Украйна - Русия какво ви е мнението

Принципно няма никакво значение дали са фейк или не. Има значение как ще бъдат възприемани.
Как да няма. Има.
 
Признаваш че е фейк и нямаш проблем с това?!
начи г-н Тъпунгер всичко що дето го няма в гугъл е фейк.... да ти имам старозагорските цървулски разбирания... по голям фейк от теб няма във форума
 
изключително точен анализ на събитията
Ако някой не знае, Сащ трупа въоражение в Тайван, понеже Тайван се "нуждаели от свобода и демокрация" от Китай ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ако някой не знае, Сащ трупа въоражение в Тайван, понеже Тайван се "нуждаели от свобода и демокрация" от Китай ;)
гледах скоро документален филм за Тайван по Нешънъл Географик.... за военните съоръжения по крайбрежието, за пещерите и т.н. Всъщност военният конфликт там датира от 40-те години на миналия век като Китай не е могъл да превземе Тайван . Ще намеря филма и ще дам линк тук. Много е интересен.
 
Не мерси, тех ги купиха Уолт Дисни
нещо не схващам какво общо има това.... който и да ги е купил аз съм им голям фен защото имат уникални предавания
 
Как така не схващаш бе?
След 2019-та от както ги купуват Уолт Дисни се правят предавания по диктовка и с определена гледна точка, караща зрителя да заема страна или позиция и то в повечето случаи под съзнателно.
Оригиналния Нешънъл Географик, държи там някакви мижави проценти и става организация с нестопанска цел , която е група, организирана за цели, различни от генериране на печалба, и в която никаква част от приходите на организацията не се разпределя между нейните членове, директори или служители. Абе благотворително я карат ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Как така не схващаш бе?
След 2019-та от както ги купуват Уолт Дисни се правят предавания по диктовка и с определена гледна точка, караща зрителя да заема страна или позиция и то в повечето случаи под съзнателно.
Оригиналния Нешънъл Географик, държи там някакви мижави проценти и става организация с нестопанска цел , която е група, организирана за цели, различни от генериране на печалба, и в която никаква част от приходите на организацията не се разпределя между нейните членове, директори или служители. Абе благотворително я карат ;)
ти преки доказателства за това имаш ли или само едни общи приказки?
 

Дейба мааму !
и в Уикипедия го пише!


National Geographic Partners, LLC is a joint venture between The Walt Disney Company (which owns 73% of shares) and the namesake non-profit scientific organization National Geographic Society (which owns 27%). The company oversees all commercial activities related to the Society, including magazine publications and television channels. The company's board of managers is evenly divided between the Society and Disney.

The enterprise was originally established by 21st Century Fox and the National Geographic Society. Following the completion of Disney's acquisition of 21st Century Fox on March 20, 2019, Disney assumed 21CF's 73% share in the joint venture.


Говорим за всичките брандове:

 
Ако се замислите по времето на Тръмп започнаха да слагат санкции на Китай.
Защо ? Защото разбраха, че Китай ще ги изпревари във всички отношение вкл. икономически и технологично.
Не им се получи и след това ... всички знаем какво стана. Всъщност не им е получи и Китай се справиха най-добре
След това сложиха Бай Айдън, за да спретне една война. Тук дали те я започнаха с цел печалба или Ръша реши да действа понеже са готови не съм сигурен. Китай, Русия, Саудитска Арабия, Индия, Иран както видяхме ще действат заедно. Едните изпратиха дронове, другите си търгуват с техните си валути. Дори се заговори за някаква единна валута или за китайската. Африка и много други говорят, че ще спрат използването на долари.
Сега ако се замислите колко % е населението на изброените по горе ? Колко природни ресурси държат ? О, да не забравяме технологичния напредък на Китай (който не можаха да спрат)
 
Последно редактирано:

Дейба мааму !
и в Уикипедия го пише!


National Geographic Partners, LLC is a joint venture between The Walt Disney Company (which owns 73% of shares) and the namesake non-profit scientific organization National Geographic Society (which owns 27%). The company oversees all commercial activities related to the Society, including magazine publications and television channels. The company's board of managers is evenly divided between the Society and Disney.

The enterprise was originally established by 21st Century Fox and the National Geographic Society. Following the completion of Disney's acquisition of 21st Century Fox on March 20, 2019, Disney assumed 21CF's 73% share in the joint venture.


