Уебмастърска Среща в Пловдив

Статус
Not open for further replies.
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ами ако искате към 22-29-ти юни пак да се съберем понеже мога да отскоча отново към Пловдив ?

Също ако има някой навит за Бургас?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ами към 22-29 ЮНИ 2012 може и да го направим. АКо искате нещо по скоро кажете дата :D. Аз на 23 юли отивам до гр.София да посрещам гости на летището. Имам време за 1 (може и повече) кафета. От 24-25 юли съм на море, като ще обикалям като свободен електрон между къща(село Лъка до Каблешково)/квартири (в Созопол за тия гости които посрещам на 23) /апартамент (Слънчев Бряг)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Дертре когато си в Слънчев бряг ми звънни, имаш ми номера :)


Имах предвид Юли ;D
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Ами към 22-29 ЮНИ 2012 може и да го направим. АКо искате нещо по скоро кажете дата :D. Аз на 23 юли отивам до гр.София да посрещам гости на летището. Имам време за 1 (може и повече) кафета. От 24-25 юли съм на море, като ще обикалям като свободен електрон между къща(село Лъка до Каблешково)/квартири (в Созопол за тия гости които посрещам на 23) /апартамент (Слънчев Бряг)

До догодина има много време. Ако искате като минат тия жеги, тогава, защото сега не е за ходене никъде ... аз мисля ако е към есента.. да кажем края на септемрви или началото на октомври.... ?
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Есента е най-добре,
няма да има хора които да са на почивка други който са по къщите на село и се мъчат да се спасят от жегата и най-вече студенти като мен ще се завърнат в Пловдив и срещата ще бъде малко по-масова :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

и аз съм навит само кажетее каде, че се срещнем :)
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Аз предлагам дневна среща по обяд. Така повече хора ще могат да дойдат, даже и ако не са от Пловдив. Ще имат време да дойдат и да си отидат. Ако някои искат да купонясват по кръчмите вечерта, след срещата ще могат да отидат където искат. Заведение - някое на лесно за намиране място. Дата - преди началото на учебната година.
 
От: Уебмастърска Среща в Пловдив

Еми къде... най-добре някъде на централно място, дето всички да го знаят, а и да е удобно на всички:). Аз предлагам Райя ресторанта, Даяна или Хеппи ... предлагайте ако искате нещо различно :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе