Украйна - Русия какво ви е мнението

Трудно ви е да приемете, че руснаците в огромната си част са доволни от Путин, защото той възроди страната им, а не я продаде на западните чакали.

И когато говорите за изборите в Русия, не е лошо да разгромите всички съмнения относно достоверността на изборните резултати в сащ при миналите избори.

За наш'те ''ала-бала с президента (Алексей Петров), пък да не говорим. Когато си се насрал до ушите, не е хубаво да коментираш как други народи си облекчават физиологичните нужди.
Да, защото са промивки. Или не ти е вярна информацията. Колкото всички бяха доволни по соца. Смееш ли да не си. :D

Ето го пак уотабаутизма в действие. "Ама там било така...." :D Кво ти купа, кой говори за тях сега? И там лесно се свалят правителства, не е като закотвения диктатор.
 
Колкото всички бяха доволни по соца.
Ето го пак уотабаутизма в действие.
Ето го, да.

Тва, че ти твърдиш нещо не го прави истина, да ти е ясно. ;)

@nandibandi , нещо от руската кочина има?

Виж файлът 32156

Не е истина колко сте кухи с тъпите си кухи пропагандни трикчета. Тва, че някой е използвал слюнка, не прави изнасилването по-приятно. Ма на вас може да си ви харесва. ;)
 
Няма начин.. и от двете страни цензурата е голЕма.. преди известно време се въртеше запис от украинската 1+1, в която се изпуснаха, че тяхните жертви и изчезнали са над 1милион.

Така и не ми остана време да потвърдя дали записа е автентичен..
Да за съжаление няма никаква реална информация. Интересно е и друго. Защо руснаците толкова се церемонят с определени райони. Могта да бъдат изринати за часове със самоходна артилерия...?
 
@nandibandi , нещо от руската кочина има?

Виж файлът 32156
Мисля България не трябва да остава по-назад и да започен да поздравява на 4ти Юли не САЩ а коренното насление и Южна Африка с Деня на апартейда ( може да ни се яодсат и да екстрадирта всички бг престъпници )

Като ти гледам последните постове голата кука е подминала дебелото черво и се е насочило към главния клапан...
 
Мисля България не трябва да остава по-назад и да започен да поздравява на 4ти Юли не САЩ а коренното насление и Южна Африка с Деня на апартейда ( може да ни се яодсат и да екстрадирта всички бг престъпници )

Като ти гледам последните постове голата кука е подминала дебелото черво и се е насочило към главния клапан...
Глупак с глупави постове, казващи точно нищо. Скрий се лайно. ;)

Ето го, да.

Тва, че ти твърдиш нещо не го прави истина, да ти е ясно. ;)



Не е истина колко сте кухи с тъпите си кухи пропагандни трикчета. Тва, че някой е използвал слюнка, не прави изнасилването по-приятно. Ма на вас може да си ви харесва. ;)
И тази болната котколюбка. Наредили сте се все пациенти тук. Ще ми се темата тотално да бъде изтъркана и напъните ви, а дано и вие, да изчезнете от тук. ;)
 

Излезе информация, че предишния ден Дневалний се е включил чрез видеовръзка в някакво съдебно заседание. Та, колко по-рано да е умрял?
 
Глупак с глупави постове, казващи точно нищо. Скрий се лайно. ;)


И тази болната котколюбка. Наредили сте се все пациенти тук. Ще ми се темата тотално да бъде изтъркана и напъните ви, а дано и вие, да изчезнете от тук. ;)

Га си толко кух и немаш аргументи...
 
Да се спори с тъп рускороб е загуба на време. Важното е, че си имате опорките от Кремъл. ;)
Ами пак изпляска като шаран, какви опорки от Кремъл след като е пълно информационно затъмнение. Нямаме достъп ни до медии, ни до филми от Русия.

Виж макаците добре сте подплатени с укропропаганда. Чак да ви завиди човек. После обаче се сещам какви шебеци сте и ми става тъжно за вас.
 
Дълго е, но се чете като кримка. А това не е цялата статия.

Възниква въпросът каква е ролята на нашия дребен мошеник Грозев в тая история?


Виж файлът 32148
Без да чета целия ферман, съм сигрен че....

1708333084460.png
 
Няма начин.. и от двете страни цензурата е голЕма.. преди известно време се въртеше запис от украинската 1+1, в която се изпуснаха, че тяхните жертви и изчезнали са над 1милион.

