Украйна - Русия какво ви е мнението

OOO аз съм в тия списъци от години...
Пиши ти съобщение, праша и снимка на нож и веднага те блокира :D
Обикновенно са хора към 50-60 години, бачкатори.
 
Трол, не ми се прави на жертва. Страх те е от дискусия на живо ясно ми е. Иначе може да ползваш епитети като джендъри, истерични и. т.н. Наакана си като този палячо псевдомутрата @Vbb




Преди да викнеш полицията ли ще го кажеш, или след?

Карикатура си....
Ма ти си наистина мега жалко истерично човече. Мекопишковец-комплексар. По всяко време мога да ти кажа в очите, че си истерично лайно. И какво ще ми направш, когато го направя? Ще ме биеш ли??? Жалкар!
 
Ма ти си наистина мега жалко истерично човече. Мекопишковец-комплексар. По всяко време мога да ти кажа в очите, че си истерично лайно. И какво ще ми направш, когато го направя? Ще ме биеш ли??? Жалкар!

Тази съвсем изкукурига!

Срещата ще е записана и постната тук. Ще е забавно...

Още снощи написах какво ще направя. Ще се посмея с една чипирана копейка! 😀
 
1690715150260.png
 
''А цяла България пак чака руснаците! С мед, сол, масло и топла погача.''

Чакайте си ги руснаците. Когато 44-та през Русе минава пияната, разпусната, въшлива руска орда, баба ми (млада булка) избягва в близко село.

Добър повод да припмним на мурZилките, за ген. Иван Колев, като дори днес е годишнина от смъртта му:
 
Спецчастите на СБУ "изпекоха" Солнцепек и още куп руска бронетехника
Само за една седмица нашите войници от Центъра за специални операции "А" на СБУ поразиха достатъчно вражески цели с дронове-камикадзе, че руското командване да се притесни от тази статистика:
▪
TOS "Солнцепек"
▪
13 танка с различни модификации
▪
8 артилерийски системи и 2 РСЗО
▪
2 противовъздушни системи и 3 системи за РЕБ
▪
11 бронирани машини и 32 единици автотехника
▪
1 комплекс за видеонаблюдение
▪
28 отбранителни съоръжения и 4 огневи позиции
Също така специалните сили на СБУ, в сътрудничество с колегите си артилеристи от въоръжените сили на Украйна, „смляха“ 255 руснаци и още около 30 единици техника и други цели.
 
''А цяла България пак чака руснаците! С мед, сол, масло и топла погача.''

Чакайте си ги руснаците. Когато 44-та през Русе минава пияната, разпусната, въшлива руска орда, баба ми (млада булка) избягва в близко село.

Добър повод да припмним на мурZилките, за ген. Иван Колев, като дори днес е годишнина от смъртта му:
тъпунгер , ако Руските войски не бяха минали през Русе 44 година ти сега щеше да си джендърмен от Холандия. Освен това гледам си бил жив свидетел на ситуацията с руските войдки тогава... баси олигофрена ...
 
тъпунгер , ако Руските войски не бяха минали през Русе 44 година ти сега щеше да си джендърмен от Холандия. Освен това гледам си бил жив свидетел на ситуацията с руските войдки тогава... баси олигофрена ...
Това с джендърството е избирателно. :D Бате, много ви е страх то това пазене на задните дворове. Не знам каква е тази фобия от нещо, което въобще няма според мен да плъзне по нашите земи, поради силния отпор, който ще срещне.

И моите пра-баби са били със същите истории. Както са влизали руснаци на чужда земя, така никоя друга нация не го е правила. Пълна сган и след тях нищо. Не знам кой каква история е чел, и какво знае, но предпочитам да вярвам на родата си, отколкото на комуне-историческите ни "факти", който се опитват да ни набиват с годините.

И за да не се чувствате напълно "подлъгани", историята, която знаете сега няма да има нищо общо с тази след 10-15 години. Така че изживейте си момента сега, преди децата ви да ви говорят за османско присъствие и геноцид от страна на Русия, което може и да се потвърди в някои архиви и няма да е трудно да го скалъпят така. ;)
 
Това с джендърството е избирателно. :D Бате, много ви е страх то това пазене на задните дворове. Не знам каква е тази фобия от нещо, което въобще няма според мен да плъзне по нашите земи, поради силния отпор, който ще срещне.

И моите пра-баби са били със същите истории. Както са влизали руснаци на чужда земя, така никоя друга нация не го е правила. Пълна сган и след тях нищо. Не знам кой каква история е чел, и какво знае, но предпочитам да вярвам на родата си, отколкото на комуне-историческите ни "факти", който се опитват да ни набиват с годините.

И за да не се чувствате напълно "подлъгани", историята, която знаете сега няма да има нищо общо с тази след 10-15 години. Така че изживейте си момента сега, преди децата ви да ви говорят за османско присъствие и геноцид от страна на Русия, което може и да се потвърди в някои архиви и няма да е трудно да го скалъпят така. ;)
изобщо не ме е страх от задния двор, страх ме е децата ни в каква посока ще тръгнат
 
тъпунгер , ако Руските войски не бяха минали през Русе 44 година ти сега щеше да си джендърмен от Холандия. Освен това гледам си бил жив свидетел на ситуацията с руските войдки тогава... баси олигофрена ...
Говориш за обявената война срещу България и съветската окупация след това?
 
изобщо не ме е страх от задния двор, страх ме е децата ни в каква посока ще тръгнат
Както ги възпиташ и в каквато среда позволиш да се влачат. А като видиш влияние в тази насока, хващаш пушката и ми звъниш и аз да дойда. ;)
 
Някой посмя ли да слезе ? :rolleyes:
Не мога да та чуя оттука, високо си ми. Чувам, че като въпрос го задаваш така завъртяно накрая, ама не разбирам кво питаш точно. Ще слезеш ли да ми кажеш забързо?
(*Аз съм тоя с къдравата коса, хавайската риза и бермудките, дет си човръка настройките на смартфона.)
 
Така като кайш... Раздуй малко де? Ако не, дай поне следа, подскажи ключова дума да издирим.
Тва щото не се докосваш до есенцията, иначе щеше да знаеш. ;)

 
Е, има си хас и педерасите да не се възползват от случая.
 

Горе