Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз за съжаление съм пропуснал ама и тук да бях то от вашите всенародни тържества и полюции човек не може да вземе думата.

Няма вашите, нашите и техните. Вчера в някаква изтрита тема със заглавие "кой ще победи" или нещо подобно, написах само, че Путин ще победи срещу Пригожин. Но е факт, че всички русофили се покриха, и то не само тук, а и в социалните мрежи.

напротив набутахме ви в мишата дупка вчера от която се опитвате да покажете мишата си муцунка! Както забелязваш Радко/Чефо от вчера не влиза във форума :)

Набутал си на баба ти футболните гащи. Филмар изперкал...
 
усещам обаче как

Leverage си търси белята да му изкарам и на него кирливите ризи...

 
усещам обаче как

Leverage си търси белята да му изкарам и на него кирливите ризи...


Брей, какъв страшен клоун

IMG_20230618_113617.jpg

Защо не мина да ми ги изкараш като те поканих? Форумна мишка се прави на някаква мутра по цял ден. Клоун...
 
Брей, какъв страшен клоун

Виж файлът 29484

Защо не мина да ми ги изкараш като те поканих? Форумна мишка се прави на някаква мутра по цял ден. Клоун...
подължавай да се правиш на отворен и ще разбереш :)
 
подължавай да се правиш на отворен и ще разбереш :)

Хахаха палячо, знаеш ли колко лесно ти може да разбереш как ще бъдеш превъзпитан за форумното ти държание.
 
Хахаха палячо, знаеш ли колко лесно ти може да разбереш как ще бъдеш превъзпитан за форумното ти държание.
давай да те видим айде цървулетко :)
 
за разлика от теб форумна мишко аз съм боец израстнал на улицата и такива като теб с едната си ръка ги мачкам . Както казах който се е заял с мен добро не е видял! Ще те видим утре какъв си боец, такива токати ще отнесеш , че...

IMG_20230618_113617.jpg

Очаквам такава псевдо мутра като теб и този път да не напълни памперса...
 
Виж файлът 29485

Очаквам такава псевдо мутра като теб и този път да не напълни памперса...
ама ти верно продължаваш... очертава се да не може да пишеш във форума поне 6 месеца като гледам така... И понеже си големия отворко казвай къде след час да се видим , няма какво да чакам до утре ! Айде отворко!
 
Ще чакаш и хоро ще играеш. Ако искам и на челна стоика ще стоиш.
браво... доказа какъв страхливец си ! Иначе зад клавиатурата си нинджа... интернет нинджа - тъпак
 
Женчо, е този който е направил подобен на теб форумен паразит. Достатъчно ще си променя плановете заради плоскоземец като теб.
 
Няма вашите, нашите и техните. Вчера в някаква изтрита тема със заглавие "кой ще победи" или нещо подобно, написах само, че Путин ще победи срещу Пригожин. Но е факт, че всички русофили се покриха, и то не само тук, а и в социалните мрежи.



Набутал си на баба ти футболните гащи. Филмар изперкал...
Нямам идея аз не бях тук даже за Пирожката разбрах чак вечерта когато се отказал. Цял ден бях навън. От друга страна Радо и Фаста тука само дето сватба не са вдигнали :) или само Радо
 
Женчо, е този който е направил подобен на теб форумен паразит. Достатъчно ще си променя плановете заради плоскоземец като теб.
няма какво да говорим, доказа се колко си страхлив женчо и с пилешко сърце.... или утре щеше да дойдеш с отбор боксови круши? :)
 
Последно редактирано:
След опълчението с окопи на багер гледам русофилите са по-надъхани от всякога. Само ден ви нямаше. Бяхте по-ниски от тревата вчера. :)

Мъдрите са казали: Не казвай хоп, преди да си скочил. Точно това направихте вие, сектата на лево-джендърастите.

Какво да коментираш на събития, която крият хиляди неизвестни? Съботната ситуация беше изключително странна от където и да я погледнеш. Пригожин казва ''това не е пуч'', при което ордите на платените анализачи се изтрепаха да коментират хода на преврата и гражданската война, без да е имало никакви данни за нещо такова.

п.с. аз лично не успях да коментирам в злополучната тема на ''кандидата'' поради технически причини. При цялата ми упоритост, не успях да постна нищо, затова коментирах единствено в настоящата тема, доколкото имаше какво да се коментира към конкретния момент.

Като цяло постът ти в превод означава: ''вие що не се изложихте като нас?'' Ми, не ни дадохте шанс, мен. ;)
 
Виж файлът 29485

Очаквам такава псевдо мутра като теб и този път да не напълни памперса...
Хахахаха, тоя смешник май заплашва всички тука :D
В началото се псувах с него, ама е някакъв селтак и си викам по-добре да го мютна, отколкото да си губя времето в глупости. Не знам защо @Blinky продължава да търпи такива откровени изроди във форума, които само псуват и заплашват другите членове???

Нямам идея аз не бях тук даже за Пирожката разбрах чак вечерта когато се отказал. Цял ден бях навън. От друга страна Радо и Фаста тука само дето сватба не са вдигнали :) или само Радо
Айде де, втори ден те чакам да покажеш какви видни празнества съм правил, че Пригожин щял да победи?
Аз нямам такъв спомен, ама явно ти знаеш по-добре? Хайде вместо да има такива хвърчащи обвинения, вземи покажи нещо насреща?
И пак подчертавам - аз какво съм публикувал в нея тема, а не Радо. Аз знам какво съм публикувал - +-3 туита. Въпроса е ти знаеш ли какво аз съм публикувал?
 
Последно редактирано:
Айде де, втори ден те чакам да покажеш какви видни празнества съм правил, че Пригожин щял да победи?
Аз нямам такъв спомен, ама явно ти знаеш по-добре? Хайде вместо да има такива хвърчащи обвинения, вземи покажи нещо насреща?

Блинки да възстанови темата на кандидата и ще се види черно на бяло какъв патос, каква компетентна оценка на ситуацията се лееше от вас двамата конкретно.

То не беще Григор Лилов с детайли от кремълската кухня, то не бяха беларуските бунтовници, които ей сега, и те на свой ред ще свалят Лукашенко и ще се освободят от руското робство. Епично беше. Жалко, че темата беше заличена от лицето на земята, барабар с видния ѝ автор. :)
 
Пригожката демонстрира на Путин, че властта му не е гарантирана, постави му искания и царя клекна и преговаря с него, а това е признак на слабост. Едно е сигурно, нещата не вървят по план, това е голям удар по авторитета на Путин. Ако идните дни се случат промените по върховете на руската държава и оперативното ръководство на руския Генерален щаб (Шойгу/Герасимов) то това ще е свидетелство за необходимостта му да прави компромиси. Пригожин демаскира пропагандата на Кремъл, разобличавайки истинските причини, поради които Владимир Путин започна войната в Украйна. И те нямат нищо общо със защитата на рускоговорящото население в източната част на страната. Иначе беше ясно, че не става дума за преврат, а и нямаше как да бъде постигнат без подкрепа от националната армия.
 
И какво се оказа, че частните армии работят за който им плаща. Не знам дали съм прав, това подчертавам е мой извод но според мен Пригожин го направи за пари. Да, той критикуваше много и със сигурност основателно руските главнокомандващи начело с Шойгу. Но нищо не подсказваше, че ще тръгне срещу Кремъл! Според мен ЦРУ са му хвърлили няколко милиона долара, за да дискредитира Путин. Но Лукашенко излезе най-умел и си купи частна армия!
А, Путин за пореден път доказа, че не е диктатора на който запада приписват, че яде детски сърчица за обяд. Ако беше такъв, щеше да ги смаже още на път за Москва. Но той изчака, да види какво ще постигне Лукашенко, с риск да изглежда слаб, но да не се стигне до там руснаци да проливат руска кръв!
 
Пригожката демонстрира на Путин, че властта му не е гарантирана, постави му искания и царя клекна и преговаря с него, а това е признак на слабост. Едно е сигурно, нещата не вървят по план, това е голям удар по авторитета на Путин. Ако идните дни се случат промените по върховете на руската държава и оперативното ръководство на руския Генерален щаб (Шойгу/Герасимов) то това ще е свидетелство за необходимостта му да прави компромиси. Пригожин демаскира пропагандата на Кремъл, разобличавайки истинските причини, поради които Владимир Путин започна войната в Украйна. И те нямат нищо общо със защитата на рускоговорящото население в източната част на страната. Иначе беше ясно, че не става дума за преврат, а и нямаше как да бъде постигнат без подкрепа от националната армия.
Хм, да, точно така изглежда ситуацията на пръв поглед. Но! Твърде очевидно е, за да е истина, момчета.

В голямата гео политика совите никога не са това, което са. Тая история е твърде, ама твърде странна и като мотив, и като реализация, за да можем да си правим изводи кой, какво, как.

Аз лично се въздържам да правя изводи, защото цялото нещо беше адски нелогично. Като, разбира се, не лишавам никого от правото му да го прави. Демократи сме все пак. :)

И все пак: всеки, който мисли, че е толкова лесно да се свали ''режима'' на лошия Путин, страда от класически детски наивитет.
 

Горе