Така и не ми остана време да потвърдя дали записа е автентичен..
Току що в хардуерето 🤣
aQEwE5q_700b.jpg


Обаче към 2011 година:
Сухопътните войски разполагат с огромно количество танкове, БМП, БТР и други бронирани бойни машини. Част от тях се държат в резерв. Бройките са приблизителни.


  • Танкове – 23 000
  • БМП – над 15 000
  • БТР – 10 000
  • Буксируеми артилерийски установки – 12 800
  • Самоходни артилерийски установки – 6000
  • Залпови ракетни установки – 4500
  • Миномети – 6600
  • Самоходни зенитно-ракетни комплекси – 2500

Военноморски флот​

  • Атомни подводници: 40
  • Дизелови подводници: 18
  • Самолетоносачи: 1
  • Тежки атомни крайцери: 4
  • Крайцери: 4
  • Разрушители: 22
  • Фрегати: 4
  • Корвети: 74

Военновъздушни сили​

  • Изтребители: 1428
  • Бомбардировачи: 755
  • Бойни вертолети: ~420
  • Разузнавателни самолети: 167
  • Транспортни самолети: 264
  • Транспортни вертолети: ~540
  • Въздушни командни постове: 4
  • Самолети за въздушно презареждане: 20

Няма информация с какво са разполагали след това. Значи четейки хардуерето позоваващо се на укроинформ реално боеспособна руска армия несъществува 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Без да чета целия ферман, съм сигрен че....

Виж файлът 32158
Навални беше политически проект без значение дали е създаден от ГРУ или ЦРУ или лично от вашия любим Путин Лош. Изигра си картите имаше добри ръце, но накрая си повярва и резултата всичко го видяхме. Факт е, че смъртта му носи повече полза на антируските пропагандни течения. Тоест вероятността да да е убит от Кремъл ( не го изключвам ) е минимална.
 
Ами трагично е нужник, радвай се скоро ще има официални поздрави и за Петльов ден тогава ще сте най-щастливи 🤣
Ей, нищожество си си и това е. :D

Навални беше политически проект без значение дали е създаден от ГРУ или ЦРУ или лично от вашия любим Путин Лош. Изигра си картите имаше добри ръце, но накрая си повярва и резултата всичко го видяхме. Факт е, че смъртта му носи повече полза на антируските пропагандни течения. Тоест вероятността да да е убит от Кремъл ( не го изключвам ) е минимална.
Да, и е конспирация, че земята не е плоска. :D
 
Навални беше политически проект без значение дали е създаден от ГРУ или ЦРУ или лично от вашия любим Путин Лош.
Бая са му платили да се върне на сигурна смърт, тия ЦРУ-то не си играят.

Факт е, че смъртта му носи повече полза на антируските пропагандни течения. Тоест вероятността да да е убит от Кремъл ( не го изключвам ) е минимална.
Искаш да кажеш, че ЦРУ-то проби ФСБ-то и очисти руснак в затвор в Сибир под носа на Путин? Ни моа да повярвам! Чак са схванах схемата, ЦРУ му платиха му да са върне за да може да го убият и да стане мъченик, ей хитри са, евала. Путин ше загуби изборите след това, сигурен съм!
 
Бая са му платили да се върне на сигурна смърт, тия ЦРУ-то не си играят.


Искаш да кажеш, че ЦРУ-то проби ФСБ-то и очисти руснак в затвор в Сибир под носа на Путин? Ни моа да повярвам! Чак са схванах схемата, ЦРУ му платиха му да са върне за да може да го убият и да стане мъченик, ей хитри са, евала. Путин ше загуби изборите след това, сигурен съм!
Казах кой има полза от мъртъв Навални а не кой го е убил или не. Може да се спънал и да си е счипил врата, може да го наръгал друг с четка за зъби, да се е претоварил след гладните стачки и слабия имунитет и наистина да е получил тромб.

От друга страна двойните играчи не оцеляват дълго в тая игра. Справка Марков противно на общото мнение не е убита заради памфлетите си срещу Тато и соца а защото е сменил лагера след като му е гласувано определено доверие и привилегии.

Навални може да сменил лагера също последните дни. Нищо не му е пречело да се опита да се договори с Кремъл за някакви схеми и хоп тромб ;) Все тая кой го е убил или не обаче макар, че обществения отзвук е далеч от предполагаемия. И жена му много удобно беше в Мюнхен с подготвена реч...
 

Горе