Украйна - Русия какво ви е мнението

hq720.jpg
 
Да, така е. Не им дават, там бият и убиват наред всичко що не влиза по шаблона на джуджето. ;) Страшна алтернатива, няма що.
Не ги ползвам, а ти ползваш ли живота си по предназначение? Обичаш ли като Крумов да виниш света за неудачното си съществуване?

Шаблонът мъжът да е мъж, а жената - жена е на джуджето, тъй ли? А, аз си мислех, че е най-обикновенна биологична особеност.

Едните бият и арестуват тия къде са против лгбт заразата, другите бият и арестуват самата зараза. Това към момента е факт, а не причина да даваш наклон на нечий уй.. в коя държава да ходи да живее или работи.

Еми почвай да ги ползваш, на запад е обидно да наречеш някой определящ се за не мъж - той.

Иначе и живота и "полагащия семето на живота" си ги ползвам по предназначение. Туй некой да споделя, как вижда реалността в дадена държава, нЕма нищо общо от това дали съществуването му е неудачно.

Ти по кви причини смяташ, че съществуването ти е удачно...?

aAGMOrp_700bwp.webp
 
Шаблонът мъжът да е мъж, а жената - жена е на джуджето, тъй ли? А, аз си мислех, че е най-обикновенна биологична особеност.

Едните бият и арестуват тия къде са против лгбт заразата, другите бият и арестуват самата зараза. Това към момента е факт, а не причина да даваш наклон на нечий уй.. в коя държава да ходи да живее или работи.

Еми почвай да ги ползваш, на запад е обидно да наречеш някой определящ се за не мъж - той.

Иначе и живота и "полагащия семето на живота" си ги ползвам по предназначение. Туй некой да споделя, как вижда реалността в дадена държава, нЕма нищо общо от това дали съществуването му е неудачно.

Ти по кви причини смяташ, че съществуването ти е удачно...?

aAGMOrp_700bwp.webp
Чети правилно, Нека пак ти го цитирам, защото явно и ти си от бавните тук:

Не им дават, там бият и убиват наред всичко що не влиза по шаблона на джуджето.

Дано този път го схванеш. Много омраза мой, гледай си живота и винете цвета.

404404890_334314756012401_6225818541649065651_n.jpg
 
Чети правилно, Нека пак ти го цитирам, защото явно и ти си от бавните тук:



Дано този път го схванеш. Много омраза мой, гледай си живота и винете цвета.

Виж файлът 31084

"Видиш ли по модата дрехи, по модата къща, покъщнина — там ти е вкарана цяла цивилизацията. Ако при тия чуеш, че са говори френцки или немцки, там ти е цветът на цивилизацията; ако ли има украсен ала франга салон и с клавир, там ти е тронът на цивилизацията. Тъй имали европейците и тъй живеели, затова и ний, за да бъдем като тях хора цивилизовани, тъй тряба да имаме и тъй да живейме. Ама европейците знаяли да правят фабрики и да вадят сякакви хубави, лъскави, красиви работи — нека ги вадят, а ний ще си ги купуваме скъпо-скъпо и с тях ще са красим. Сетне тий знаяли да правят вапори и железни пътища — нека ги правят, а ний ще им плащаме и ще са носим."

"Криворазбраната свобода на съвестта е изгонила из главата му сяко вероизповедно и морално назидание, а софистическите мъдрования, кривовтълпените убеждения и съзетото твърдоглавие така са укоравили сърцето му, дето не може са откри ни най-малка нежна чувствителност. От това и в него ни най-малка черта от ония благородни чувства, които въздигат душата до истинското образование. Да, мнимоцивилизованият е нещо повече от простотата: той сичко умее, сичко знае; той ти говори за човеколюбие, за гражданска добродетел, за братска любов, за съгласие, за единство, но без да ги сеща той сам, без да ги има на сърцето си и без да ги върши. Сичко, що е вън от неговия собствен интерес, говори го само и само, за да препоръча себе си, че умее да разсъждава, да дава мнения, съвети, че знае, че е учен, образован."
 
