Уебсайт с нови адреси - как да съхраня трафика си?

Това го четох. Питах без магии какъв е резултата.
И преди да цитираш още някое мнение... системите са къстъм, аз съм си ги писал, и въпроса е дали да си играя да редиректвам или не.
 
В тоя ред на мисли, преписвам си системите на сайтовете, и има голяма вероятност в единия над 30к индексирани адреса да дадат фира. Сигурен ли си, че бързо ще си ги намери?
Не е проблем да направя урл-ите по същия начин, ама нещо не ме кефят така, някои са много дълги.
Не знам, аз това което съм правил е на WP -> на няколко месеца си обновявам всичко и си сменям адресите, когато е възможно.
Дали ще ги намери бързо зависи колко посещаван от паяка е сайта и + това нали ти си там затова, за да се постараеш да ги обнови бързо :)
 
@rombeca какво значение има дали е къстъм или не? Ако те вълнува потребител Х да отвори това, което го интересува без значение дали идва от търсачка или Bookmark то ще редиректнеш където трябва.
 
@rombeca какво значение има дали е къстъм или не? Ако те вълнува потребител Х да отвори това, което го интересува без значение дали идва от търсачка или Bookmark то ще редиректнеш където трябва.

Това за къстъма беше към Ъпхирото, защото някакси предусещах, че ще ме прати в гугъл да търся разни плъгини, естествено след като ми обясни колко съм тъп :).

А иначе си си прав. Ще си направя урл-ите същите, а които не може ще редиректна, благодаря :).
 

Горе