Украйна - Русия какво ви е мнението

Добавено е. Последно идваш ли, че да знам дали да пускам сигнала? Подготвила съм жалбата и чакам знак от твоя страна за да го пусна.

Между другото и на Блинки сигурно ще му се наложи да дава обяснения защо форумът му се използва за отправяне на заплахи с физическа саморазправа. Как разни лица се снабдяват с личните данни на потребители на форума и как кореспонденции изчезват от профилите на потребители. Ще се наложи явно да включим и ретарда.

Пускай сигнали и до омбудсмана! Физическа саморазправа хахаха Ти от ГДБОП да не ги мислиш за чипирани като теб? 😀 Снимането на просто създание на обществено място по българското законодателство не е саморазправа. Ще добавиш и клипа после! Заглавието ще е "чипираните тролове в действие".
 
Пускай сигнали и до омбудсмана! Физическа саморазправа хахаха Ти от ГДБОП да не ги мислиш за чипирани като теб? 😀 Снимането на просто създание на обществено място по българското законодателство не е саморазправа. Ще добавиш и клипа после! Заглавието ще е "чипираните тролове в действие".
Забранено е снимането на хората. Ти пак не знаеш нищо. Може да снимаш обществени личности
 
Забранено е снимането на хората. Ти пак не знаеш нищо. Може да снимаш обществени личности

IMG_20230222_165501.jpg


Прецених че факта за чипирането е от обществено значение.
 
Има си врътки ако си на публично място.
Иначе ми се вижда малко странно това желание да и ходиш на гости, ако ще ходиш в района поне се разходи до Тръстеная, пий едно вино, хапни се и се прибери.
 
  • Like
Реакции: OSH
Обаче като си толкова отворена мога да мина до вас да ми кажеш в очите колко съм истеричен и.т.н глупости

Снимането на просто създание на обществено място

Домът ми НЕ Е обществено място.

Забранено е снимането на хората. Ти пак не знаеш нищо. Може да снимаш обществени личности

Поне е осъзнал, че се е насрал с първите заплахи, та взе да променя леко стратегията.
 
То между другото сеа таа мъжественост е на мода, да оидш да снимаш и да задаваш "сложни" въпроси. Е има си някой рискове, ма все пак къв мъж си, ако не поемаш рискове.

 
Има си врътки ако си на публично място.
Иначе ми се вижда малко странно това желание да и ходиш на гости, ако ще ходиш в района поне се разходи до Тръстеная, пий едно вино, хапни се и се прибери.

Я дай една врътка.
 
Има си врътки ако си на публично място.
Иначе ми се вижда малко странно това желание да и ходиш на гости, ако ще ходиш в района поне се разходи до Тръстеная, пий едно вино, хапни се и се прибери.
Ако си на публично място. Но има врътки и с които да бъде осъден. Например ако изрично предупреди, че не иска да бъде в кадър и че е умишлено
 
За неграмотния комплексар


 
Домът ми НЕ Е обществено място.



Поне е осъзнал, че се е насрал с първите заплахи, та взе да променя леко стратегията.

В болния ти мозък променям стратегията. Улицата пред домът ти е обществено място! Стратегията е същата. Да напълниш пак памперса в дебат на живо, в който ще си поговорим за чипирането и за това, че обиждаш хората по форумите като крепостен селянин от 19 век.
 
В болния ти мозък променям стратегията. Улицата пред домът ти е обществено място! Стратегията е същата. Да напълниш пак памперса в дебат на живо, в който ще си поговорим за чипирането и за това, че обиждаш хората по форумите като крепостен селянин от 19 век.
Пак не можеш да я снимаш
 
В болния ти мозък променям стратегията. Улицата пред домът ти е обществено място! Стратегията е същата. Да напълниш пак памперса в дебат на живо, в който ще си поговорим за чипирането и за това, че обиждаш хората по форумите като крепостен селянин от 19 век.
Я, върни и виж кой обижда, показвайки се като лабилен истерик.

и, да - нямаш право да ме причакваш пред дома ми, за да ме тормозиш. Каквото става в интернет си остава в интернет. Всичко останало е патология.

п.с. това също е добавено във файла и следващата закана активира пускането на жалбата. Може да няма голям ефект, но все пак ще те посетят ще ти ровят по компютри и телефони, Блинки също ще трябва да се занимава. Ти решаваш.
 
Пак не можеш да я снимаш

И на арменския поп да се оплаква, че я снимат. А едно дело за видеоматериал качено в Ютуб канала на журналист на свободна практика ще е още по-забавно. Обществото трябва да знае, че е чипирано - факт!

Има си врътки ако си на публично място.
Иначе ми се вижда малко странно това желание да и ходиш на гости, ако ще ходиш в района поне се разходи до Тръстеная, пий едно вино, хапни се и се прибери.

Не пия вино. Обаче има хубава природа там...

Я, върни и виж кой обижда, показвайки се като лабилен истерик.

и, да - нямаш право да ме причакваш пред дома ми, за да ме тормозиш. Каквото става в интернет си остава в интернет. Всичко останало е патология.

Онеправданата @nandibandi няма човек в спам темите на този форум с различно мнение от твоето, който да не си обиждала! Даже и админа му, който не знам как изобщо те търпи. Не ми се прави на Дева Мария. Ролята на жертва ще си я изиграеш - има време. Мога да стоя на която и да е улицата колкото си пожелая. Не ми се прави сега и на пътен регулировчик.
 
Последно редактирано:
А едно дело за видеоматериал качено в Ютуб канала на журналист на свободна практика ще е още по-забавно. Обществото трябва да знае, че е чипирано - факт!
Тоест, планираш тормоз и уронване на престижа с лъжа, която разпространяваш в почти всеки свой пост?
Онеправданата @nandibandi няма човек в спам темите на този форум с различно мнение от твоето, който да не си обиждала! Даже и админа му, който не знам как изобщо те търпи. Не ми се прави на Дева Мария.
Обиждам, разбира се, но в отговор на обидите на други потребители. Кой от обиждащите ме тъпанари е заплашен с посещение на домашния му адрес? Така работи кибер пространството - спори се, разменят се обиди, но без да се навлиза в личното пространство на потребителя - физически или виртуално. Другото е формулирано от закона като тормоз.

Ролята на жертва ще си я изиграеш - има време.
Това си изглежда като класическа заплаха. Хич не ми се иска, но наистина пускам жалбата.
 
Тоест, планираш тормоз и уронване на престижа с лъжа, която разпространяваш в почти всеки свой пост?

Обиждам, разбира се, но в отговор на обидите на други потребители. Кой от обиждащите ме тъпанари е заплашен с посещение на домашния му адрес? Така работи кибер пространството - спори се, разменят се обиди, но без да се навлиза в личното пространство на потребителя - физически или виртуално. Другото е формулирано от закона като тормоз.


Това си изглежда като класическа заплаха. Хич не ми се иска, но наистина пускам жалбата.

IMG_20230222_165501.jpg

Като секретарка ли се явяваш да ти казвам какво и за кога го планирам? Това от скрийншота да не го е писал съседа ти? В демократична държава живеем и имаш право да пускаш сигнали до всяка институция!
 
От целия текст само педеараси ли прочете?
Кто аленчо - да не се окаже неосъзнат днежндър?
Е какво друго да се прочете като фокуса е върху педерастията?
 
И на арменския поп да се оплаква, че я снимат. А едно дело за видеоматериал качено в Ютуб канала на журналист на свободна практика ще е още по-забавно. Обществото трябва да знае, че е чипирано - факт!



Не пия вино. Обаче има хубава природа там...



Онеправданата @nandibandi няма човек в спам темите на този форум с различно мнение от твоето, който да не си обиждала! Даже и админа му, който не знам как изобщо те търпи. Не ми се прави на Дева Мария. Ролята на жертва ще си я изиграеш - има време. Мога да стоя на която и да е улицата колкото си пожелая. Не ми се прави сега и на пътен регулировчик.
Ела ме снимай мен и ме качи в тубата. Ще ми платиш отпуската в БГ за следващите 5 години плюс забрана да си в един град с мен.
 
Ела ме снимай мен и ме качи в тубата. Ще ми платиш отпуската в БГ за следващите 5 години плюс забрана да си в един град с мен.
Той е алфа-мъжкар. Не заплашва мъже. ;)
 
преди да има публична информация за нея манди беше много ербап, сега много бързо стугна до гдбоп :D

Не че съм ок някой да ходи да се саморазправя особенно при толкова по интересни места в района.
 

Горе