Чети правилно, Нека пак ти го цитирам, защото явно и ти си от бавните тук:

Чета, чета... поредния "бърз", къде трябва да му обяснявам собствените думи...
Да, така е. Не им дават, там бият и убиват наред всичко що не влиза по шаблона на джуджето. ;) Страшна алтернатива, няма що.
Не ги ползвам, а ти ползваш ли живота си по предназначение? Обичаш ли като Крумов да виниш света за неудачното си съществуване?
В контекста все още говорим за твоите дружки - педерунгелите. А ти какви други фантазии имаш, неееем идея.


Дано този път го схванеш. Много омраза мой, гледай си живота и винете цвета.
А, дано. Гледам си го, ма явно на теб и дружинка детелинка ви пречи нещо моя поглед...
 
Чета, чета... поредния "бърз", къде трябва да му обяснявам собствените думи...

В контекста все още говорим за твоите дружки - педерунгелите. А ти какви други фантазии имаш, неееем идея.



А, дано. Гледам си го, ма явно на теб и дружинка детелинка ви пречи нещо моя поглед...
А си мислех, че Крумов е тоталка. Ще изскачате още таланти сигурно. ;)

Да, имам познати с обратна ориентация. И кво? Браво гении, същия кретен като ония двамата.
 
Крумов не се хаби, никой не ти чете 10-километровите повръщни. ;)
Аз ги чета - проблем???

То, като цяло за тебе никой не пише, щото се разбрахме, че ментално си на ниво 1-ви клас 1-ви срок. Не се хаби да даваш посока на темата и разговора. Тук никой не те приема насериозно. ;)
 
А си мислех, че Крумов е тоталка. Ще изскачате още таланти сигурно. ;)

Да, имам познати с обратна ориентация. И кво? Браво гении, същия кретен като ония двамата.

Хаха, поредното педалско измъкване, не че съм очаквал нещо по-различно от дружинката. Ок, тоталка съм.

Ще отговориш ли поне на въпроса: Що смяташ, че твоя живот е по-удачен от моя или тоя на Крумов, например?

Щото до момента освен, че мразиш Лада, Путин и ти е трудно да се половоопределиш не си блеснал с нещо по-запомнящо се.
 
Крумов не се хаби, никой не ти чете 10-километровите повръщни. ;)
Повръщни?!? Наричаш повръщня едно от златните произведения на българската сатира с автор направил за България повече отколкото ти и цялат ти рода изобщо някога ще могат.

Без дори да се напъваш се доказа като абсолютен плужек и отрепка. Хубавото обаче на историята е, че се повтаря ;) и отпадъка си намира мястото.
 
Хаха, поредното педалско измъкване, не че съм очаквал нещо по-различно от дружинката. Ок, тоталка съм.

Ще отговориш ли поне на въпроса: Що смяташ, че твоя живот е по-удачен от моя или тоя на Крумов, например?

Щото до момента освен, че мразиш Лада, Путин и ти е трудно да се половоопределиш не си блеснал с нещо по-запомнящо се.
Човека е политкоректен дрон. Това се смята за успех в доста среди в Шибанистан.

А ако еветуално разбере какво работя и какви доходи имам ще си прегризе вените по дължина.
 
Наричаш повръщня едно от златните произведения на българската сатира
Европейско образование (педерасти) сър!
 
Хаха, поредното педалско измъкване, не че съм очаквал нещо по-различно от дружинката. Ок, тоталка съм.

Ще отговориш ли поне на въпроса: Що смяташ, че твоя живот е по-удачен от моя или тоя на Крумов, например?

Щото до момента освен, че мразиш Лада, Путин и ти е трудно да се половоопределиш не си блеснал с нещо по-запомнящо се.
Няколко поста по-нагоре е отговора, Курейшо: Защото не мразя света и не обвинявам Европа и какво ли още не за нещастния си живот. ;)
Дано този път ти стане ясно, че май стопляме трудно.

Не ги мразя, не са ми приятни и ги намирам като идеален пример за некадърно изпълнение, и на двете. ;) Колкото до страха ми от това някой да не ми обърне пола като при вас, мисля, че съм доста по-полово осъзнат. ;)
 
Последно редактирано:
Човека е политкоректен дрон. Това се смята за успех в доста среди в Шибанистан.

А ако еветуално разбере какво работя и какви доходи имам ще си прегризе вените по дължина.
Нещо посредствено в някоя тъмна стаичка със социалистически привкус. ;)
Взимаш пари викаш.... бах.... Не знаех, че толкова "много" се плаща за тролене от дигиталните агенции на покойното псе на Путлер.
 
Европейско образование (педерасти) сър!
Не мисля, че автора, който е цитирал неграмотника (който не знае как се цитира, обикновено се слага автор) е имал точно това предвид, което е в главата на Крумов. Но карай, всеки да си го чете и разбира както си иска.
 
Няколко поста по-нагоре е отговора, Курейшо: Защото не мразя света и не обвинявам Европа и какво ли още не за нещастния си живот. ;)
Дано този път ти стане ясно, че май стопляме трудно.

Не ги мразя, не са ми приятни и ги намирам като идеален пример за некадърно изпълнение, и на двете. ;) Колкото до страха ми от това някой да не ми обърне пола като при вас, мисля, че съм доста по-полово осъзнат. ;)

Т.е. ти живееш с илюзията, че твоето мнение по разни световни събития и политики е по-меродавно от нечие друго и това прави живота ти по-удачен? Екстра си, пълна тоталка... хахаха.

То не е страх от това, че някой щи обърне пола, а че пола вече не е пол, а психично "самоопределяне". Благодарение именно на такива "не мразещи", скоро всеки ще може да се самоопределя и да реве за "равни" права, при които както знаем страда обикновения "нормалник"... Бъди си колкото искаш полово осъзнат, само запомни, че независимо колко много се осъзнаваш, това неема те направи биологична жена.
 
Тоест си глупавичък. Ако не си разбрал какво съм искал да напиша, не се напъвай да разсъждаваш върху него. Просто е, дори и за теб.

Който иска да се чувства като жена, свободен е да бъде, сякаш ще му промениш точно пък ти мнението. Теб случайно да се те прецаквали на полова основа? Ще ти го опиша по друг начин, защото познавам красивия ти ум. Да са те повишавали с обратен и да са предпочитали него, знаейки, че си по правилния избор? Или дори да си чувал около теб това? Говорим за тук? Да са те дискриминирали лично теб? Питам не защото не се е случвало някъде по света, а защото говорите сякаш го живеете. За това сте доста смешни.
 
Тоест си глупавичък. Ако не си разбрал какво съм искал да напиша, не се напъвай да разсъждаваш върху него. Просто е, дори и за теб.
Ми нека да съм глупавичък, разбрал съм, това което си написал, ако ти имаш некви вътрешни фантазии, верно немой са напъвам да расъждавам върху тях. Просто е, но и това не помага.

Който иска да се чувства като жена, свободен е да бъде, сякаш ще му промениш точно пък ти мнението. Теб случайно да се те прецаквали на полова основа? Ще ти го опиша по друг начин, защото познавам красивия ти ум. Да са те повишавали с обратен и да са предпочитали него, знаейки, че си по правилния избор? Или дори да си чувал около теб това? Говорим за тук? Да са те дискриминирали лично теб? Питам не защото не се е случвало някъде по света, а защото говорите сякаш го живеете. За това сте доста смешни.
Тука отново проличава, че ти е трудно да разбираш елементарни неща.. Аз неем проблем, че ти се мислиш за жена, проблема е, че мен ме карат да те мисля за жена. А, ако не се държа с теб като с жена, почват проблемите за мен. И разни дебили почват да си фантазират разни прецаквания и некви преживявания и да ми обясняват за дискриминация. Тва сеа дали ше мое да го схванеш?
 
Последно редактирано:

Горе