Украйна - Русия какво ви е мнението

След 25,639 коментара, някаква промяна или извод за събеседниците има ли?
Русия са боклуци и Америка са същите !
ЕУ са им малките придворни наивни курви!
 
Евроком щели да го излъчват, моля ти се. Може и вече да го е гледал. То всъщност и в ютюб има изцяло руска версиия, но аудиото е малко по-кофти.

Относно отзвука, глей ги тия дебили:

Нищо ново копирано от други още сутринта беще почти същия текст в дир-а и на още няколко места в нета и фейса. Ялова работа
 
По повод смяната на Залужни попаднах на нещо интересно:

Политиката в Украйна не е като политиката във Вашингтон или Париж. Тя е неприкрита борба за ресурси и власт, финансирана от олигарси и фракции, а в наши дни и от чуждестранни донори. На Запад идеите често са на второ място, а в Украйна те обикновено отсъстват.
 
Европейците ако не знаете какво е пропаганда това е една от най-пропагдните статии писнаи някога:

Произволът и насилието започват с думи. Някои особености на руската пропаганда


Поради дислексията и придобития синдром на битата лисица на европейците трябва да дам примери за да има все пак някакво минимално разбиране от тяхна страна.

Статията е типичен пример за пропаганда!В нея полуистини и лъжи са представяни за "истина".

Ето пример:"... което води до приемането на закони, които превръщат словесната критика в официален етикет на "чужди агенти", а понякога и в наказателни обвинения. Страните се заклеймяват като "неприятелски" и в резултат на действията на Кремъл по-късно те наистина стават враждебни."

1. СПОРЕД ЗАКОНА НА РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ - "чужди агенти" СА ХОРА ИЛИ ОРГАНИЗАЦИИ, КОИТО ПОЛУЧАВАТ ПАРИ ОТ ЧУЖБИНА. "Словесната критика" срещу политиката на Кремъл не те превръща в "чужд агент".

2. Заради "словесната критика" също няма да получиш "наказателни обвинения". Има доста хора, които критикуват политиката, но никой не ги преследва. Вл. Соловьов всеки ден критикува политиката на Централната банка на РФ - но не го съдят за това. В закона е определено за какво може да получиш "наказателни обвинения" - не за критика, а за клевета или нещо такова. Например, ако кажеш, че Крим е украински, защото това е против решението на парламента и промените в Конституцията, която между другото беше приета след референдум в Русия. Това се нарича законност. У нас няма никакви референдуми.

3. За "неприятелските" държави - В САЩ във Външнополитическата доктрина, приета официално, Русия и Китай са определени още преди две години като "противници" и "врагове", което е доста по-крайно, отколкото "неприятелски". Никой обаче не обвинява САЩ в агресивно отношение, нали?! Лек двоен стандарт...

Русия обяви България за "неприятелска държава" След като Кирето изгони 72 руски дипломати. Тоест причината е в наше действие, а не обратно.
 
Последно редактирано:

"Уолстрийт Джърнъл": Ново предизвикателство за САЩ: Венецуела трупа войски срещу Гаяна


Венецуела засилва заплахите си да анексира част от Гаяна и да си осигури достъп до някои от най-големите петролни находища в света за повече от десетилетие, като прехвърля леки танкове, патрулни катери, въоръжени с ракети, и бронетранспортьори към границата на двете страни, което бързо се превръща в ново предизвикателство за сигурността на администрацията на Байдън, пише "Уолстрийт Джърнъл".
 
Бате, ти тук ли киснеш да им обясняваш на тия промивки? :) Тази тема съм я зачеркнал.
Най-забавното е когато сами си противоречите ( почти във всеки пост ). В Русия демокрация нямало и за такива неща вкарвали в затвора. След това се пуска видео канал на влогър дето преследвал и хващал нередности в руския рай.

Честно не съм срещал по-големи паляци от вас.
 
Най-забавното е когато сами си противоречите ( почти във всеки пост ). В Русия демокрация нямало и за такива неща вкарвали в затвора. След това се пуска видео канал на влогър дето преследвал и хващал нередности в руския рай.

Честно не съм срещал по-големи паляци от вас.

Хората имат гражданско общество или там каквото му се вика.
Тука кой ще влезе в магазина и ще почне да се дърви че нещо с изтекъл срок и не спазват законите? Никой. Що тая разлика? Не знам... може би щото не са карали 5 века робство.

ПП. Най-готиното е че там тия нередности се решават на място от полицията - обаждаш се, след малко пристига милиционера нарамил калашника и почва да глобява задето продават еклери с изтекъл срок 😄 ... пък тука пускаш сигнал до КЗП-то и чакаш няколко месеца от УМРЯЛ ПИСМО :hankey:
 
Най-забавното е когато сами си противоречите ( почти във всеки пост ). В Русия демокрация нямало и за такива неща вкарвали в затвора. След това се пуска видео канал на влогър дето преследвал и хващал нередности в руския рай.

Честно не съм срещал по-големи паляци от вас.
А знаеш ли каква обикновено е съдбата на тези влогъри, ютубъри, блогъри и всякакви опозиции на Путин? Аз си чета назад постовете и не виждам каквито и да е противоречия, все същото ми е било мнението. Ако нещо извадиш, ще се радвам да видя къде съм обръщал палачинката, но ти не си много по фактите и цитатите, така, че няма да ти се разсърдя ако пропуснеш. ;) И за да разбереш колко по-истина пиша от теб, виж как на тези избори Путин отново ще е с 100% мнозинство, а може и 140% както сме гледали. :D

@contra , да, така е. Ако си падаш по извращение и содомия, там добре ще ти реши полицията проблемите. ;) И само за протокола, тук КЗП е сравнително от най-работещите (ако въобще има други работещи) институции. Просто попадни в подобна ситуация, извикай мениджъра и му кажи, че са в нарушение и за глоба в КЗП да видиш реакция. Разбира се, трябва да си прав, а не само да се заяждаш. ;)
 
А знаеш ли каква обикновено е съдбата на тези влогъри, ютубъри, блогъри и всякакви опозиции на Путин? Аз си чета назад постовете и не виждам каквито и да е противоречия, все същото ми е било мнението. Ако нещо извадиш, ще се радвам да видя къде съм обръщал палачинката, но ти не си много по фактите и цитатите, така, че няма да ти се разсърдя ако пропуснеш. ;) И за да разбереш колко по-истина пиша от теб, виж как на тези избори Путин отново ще е с 100% мнозинство, а може и 140% както сме гледали. :D
А ти от къде знаеш каква е съдбата им? От видеото става ясно, че се сработват с властите ;) Доста неверни неща си има в последователното ти мнение.

100% си е лудница какво. Обичат си го хората. Викаш тука е по-добре почти никаква избирателна активност и все има 240 прасенца в парламента, че и едни и същи🤣
 
И каква е съдбата на тия блогъри?

Тука се репчи и на ченгетата..

 
А ти от къде знаеш каква е съдбата им? От видеото става ясно, че се сработват с властите ;) Доста неверни неща си има в последователното ти мнение.

100% си е лудница какво. Обичат си го хората. Викаш тука е по-добре почти никаква избирателна активност и все има 240 прасенца в парламента, че и едни и същи🤣
Не ти трябва много мозък да прецениш каква точно опозиция има (ако въобще има) и как точно се случват нещата там като дойде време за изброи.


Президент, президент, сменя го негов човек, той е министър, пак президент. :D

Нищо и няма на избирателната система, идеална е. ;) Същата като в Беларус.

@NovaPS , момче, стегни се:


Наивници много, но щом картинката ви изглежда добре, радвам се много. ;)
 
@NovaPS , момче, стегни се:


Наивници много, но щом картинката ви изглежда добре, радвам се много. ;)

Стегнах са, в статията не прочетох какво се случва с тия блогъри или сменихме темата?
 
Стегнах са, в статията не прочетох какво се случва с тия блогъри или сменихме темата?
While poison has emerged as the weapon of choice in Putin’s Russia, several Kremlin critics have also been shot dead over the years.
You f*kin' seriouse?
Блогърите, момче, са явно не чак толкова "настъпващи" където трябва властта и са с доста оскъдни и подбрани критики. ;) Но може да си сигурен, че ако започнат на имат някакво влияние или се по-голяма аудитория, лесно ще разбереш какво ще им се случи.
 
Малиии, около месец не бях навестявал хардкор пичовете.... Там истерията е пълна:

- Някакъв щял да мрази руснаците до смъртта си - заклевал се в това.
- Тръмп имал виталиго и всеки момент щял да влезе в лудница
- Мъск бил мръсна ватенка, САЩ трябвало да му вземат Старлинк
- Путин умирал, умрял, или е бил умрял ама възкръснал ( това си е от мен, но е в техния стил )
- броят се сателити като бонбони
- руснаците пак сършили ракетите ( горките )
- Ф16 ( 1 брой ) на снимка с украйнска боя подплашил яко руснаците в социалките

И това само на 3-4 страници
 

Горе