Говорим за всичките брандове:

не ме разбра.... аз знам , че са собственост на Дисни вече, но това не значи , че правят фалшиви предавания . Давам ти елементарен пример с предаването Изоставени конструкции където даваха за Резиденцията на Тодор Живков в Банкя и за комплекса на един руски мафиот на морето. Всичко си беше точно така както и аз го знам https://www.natgeotv.com/bg/shows/natgeo/abandoned-engineering
 
Давам ти елементарен пример с предаването Изоставени конструкции където даваха за Резиденцията на Тодор Живков в Банкя и за комплекса на един руски мафиот на морето.
Страхотно, и в колко страни го излъчиха, щото до страни, като Америка и по Европа не е стигнало ? :oops:

Не споря с теб, правил съм си експерименти преди години, понеже съм голям фен на научно популярните канали НГ, дискавъри и други. Понеже за телевизия никога не съм плащал, а и бях голям сателитен маниак, съм ги гледал тези канали от излъчвания от различни страни и спътници - къде, какво може да се хване и разкодира. Та накратко, скъпите продукции се предават на всякъде, но си има предавания само за местното население или за област, да речем като за нас и "източна Европа". Първо продукцията е по евтина и снимана от местно ниво, като се озвучава от тях, и второ се вдига нивото на доверие в телевизията, като се излъчва в тази страна. Елементарно е, МЕЙНСТРИИМ МЕДИЯ !

Че той Клашърс-а прави видеа тип, Нешънъл Географик в днешно време. :rolleyes:
 
Виж файлът 28757

@Blinky виж с какви линкове ти се пълни форума, яко фейк.

Недоносените доносничета...

Може ли да тагваш ''госпожата'' на великден, понеже някой пуснал фейк новина? Що за малоумие да занимаваш админите с нещо, само защото не ти харесва? От вашия лагер също са пускани груби фейкове. Фастфууда се изцепи с ''новина'' от соросоиден сайт как Путин бил клекнал и разрешил да се плаща газ в друга валута. Показахме му, че ЛЪЖЕ, той тихомълком пусна линк към по-достоверен прочит на ''новината'' и си смени коментара. Не сме занимавали Блинки с глупости.

Вие, недоносените доносници, трябва все да наклеветите някого, да го сочите с пръст и да го обвинявате в отклоняване от правата вяра. Точно похватите от времето на комунизма, който уж така силно мразите.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
1681723707345.png


Много държа да разсея всички съмнения относно достоверността на статиите в Поглед.инфо.

При търсене се появява тази статия, но в нея не се казва, че Китай е поставил ултиматум на наркомана. Напротив, статията коментира и изобличава фейк статия на американски разузнавач, който лъже за ултиматума.

От сутринта на 12 април из ру-нета се разпространи сензационна новина: „Китай постави ултиматум на Зеленски за преговори с Москва“.


Това е основната идея зад публикуваната преди почти седмица (!) статия, публикувана на английски в Хонконг и изразяваща интересите на компрадорската част от китайския елит и бизнес South China Morning Post, която се появи преди почти седмица (!)


Никой не се смущава особено, че авторът на статията изобщо няма китайско фамилно име и че Даниел Ковани е не само журналист и писател, но и висококласен американски военен и боец от специалните части.

Ето статията. Който намери в нея твърдение, че Си е заплашил кокаинчик и изобщо се е занимавал с жалката му личност, да свирка:

 
  • Haha
Реакции: Sky
Добре наистина ли не виждаш цялата картина която рисува и продължава да рисува ЕС върху платното България?

Ако нaистина имаше руско влияние в България нещата щяха да са съвсем други ( не задължитело по-добри) В момента в България влияние имат само САЩ ( и слугите им от ЕС ) и Турция.

Цените които плащаме на Газпром и Лукойл са в резултат от тези намеси. И репченето на нашите проскубани петли от парламента.
Някакви аргументи ще дадеш ли на тия изказвания?

Аз ти дадох 5+ примера за руско влияние у нас, където са потънали десетки милиарди в полза на Русия. Отсреща чух само за една фирма, която си плаща данъци и някакви тецове, които уж ЕС краде при с тях, а пък и искат в същото време да ги спират.

Нещо конкретно ще кажеш ли?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Виж файлът 28757

@Blinky виж с какви линкове ти се пълни форума, яко фейк.
Всеки си черпи новините от някакви негови си избрани източници. Това никой не може да го промени. ;)
И по-кофти неща са цитирани като сайтове от моя опит тук. :)
 

Горе