Украйна - Русия какво ви е мнението

Те и Минските споразумения се оказаха печелене на време, та, явно времето е било дошло.

Иначе за окопите, то не са само думи, може да си пуснеш клипче от лято 2023 на въпросния олаж и да видиш как ватниците се пекат по потници, даже са изградили надувам воден форт, къде цял ден се пързалят, както за пореден път беше изпързалян и ти.
Така си го представям в спор на живо
 
Ти да видиш…
 
В Русия в магазините на веригите за електроуреди "М-Видео" и "Холодилник" има изненадващо голямо разнообразие от германски продукти, пише сайтът на обществено-правната германска телевизия ARD, цитирайки разследване на SWR. Независимо дали става дума за хладилници, прахосмукачки или печки на фирмата Bosch, руските потребители имат много голям избор - при това на обичайните цени, които понякога са дори и по-ниски от тези в Германия. Това сочат проучванията на германската телевизия SWR, проведени на място от нейни репортери съвместно с руски журналисти. В супермаркетите, специализираните магазини и автокъщите също има продукти, произведени в Германия, съобщават те.

Руските супермаркети са пълни с Made in Germany

Дейба и санкциите , дейба. Мързи ме да се ровя из темата още от първите полюции на евроробите казах, че всичко е проформа и бизнеса си върви ;)
 
Иху-аху, предизвикаха гореща война на европейския континент заради ВПК на сащ, та да се види, че въпросният комплекс продава тотален шит на така наречените си ''партньори'' (разбирай подчинени).

 
Като изключим, че си се изпразнил минимум 6 пъти на тая новина това какво ти говори това за ЕС?
 
Че най сетне почват да приемат орките като получовеци.
Това може да стане само ако са в ЕС като нас. Но пък нас отдавна са ни преместили в графата нулево звено, та дори и тогава руснаците ще са ни отгоре ;)

Да опитаме отново. Абстрахирай се от думичките съврзани с руснаци в новината и се фокусирай върху изборените забрани и пак се опитай да дадеш отговор. Смислен по-възможност. Знам, че е трудно ама направи усилие в имеот на свободата и демокрацията.
 
Това може да стане само ако са в ЕС като нас. Но пък нас отдавна са ни преместили в графата нулево звено, та дори и тогава руснаците ще са ни отгоре ;)

Да опитаме отново. Абстрахирай се от думичките съврзани с руснаци в новината и се фокусирай върху изборените забрани и пак се опитай да дадеш отговор. Смислен по-възможност. Знам, че е трудно ама направи усилие в имеот на свободата и демокрацията.
Много ревете за свобода и демокрация а гъза ви все на изток сочи към диктатурата на гнома :D

Там свобода и демокрация няма, защо не рипаш за това?
 
Кака Зузи (Зорница Илиева) наскоро се върна от Австрия и отбеляза нещо много важно, което тревожи австрийците, а именно: туризмът се е върнал на нива от пре-ковид периода, но финансовите постъпления са почти нулеви. Отбелязва се, че бедните туристи не им вършат работа. Трябват им РУСКИТЕ!!!!!!!!!!!! Точно това се отбелязва - липсват РУСКИТЕ туристи. Това, че шепа клептократи прокарват некви пикливи наказания, по никакъв начин не означава, че европейците са против Русия и руските граждани. Напротив, зорлем ни направиха русофили.

Там свобода и демокрация няма,

Другарят Кимчо е пристигнал във Владивосток. ;)
 
Русия ще създаде нови линии за втечнен природен газ в базите на центъра за добив на газ в Мурманск в арктическите полета“, заяви Путин

Понеже тва се търси в момента от ''санкционерите". ;)

Виждаме как глобалната икономика се промени и продължава да се променя през последните години, отчасти защото някои страни, предимно западни държави, разбира се, със собствените си ръце разрушават системата на финансови, търговски и икономически отношения, която те самите са работили да творят и градят в много отношения“, заяви Путин.

 
кажи нещо за буханката назад
Аз ли???

Екстра си е. :)

А, ти кажи нещо за танковете Ейбрамс? Мислиш ли, че може да ги купят Лего? Що па не? :D
 
кажи нещо за буханката назад
Ех тази изключително къса евроатлантическа памет. Буханката (съмнявам се, че знаеш какво означава думата) я дискутирахме пак по твоя инициатива преди доста време.

Уж програмист се бараш, а не си запознат с един от основните принципи : Ако нещо работи добре - не го разваляй

Да те питам и аз нещо, кога е скоро от темата назад :D

1691572676507-png.30104
 
Ех тази изключително къса евроатлантическа памет. Буханката (съмнявам се, че знаеш какво означава думата) я дискутирахме пак по твоя инициатива преди доста време.

Уж програмист се бараш, а не си запознат с един от основните принципи : Ако нещо работи добре - не го разваляй

Да те питам и аз нещо, кога е скоро от темата назад :D
скролни малко назад, един жокер- това не е буханка.
а1 време торбалан какъв трол беше... сега като развалена съветска машина дъвче едно и също.
 
Аз ли???

Екстра си е. :)

А, ти кажи нещо за танковете Ейбрамс? Мислиш ли, че може да ги купят Лего? Що па не? :D
а за цялото съветско въоръжение? Видя се че всичко е показуха, съсипаха имидж граден с години наред струваш им милиарди и съсипаха за миг цялата си военна индустрия. Стигнаха до там да се молят на другия луд диктатор кимчо и рязаните от иран :D
 
Скъпи съфорумници дали ви прави впечатление изказванията на другаря Зеленски в последно време?
На скоро обяви, че ако помощта за Украйна намалее, западна Европа я чакала талпи от мигранти. Преди два-три месеца каза, че с контра офанзивата до септември ще марширува едва ли не в Москва, но днес виждаме, че още се препъват. После каза сензационно, че искал ЕС и САЩ да му организират изборите, че той видиш ли нямал пари! И всяка вечер казва колко много напредват, а къде са в същност?
А вчера взе да се меси и в изборите на САЩ, като каза, че Доналд Тръмп никога няма да подкрепи Русия! Също и западните избиратели в Европа го подкрепяли. Той и за бог ли се има? Утре ще каже българите ме обичат! Е то Кирчо, Бойко, Асенчо, Христо и генералчето сигурно му л..т то..те. Но не и народа!

3.jpg
Мисля че е време украинските служби да го свитнат и да го заменят с някой по стабилен! Тоя ми омръзна, шоуто ми взе да става като на Цитиридис всяко все по-тъпо!
 

Горе