Украйна - Русия какво ви е мнението

Жив ти как ставало. Поръчваш си онлайн части за ракети и дронове и после ги препращаш в Русия да бият укрите.... Там една бира не може си купи човек без документи, но електроника за оръжия няма проблем...

Канадка от руски произход, задържана в САЩ, се е признала за виновна в контрабанда на санкционирана електроника за Русия, съобщи Укринформ като се позовава на канадската телевизия Си Би Си.

Пузирева, която живеела в Монреал, получила на домашния си адрес над 150 пакета от различни американски компании. Някои от получените от нея части по-късно са открити в руски оръжия, унищожени в Украйна. "Като цяло схемата е започнала през януари 2022 г. и в крайна сметка е включвала повече от 300 незаконни пратки на стойност приблизително 10 млн. щатски долара", посочва Си Би Си.

Викам да напраим една стартъп фирмичка тука и да си поръчаме части за совалка да издигнем отново България като космическа сила 🤣
 
В подготовка за контраофанзивата.

 
А пък да ти кажа мен Путин ме поизплаши в това интервю. Изобщо не смятам, че просто ПР. Тъкър всъщност му зададе някои доста провокативни и подмолни въпроси. Ти въобще гледал ли си го, или само по картинки?
БРИКС, вече е е просто неозабиколим фактор. Не мисля, че могат да бъдат спрени. Могат да бъдат забавени, например това, което е към момента положението с Аржентина.
 
А пък да ти кажа мен Путин ме поизплаши в това интервю. Изобщо не смятам, че просто ПР. Тъкър всъщност му зададе някои доста провокативни и подмолни въпроси. Ти въобще гледал ли си го, или само по картинки?
БРИКС, вече е е просто неозабиколим фактор. Не мисля, че могат да бъдат спрени. Могат да бъдат забавени, например това, което е към момента положението с Аржентина.
Зададе му чушки. Явно щом ти харесва как е протекло, значи и на теб ти е толкова нужно и важно да знаеш какво се случва със света. ;)
 
Зададе му чушки. Явно щом ти харесва как е протекло, значи и на теб ти е толкова нужно и важно да знаеш какво се случва със света. ;)
Без конспиративна гледна точка се случва БРИКС. Обаче виж какъв намек Путин направи към Тъкър в самото начало. Тези неща на такова ниво не са случайни. Нещо в началото на интервюто направи ли ти впечатление...
 
Без конспиративна гледна точка се случва БРИКС. Обаче виж какъв намек Путин направи към Тъкър в самото начало. Тези неща на такова ниво не са случайни. Нещо в началото на интервюто направи ли ти впечатление...
Кое точно, как Полша предизвикала сама Германия да я нападне? Или другите исторически небивалици.
 
Кое точно, как Полша предизвикала сама Германия да я нападне? Или другите исторически небивалици.
Не, още в самото начало на интервюто. Имаше една шегичка.
 
Полша е нападана от всички нейни съседи, спокойно.
Свикнали са.
 
Човека не е гледал интервюто, щото Григор Лилов (леле-мале) му го е разказал много точно.

Айде и аз да се включа с меме по темата

417460122_781449000676689_4740144860176244586_n.jpg
 
То цялото интервю е шега. ;)
От ония верните шеги. Всякакви анализатори, които имат истинско реноме, а не медийно и измислено са на мнение, че ако Русия беше приета от запада нямаше да се стигне до тук. А това, че се стигна дотук може и да е за добре. Всеки случай БРИКС са доста методични. От друга страна запада излежда уморен от самия себе си.
Тия приказки за единен запад ми изглеждат вече като някакъв ход на отчаяние. Щото според Гьобелс, нали знаеш за лъжите и повторенията, ама и това като губи основа става механично повтаряне и все повече избледнява.
 
Америка, батко, перлата на Запада...
По некое време вика, че освен тва дет се вижда, имало и епидемия от СИФИЛИС в района.
:eek: :D:hankey:

 
Америка, батко, перлата на Запада...
По некое време вика, че освен тва дет се вижда, имало и епидемия от СИФИЛИС в района.
:eek: :D:hankey:

Човек по цял свят е така. Нека сравняваме големите градове, а? И за територията, която има Русия (1/8 от обитаемата площ на Земята) не следва ли да са повече яките градове от всяка друга държава? Но не, Москва и може би Санкт Петербург. Това не е ли показателно? Или не, гледаме гетата по цял свят. ;)
 

Меметата ви са точно толкова бездарни, колкото сте вие самите. И показват колко ниско е интелектуалното ви ниво. Самият факт, че не сте схванали смисъла на историческата лекция на Путин, показва колко много сте зле.

п.с. Теб лично те изключвам, щото дори не си си направил труда да го гледаш. Прочел дизентерийния напън на Григор Лилов и е готов. Бате, все някъде можеше да го намериш с бг субтитри, щом не знаеш езици. ;)
 

Горе