Украйна - Русия какво ви е мнението

Путлер - това е точно както през 1917та (гражданска война) и ние ще се защитим, бла бла бла
Пригожин - Русия ще има нов президент съвсем скоро!

Русоробите у нас: Западните медии си измислят някакви неща, нищо особено не се е случило.

Ебахти смешките.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Путлер - това е точно както през 1917та (гражданска война) и ние ще се защитим, бла бла бла
Пригожин - Русия ще има нов президент съвсем скоро!

Русоробите у нас: Западните медии си измислят някакви неща, нищо особено не се е случило.

Ебахти смешките.
и ти като Радко/Чефо се чудиш от кой пръст точно да си изсмучеш нещо та да бъдеш интересен - е не си интересен!
 
нищо особено не се е случило.
Че какво се е случило? Да не би контранаступа да е стигнал до Китай, докато съм бил за риба :D
 
Че какво се е случило? Да не би контранаступа да е стигнал до Китай, докато съм бил за риба :D
Ми наште експерте празнували вчера свалянето на Путин от Пирожката ама се оказа кьорфишек и сега дрънкат тъпотии да замажат излагацията :)
 
Пригожин - Русия ще има нов президент съвсем скоро!
Я, пак???

Моля, всеки, който има линк към изказване, в което присъства конкретната фраза, да го пусне в темата. Или казано иначе: ''ne6to link4 6e dade6 li''.

То, всъщност ситуацията беше така:

Пригожин: ''това не е опит за преврат, а поход на справедливостта"

Родните мисирки и умствено изостаналите: ''Преврат! Гражданска война''.
 
Ми наште експерте празнували вчера свалянето на Путин от Пирожката ама се оказа кьорфишек и сега дрънкат тъпотии да замажат излагацията :)
Какво да празнуват, като нищо не е станало?
Такива разходки са напълно в рамките на нормалното, случват се от време на време във всяка страна.

Тия хеликоптери и самолети така или иначе не им трябваха, те си бяха за скрап. Пък и все пак нормално е когато тръгнеш с кордон към столицата, след това да бъдеш помилван, все едно нищо не се е случило.
 
Пък и все пак нормално е когато тръгнеш с кордон към столицата, след това да бъдеш помилван, все едно нищо не се е случило.
нещо ненормално ли виждаш в това? Имат пари угаждат си :)

47 млн. долара намерени в бус на Пригожин, били за заплати​


В Санкт Петербург, в задния двор на хотел "Trezzini", който се смята за офис на Евгений Пригожин, силите за сигурност открили пари в кашони в паркиран бял микробус "Газела", съобщава сайтът Фонтанка. Откритата сума била около 4 милиарда руски рубли (около $47 милиона). Самият Евгений Пригожин потвърдил информацията, че силите за сигурност са намерили пари в брой.

„У мен беше открита не една газела, а една газела и два автобуса, в които имаше пари за заплати, така наречените компенсации за „товар-200“ и други въпроси. PMC Wagner живее десет години, използвайки само пари в брой, което е записано в договора, и аз внимателно спазвам това, не виждам нищо лошо“, коментирал Евгений Пригожин.

https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/14762911
 
Шенген и еврото е добре. Оръжията не.
Според мен в момента ситуацията е пълна каша, или поне е трудно да се каже кое какво е. Всякакви анализатори също реално не знаят и затова им хрумват какви ли не версии и идеи.

При толкова много неизвестни и променливи, отново човек може да се допита до това, което е относително известно за вярно.
Едното е, че имаше Студена Война препълнена с пропаганда от двете страни. И двата лагера бяха много по-ясно очертани.

Почти винаги съм се дразнел на американските филми за фантастика, особено за космическа фантастика. Там почти всичко се свежда до САЩ, все едно те са единствената държава с постижения в космоса.
Това не се е променило нито по време на Студената Война, нито след това. За мен това е показателно, че САЩ не искат да мелят брашно с Русия. Като обратното не беше вярно доста години след 90-те.
И това е другата истина.

