Продава се: Уеб трафик и реклама

От: Уеб трафик и реклама

сигурно изостава с книгите за летен прочит
и мама и тати са му секнали достъпа до компютъра :-o

Тоя боклук ми спами на ЛС от една седмица.Искал да "разменя" 200 евро.Пубер някакъв нещастен.

Трафик в тоя форум няма да продавам.

Всички ме питат за бг трафик,аз бг трафик няма да доставям.

99% от използващите тоя форум са смешници,които си мислят че правят онлайн бизнес.

Изостанала работа.
 
От: Уеб трафик и реклама

Тоя боклук ми спами на ЛС от една седмица.Искал да "разменя" 200 евро.Пубер някакъв нещастен.

Трафик в тоя форум няма да продавам.

Всички ме питат за бг трафик,аз бг трафик няма да доставям.

99% от използващите тоя форум са смешници,които си мислят че правят онлайн бизнес.

Изостанала работа.
никой ли не можа да излъжеш
ццццц лоша работа
 
От: Уеб трафик и реклама

Тоя боклук ми спами на ЛС от една седмица.Искал да "разменя" 200 евро.Пубер някакъв нещастен.

Трафик в тоя форум няма да продавам.

Всички ме питат за бг трафик,аз бг трафик няма да доставям.

99% от използващите тоя форум са смешници,които си мислят че правят онлайн бизнес.

Изостанала работа.

Какво ни интересува нас кой те спами? Не знам на колко човека си писал, но на мен нищо не си ми изпращал. Така че как реши, че питам за бг трафик?
След като си писал, че може да се таргетира според страна и/или интереси защо те учудва, че има хора питащи за БГ трафик.

Смешна е твоята реакция, а не потребителите, които се опитваме да научим повече за предоставяната от теб услуга.
 
От: Уеб трафик и реклама

Мдаа.Ти не можа да ме излъжеш.
Тц,тц,тц.Лошо Седларов лошо....
каквато и репутация да си цъкаш
никой не го валнува видя се кой е смешника и пробвал да метне половината форум :)
а и между другото 110 евро са разменени
така че никой няма оплаквания :)
и може да питаш като се поеви маверик дали е имал проблеми с размните с мене ;)
 
От: Уеб трафик и реклама

Добре де, дай да го видим тоя таргетиран трафик. Аз не искам само БГ да е. Драсни едно ЛС с повече инфо.
Уж "Може да се таргетира според страна и/или според интереси на потребителите", а пък всички казват, че на никой нищо не си пратил.
 
От: Уеб трафик и реклама

аз искам от бангладеш
и индия
ама първо трафика
после парата че малко измамник си падаш
предния път не успя да ме метнеш макар и опита
затова сега предпазливо
 
От: Уеб трафик и реклама

Преди време във форума някой беше пуснал сайт, където за 1000 посещения се плаща около 50-60 цента. Помня че сайта не предлагаше БГ трафик, затова и въпросния "търговец" не предлага такъв.... Човека просто си е сложил малко надценка и мисли че е открил топлата вода......
 
От: Уеб трафик и реклама

Тоя боклук ми спами на ЛС от една седмица.Искал да "разменя" 200 евро.Пубер някакъв нещастен.

Трафик в тоя форум няма да продавам.

Всички ме питат за бг трафик,аз бг трафик няма да доставям.

99% от използващите тоя форум са смешници,които си мислят че правят онлайн бизнес.

Изостанала работа.

Айде да се ограничиш с опредленията а?

Смешник си точно ти, защото пишеш, че "Може да се таргетира според страна и/или според интереси на потребителите." тук ти пишеме, че искаме БГ трафик, а ти такъв не предлагаш...

Сигурен съм, че ако ти платя за трафик от други държави пак ще измислиш нещо. А като 99% от форума сме смешници чих го дириш тука?

Този форум преди беше еталон за онлайн бизнес, а сега се напълни с някакви келеши дето се правят на супер бизнесмени и гурута ай у лево!
 
От: Уеб трафик и реклама

Аз също предлагам уебтрафик като услуга. Но за разлика от автора, услугите ми са насочени към българи и мога да доставям както БГ трафик, така и таргетиран трафик от други държави. Таргетиран според държавата, за която ви трябва.
Не съм ползвал услуги от автора, но като му гледам ITraider-a ... :)
 
От: Уеб трафик и реклама

То излезе така, че ти си мислиш, че правиш бизнес, ама.... само мислиш!

Тоя боклук ми спами на ЛС от една седмица.Искал да "разменя" 200 евро.Пубер някакъв нещастен.

Трафик в тоя форум няма да продавам.

Всички ме питат за бг трафик,аз бг трафик няма да доставям.

99% от използващите тоя форум са смешници,които си мислят че правят онлайн бизнес.

Изостанала работа.
 
От: Уеб трафик и реклама

Този "Пеко Таков" е като Бай Кольо , който разбира от всичко, а всъщност от нищо не разбира.... ХА-ХА :)
 

Горе