Уеб Дизайн

Skirov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте казвам се Стефан Киров предлагам уеб дизайн, лого дизайн, изработка на банери и т.н. на сравнително нисички цени :)
skirov.com това е портфолиото ми можете да се свържете с мен от сайта или тук
първият банер е подарак :)
 
От: Уеб Дизайн

Здрасти.
Кой ти написа статията за Уеб Дизайн? Човекът има сравнително добър правопис и подозирам че е и доста добър преводач от английски.
 
От: Уеб Дизайн

Ами никой просто го бях копирал от гугул за да има нещо докато попълня полетата :).
 
От: Уеб Дизайн

А добре :) . Очаквах да се опиташ да ме метнеш у шипките. Искреността е полезна за бизнеса.
Good luck!
 
От: Уеб Дизайн

Че закакво да те лъжа то като е така да зема да наблъскам портфолиото с чужди дизайни и да кажа че са мои :)
Просто се надявам че в сайтовете като този може да се намери някое друго проектче за допълнителни доходи :)
 
От: Уеб Дизайн

Че закакво да те лъжа то като е така да зема да наблъскам портфолиото с чужди дизайни и да кажа че са мои :)
Просто се надявам че в сайтовете като този може да се намери някое друго проектче за допълнителни доходи :)

Наистина може, но е факт, че 90%, за съжаление, не мислят като теб, а правят именно обратното - лъжат, повече от политици на предизборна кампания.

Иначе ти разгледах сайта и наистина имаш страхотни неща, успех!
 
От: Уеб Дизайн

Издразни ме че толкова интелигентна статия за същността на веб дизайна има пък самата тя даже не е разделена на параграфи. Пък Типографията е туй, с което почва веб дизайна.

Очевидно си много добър Фотошопер и имаш стил дето не съм мяркал в тоя форум. Би трябвало да се намерят клиенти.
 
От: Уеб Дизайн

Благодаря и на двамата ще взема на предвид забележката ти ще преработя статията :) то и без това имам да добавям още информация
 
От: Уеб Дизайн

Така е - проектите и дизайнът на твоето портфолио са много хубави! :) Успех с проектите! Само една лека забележка - не ми харесват цветовете на портфолиото. Според мен трябва да е някак си по-бизнес настроено, а не да се използват такива весели цветове :)
 
От: Уеб Дизайн

Мерси ще обърна внимание по забележките ви...ами отностно това за бизнеса... какво да кажа немога да го направя така че да се хареса на всички. Всеки си има разлчен вкус така че немога да угодя на всеки колкото и да се старая за това го правя така че да харесва на мен :).
 
От: Уеб Дизайн

Харесва ми дизайна и портфолиото ти.

Желая ти успех.
 
От: Уеб Дизайн

ОФФ: Андреев, защо не си смениш името на линка в подписа вместо Studio Benignus да е "Flash дизайн" или нещо такова. До колкото помня, предимно с това промотираше услугите си, ще се вижда веднага какво предлагаш в подписа си, а Studio Benignus не говори на никого нищо и не е много кликаемо.
 
От: Уеб Дизайн

Изработваме професионални уеб сайтове. Пълно рекламно обслужване :)
Тоя злетак що не му баннахте IP-то ами само предишния акаунт?
 
Последно редактирано:
От: Уеб Дизайн

ОФФ: Приемам с благодарност съвета.
 
От: Уеб Дизайн

Добре хора само не разбирам защо флуудите темата с ваще дрази :?
 
От: Уеб Дизайн

Еми аз несъм пускал темата заради тях и немога да разбера какъв е смисъла да се карат тука като искат да си направят 1 тема и да се нареждат колкото искат
 
От: Уеб Дизайн

И какви са ти ценичките :)
 
От: Уеб Дизайн

ми цените си ги определям в зависимост от труда който съм положил и гледам да са в границите на разумното не хипер преовеличени
 

Горе