А относно мнението и обикновените хора, и на всички други - зад всички кухи фрази за мен е ясно, че по-голямата част от хората всъщност са ЗА войната. Особено и във форумите. Активните са ЗА войната, това е очевидно. По-голямата част от всички активни се разделят на "ЗА войната и ЗА САЩ И/ИЛИ ПРОТИВ РУСИЯ" и на ЗА войната и "ЗА И РУСИЯ И/ИЛИ ПРОТИВ САЩ."
 
Какво да празнуват, като нищо не е станало?
Такива разходки са напълно в рамките на нормалното, случват се от време на време във всяка страна.

Тия хеликоптери и самолети така или иначе не им трябваха, те си бяха за скрап. Пък и все пак нормално е когато тръгнеш с кордон към столицата, след това да бъдеш помилван, все едно нищо не се е случило.
Е видимо бяхте тръгнали да празнувате :) И понеже пропускаш пак ще кажа. Пирожката и Путин намазаха хубаво евроатлантическите ви ски и пуснаха и вас и нас и всички аналазитори по пързалката. Всичко коеот се случило послената година е с цел. Каква точно никой от нас не знае. Играта е отвъд някакви пари на Пригожин, някакви боеприпаси за Вагнер и т.н.

Това е къде по-важно и интересно от цирка в Русия :

Нидерландия спира добива на газ заради 1600 земетресения, предизвикани от сондажите


Нещо алтернативите започват да окапват :)
 
Е видимо бяхте тръгнали да празнувате :) И понеже пропускаш пак ще кажа. Пирожката и Путин намазаха хубаво евроатлантическите ви ски и пуснаха и вас и нас и всички аналазитори по пързалката. Всичко коеот се случило послената година е с цел. Каква точно никой от нас не знае. Играта е отвъд някакви пари на Пригожин, някакви боеприпаси за Вагнер и т.н.

Това е къде по-важно и интересно от цирка в Русия :

Нидерландия спира добива на газ заради 1600 земетресения, предизвикани от сондажите


Нещо алтернативите започват да окапват :)
Хаха, я покажи видимо как съм тръгнал да празнувам?

Айде, още една конспирацийка 😁
Путлер играл 4д шах, ние просто не разбираме пъкления план!!!
И ти не го разбираш, но знаеш че има такъв 😆😆😆

Избиват 10 пилота, ама всичко върви по план 😆
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Хаха, я покажи видимо как съм тръгнал да празнувам?

Айде, още една конспирацийка 😁
Путлер играл 4д шах, ние просто не разбираме пъкления план!!!
И ти не го разбираш, но знаеш че има такъв 😆😆😆

Избиват 10 пилота, ама всичко върви по план 😆
само ми е чудно ... и ти ли си от Доносническа България като ония палячо Радко/Чефо ? Ще взема да те проуча и теб май , да не се окажеш пък някой от СДС Герб :)
 
 
Да не кажете, че контранаступа тепърва ще започва. Докато радко е еякулирал вчера в темата за "гражданската война" в Русия, момата официално е обявила че започват. За евроатланитиците, 99% от които не знаят коя е тя - обръщайте се към просветителя @NovaPS. Само той има нерви да ви образова :D

1687722011623.png
 
След опълчението с окопи на багер гледам русофилите са по-надъхани от всякога. Само ден ви нямаше. Бяхте по-ниски от тревата вчера. :)
Аз за съжаление съм пропуснал ама и тук да бях то от вашите всенародни тържества и полюции човек не може да вземе думата.
 
След опълчението с окопи на багер гледам русофилите са по-надъхани от всякога. Само ден ви нямаше. Бяхте по-ниски от тревата вчера. :)
напротив набутахме ви в мишата дупка вчера от която се опитвате да покажете мишата си муцунка! Както забелязваш Радко/Чефо от вчера не влиза във форума :)
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе