Уебмастърска Среща в Пловдив

Статус
Not open for further replies.

soulravager

Active Member
На 9-ти Юли(събота) смятаме да се съберем в някое заведение уебмастъри от Пловдив.
Вече съм намерил 2-ма човека :)
Има ли желаещи ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ей много жалко,по принцип уча в Пловдив и бих желал да се включа ама сега лятото не съм там.. Най-вероятно вече Септември - Октомври може да направим друга среща..
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Препоръчвам ви да се съберете в Дияна 7 ако мислите повечко да пиете :) Мезетата им са супер. Аз там съм провел 5,6 събирания с едни приятели от една браузър игра. И всички са останали доволни.

Ако сте на по неангажиращо събиране Але Хаус е мястото :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз съм навит :).. Казвайте място и час и да ходим да превземаме Пловдивските кръчми :p
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Нямам много свободно време иначе колко е Стара Загора - Пловдив има няма 1 час по магистралата :]
Дано да се съберете повече хора ! Тука съм засичал до сега само 1 колега от СтЗ stz184 Или нещо подобно му беше никнейма, ако има още нека да пишат може да си организираме и ние една среща за по бира(или 2?) ;]]
 
Айде дами и господа, моля поне една среща да бъде осъществена в името на общността тук. А ако някой реши и да щракне някоя снимка няма да имаме против да гледаме и да се запознаваме визуално. Важното е да има такива мероприятия все по-често, за да се заздравят отношенията, а и работата по между си ще тръгне по-добре, чак завиждам. Нямате много време за организация, но и без това Събота се излиза за по пийване. :)

Ех как ми се иска някой път пак да има силна среща и тук, и да се организира готино. На една си спомням как се забавлявахме с адски непознати хора, но и толкова близки в същото време, защото това да се занимаваш с изкарване на пари от интернет беше като диагноза, а не хоби или работа за някои. Весело, мисля си, че и сега ще е така, особедно както и медиите и държавата ни обединиха да сме по-единни. :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз бих дошъл, само трябва да се уговорим нещо, че лично не познавам никой от форума.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ами аз лично мислих срещата да е на някое кафе/ресторант а не да е запой в дискотека :D

Аз и Симеон се срещнахме днес и си поговорихме и ни хрумна тази идея :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз понеже не съм от Пловдив и не ги знам много заведенията, до онези фонтани имаше едно кафене с УИ-ФИ мисля че се казваше Симфония, ако искате може там да се срещнем ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ще е добре да решите за място и час и да кажете на кое име ще е резервацията.
На мен ми се отваря една командировка до Пловдив и ако ме пратят ще дойда и аз :)
Или поне едно телефонче да се свържа с някой който да ме опъти да ми дадете.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Значи, може в някое Тони 2000 ? или в Даяната на центъра (тази до спирката на тримона дето е, по-централно е)
А, вече ако искате на кафе може би някъде на центъра ..?

Но трябва да кажете някакъв час. :)

В кафе се седи по-малко време, а на кръчма може да останем повече време и повече мохабетче да завържим :)
 
Дано се съберете. Но предвидете повече време от 1 кафе. Уж ей така на по бира и на бързо, но като тръгне приказката и то за изкарване на кинти онлайн, едвали ще ви се приходи след първия час и половина. ;) Най-добре е на място, на което бихте остнали повече време и е приятно за пиене бъбрене. Че събота вечер е. Може да се мислят резервации от по рано. Абе колко реално ще се съберете, че ми е чудно. :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз предлагам да се съберем към 6:30-7 вечерта за да може хората които са на работа да са свободни ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Тони 2000 това до 60 класното таксуват +15% над сметката за оркестъра ако се ходи вечер, освен ако не се планува зверски запой не препоръчвам ходене там. От друга страна Диана 7 до радиото и телевизията е деноноща, с супер кухня и добра обстановка, имат и голяма градина.
По неангажиращо място е Але Хаус, там пък може от по някоя бира до по сериозна збирка да се стигне.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Тони 2000 това до 60 класното таксуват +15% над сметката за оркестъра ако се ходи вечер, освен ако не се планува зверски запой не препоръчвам ходене там. От друга страна Диана 7 до радиото и телевизията е деноноща, с супер кухня и добра обстановка, имат и голяма градина.
По неангажиращо място е Але Хаус, там пък може от по някоя бира до по сериозна збирка да се стигне.


Ами .... Където кажете вие...

Аз попринцип предпочитам да се видим за по биричка/кафенце, а не да се напием с мезета, все пак идвам от морето и цяло лято това правя :)

В момента съм в една кръчмичка до Хотел Копчето, казва се Twin Peaks , много е готино и има Уи-фи.

Ако искате можем и тук да се съберем?

Айде да решаваме ;)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Значи как ви се струва утре(събота/07.09.201) от 18:00 Часа в Даяната на центъра. Намира се до тримонциум горе долу на спирката.
Незнам кой номер даяна се води :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Значи как ви се струва утре(събота/07.09.201) от 18:00 Часа в Даяната на центъра. Намира се до тримонциум горе долу на спирката.
Незнам кой номер даяна се води :)

Навит съм :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Там ще съм и аз :). И аз предпочитам на кафе/бири, но в умерени количества да върви приказката. Там имаше паркинг за автомобили нали? За съжаление после съм на работа от 22:00 и задължително трябва да съм с кола, което намалява броя на бирите които мога да изпия ;(.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Там ще съм и аз :). И аз предпочитам на кафе/бири, но в умерени количества да върви приказката. Там имаше паркинг за автомобили нали? За съжаление после съм на работа от 22:00 и задължително трябва да съм с кола, което намалява броя на бирите които мога да изпия ;(.


Ако не се лъжа, има паркинг за коли :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе