Украйна - Русия какво ви е мнението

Лошото при хората като теб е, че поради несяни причини се правите на неразбрали. Разбира се винаги остава възможността да сте природно тъпи или многократно изтървани като малки. Колебая се на кое да заложа?!?
Много пъти съм ти писал, че въртиш едно и също и си много ограничено животно. Не очаквам нищо от теб. ;)
 
Излизам, за да кажа колко сте нисши.
И най-вече да покажеш за пореден път, че си тотално неграмотен. Радваме се, че поне си достатъчно атрактивен за обратните. ;)
 
И най-вече да покажеш за пореден път, че си тотално неграмотен. Радваме се, че поне си достатъчно атрактивен за обратните. ;)
Ти още ли си жива? Атрактивен съм не само за обратните. Обикновено като си атрактивен е за двата пола. Другото го знаеш сама, идеален пример си. ;)
 
Много пъти съм ти писал, че въртиш едно и също и си много ограничено животно. Не очаквам нищо от теб. ;)
Не съм и очаквал да направиш разлика между последователност и ограниченост. Почти доказваш теорията ми за многократното изтърване в крехка дестка възраст ;)

Както и трудностите които изпитваш да разграничиш пошлата педерастия налагана като нормалност и хомосексулаността. Атрактивен за един може да означава и ужасяващ за друг. И двата пола рядко имат еднакви критерии за атрактивност ( и да има само два пола колкото и да е непонятно за теб или ужасяващо... )
 
Не съм и очаквал да направиш разлика между последователност и ограниченост. Почти доказваш теорията ми за многократното изтърване в крехка дестка възраст ;)

Както и трудностите които изпитваш да разграничиш пошлата педерастия налагана като нормалност и хомосексулаността. Атрактивен за един може да означава и ужасяващ за друг. И двата пола рядко имат еднакви критерии за атрактивност ( и да има само два пола колкото и да е непонятно за теб или ужасяващо... )
Да не говорим за изтървания, особено когато си недъгав изрод. ;)

Да, плоскоземеци. Обратните завладяват света. Но това след Европа или след извънземните ще се случи? :D Ти ще кажеш, че красивото не е красиво за двата пола. Но тъй като си грозен като изгнила круша в главата, трудно ще го разбереш. А вече всеки човек си има отделни критерии кое му харесва повече или кое не.
 
Да не говорим за изтървания, особено когато си недъгав изрод. ;)

Да, плоскоземеци. Обратните завладяват света. Но това след Европа или след извънземните ще се случи? :D Ти ще кажеш, че красивото не е красиво за двата пола. Но тъй като си грозен като изгнила круша в главата, трудно ще го разбереш. А вече всеки човек си има отделни критерии кое му харесва повече или кое не.

Топ 5 на лекарствата за биполярно разстройство

 
Атрактивен съм не само за обратните.

404446802_10226546945205991_6584160953647262316_n.jpg
 
1700490254706.png
 
Взето е от другаде, рошло.
То е ясно, че ги взимаш отнякъде. Откъде умения да си ги правиш сам. Въпросът е какво те привлече в това бездарно и импотентно творение - неграмотно написаният текст, вероятно?
 
Как се мъчат руснаците след две години санкции?
"Пасаж" е един от най-старите и големите универсални магазини в Русия. Построен е 1848 година, a през 1961 г.в него е открит първият женски универмаг в СССР от типа на нашата модна къща и магазини "Валентина". В момента в този луксозен магазин се помещават всякакви руски и световни марки за дрехи, козметика и бижутерия. Световните са си тука. Не са забегнали. Само някои от политкоректните. А една част от напусналите през март миналата година тихом-мълком сe върнаха.
Магазинът има вход откъм пъпа на "Невски" проспект и друг вход откъм прочутата "Италианска" улица, където са едни от най-известните театри в Петербург.
"Пасаж" е дълъг около 200-250 метра и в приземния етаж по цялата му дължина има супермаркет. От едната страна на този пасажен супермаркет са си обичайните стоки от хипермаркетите в Бг с цени, за които можем само да мечтаем. Има вносни стоки, но повечето са тяхно родно производство. Цени на такива стоки съм публикувала предишни пъти.
Но този пост е посветен на другата дължина на магазина, където са разположени щандове и готвачи, които готвят пред очите на клиентите храна от всякакви национални кухни - руска, френска, италианска, грузинска, узбекска, японска, китайска и др. Можете да си вземете храна и да я хапнете на място, можете да си я стоплите на някоя от микровълновите печки на изхода, ако я искате гореща, можете да си я поръчате чрез приложение и само да минете да си вземете пакета. Като казах изход, се сетих, че можете да минете от край до край на магазина и да излезете, без някаква охрана да ви дебне. Нито ще се блъскате в някакви бариери, които да ви попречат да излезете. Хората си минават през касите или селфчека чинно.
Не ти махат и марките, които биха могли да пискат на излизане. Може би защото руският Биг Брадър не спи.😄
До тук добре. И в България е така. Ще кажат някои.
Помествам касов бон отпреди два часа. Френска багета, две богати пилешки супи и 400 грама пиле на грил. Общо за 8 български лв. с кутиите и торбичката. За пилешкото мога да кажа, че е като онова от двора на баба ни по вкус, текстура, аромат. На табелата на щанда пише местно производство. Приготвено без маринати и всякакви други подобрители. Щото нашите и с подобрители не могат да докарат този натурален вкус.
Та, обикновеният руснак се мъчи с огромна багета за няколко хранения за 75 стотинки, 2 бр.супа с пилешко за около 1.50 всяка, печено пиле 400 грама около 4 лв. На пъпа на най-скъпия град.
За справка в съседен супермаркет търсеха персонал от 50000 до 120 000 рубли в зависимост от позицията.
Не че тук няма дивотии и социални несправедливости, но пък относно храна, ток и парно живи да ги ожалиш. Не ли?26145D11-E7E8-43F5-8DC5-9003B7FF5CD1.jpeg
 
Не, вие на това си въртите плочата постоянно. Руски педераси няма защото. :) Европа = педерастия е упорката ви, което е жалко. Излизам, за да кажа колко сте нисши. Както ви писах и преди вас гей и обратен няма как да ви приближи. Първо и основно условие е да сте поне малко привлекателни и готини. Страхът ви е много напразен. ;) Никой не говори за натрапването, това е ясно, че е шит.

Ти май не си само половообъркан, ми извъобще......
Кой казва, че нЕма педерунгели в Русия?
Към момента е една от малкото останали страни, къде политиката им е да не им дават много мегдан na lgbt заразата.
То и на запад има останали хора със здрав ум, ма при протести ядът дървото и са изкарвани те побърканите.

Ползваш ли новите местоимения?
 
чЕкаме експертете

1700548397682.png
 
Ти май не си само половообъркан, ми извъобще......
Кой казва, че нЕма педерунгели в Русия?
Към момента е една от малкото останали страни, къде политиката им е да не им дават много мегдан na lgbt заразата.
То и на запад има останали хора със здрав ум, ма при протести ядът дървото и са изкарвани те побърканите.

Ползваш ли новите местоимения?
Да, така е. Не им дават, там бият и убиват наред всичко що не влиза по шаблона на джуджето. ;) Страшна алтернатива, няма що.
Не ги ползвам, а ти ползваш ли живота си по предназначение? Обичаш ли като Крумов да виниш света за неудачното си съществуване?
 
То е ясно, че ги взимаш отнякъде. Откъде умения да си ги правиш сам. Въпросът е какво те привлече в това бездарно и импотентно творение - неграмотно написаният текст, вероятно?
Не, това, че напълно ви описва визуално. ;)
 
Не, това, че напълно ви описва визуално. ;)
Ма, няма как да го твърдиш, защото нямаш никаква идея как изглежда който и да е от нас. Ние също не знаем ти на къв чвор мязаш, затова насочваме иронията си единствено към дефектите, които са видни и дори очеизвадни, а именно: менталните ти дефицити.

Това, че ме наричаш ''рошла'' в най-сресания ми ден е доказателство колко си тъп и неадекватен. Умствено си на ниво първи клас, първи срок. Тоест, все още не можеш да пишеш правилно и се буташ по коридорите, имитирайки по-големите деца. ;)
 
да виниш света за неудачното си съществуване
Е да, всички да знаем, че да броиш кравешки лайна в джирата е върховната степен на развитие :D
 
Цък на гледайте в ютуб :

 

Горе