тип. :) То да си кажа честно, през дена е тегаво. Много шум и работа за вършене. Ако всичко бачкаше нон стоп може и да си сменя режима, ама по-добре си е вечер. :)
 
Предимно през деня в работно време... Обаче от време на време като ми избият бушоните минавам на вечерен режим
 
Аз когато съм имал работа съм работил и по 30-40 часа без да спя, но попринцип вечерната работа не е хубава. Имам познат, който по същия начин е свикнал да бачка и в момента почти няма сожиален живот точно заради бодуването нощем и спането през деня.
 
Tsanko каза:
Аз когато съм имал работа съм работил и по 30-40 часа без да спя, но попринцип вечерната работа не е хубава. Имам познат, който по същия начин е свикнал да бачка и в момента почти няма сожиален живот точно заради бодуването нощем и спането през деня.


Не само това... има си и хормони в човешкото тяло, с тях не е хубаво човек да си играе ;)
 
CrAzY-MaST каза:
аз съм голям мързел, но работя по сайтовете си, 24/7 когато ми скимне

иначе за уебмастърките :lol: почти всички момичета от моя клас(20+) имат сайт :) опс... "сайт" в piczo.com де :roll:

или в myspace :) там са другите селташки изпълниения, където виждаме какво могат да причинят младежи и девойки лишени от цветово усещане... Как може да има ТОЛКОВА МНОГО нечетими и грозни сайтове там
 
MacTeP каза:
CrAzY-MaST каза:
аз съм голям мързел, но работя по сайтовете си, 24/7 когато ми скимне

иначе за уебмастърките :lol: почти всички момичета от моя клас(20+) имат сайт :) опс... "сайт" в piczo.com де :roll:

или в myspace :) там са другите селташки изпълниения, където виждаме какво могат да причинят младежи и девойки лишени от цветово усещане... Как може да има ТОЛКОВА МНОГО нечетими и грозни сайтове там

оо... аз още не познавам човек(от тези който правят "сайтове") който да има в myspace :) повечето българи са на ниво piczo.com засега :?
 
За съжаление обстоятелствата са такива, че ми се налага да работя от първи петли, но иначе съм по-продуктивен и концентриран през нощта.
 

Горе