Украйна - Русия какво ви е мнението

Все едно да се радвам или да съм тъжен, че Иво Инджев е ритнал камбаната. Все ми е тая. Навални е поредния опитал се да тъче на два стана рано или щеше да се случи.
Аз за Дайнов и Минджев ш'си се зарадвам. А за Ризотото и банкет ще дам.
 
Дълго е, но се чете като кримка. А това не е цялата статия.

Възниква въпросът каква е ролята на нашия дребен мошеник Грозев в тая история?


1708114533895.png
 
Реално, можем да счетем, че и двете страни са имали възможността да го очистят. Сега, най-меродавно, е да се осмисли, за коя страна е по-угодно да умре точно в този момент, за коя страна аджеба е по-далавера... точно в това време, било като политически момент, било като фаза от войната, било щото просто ей така, но съм убеден, че не е станало случайно.
След малко ще го гледам тоя пуст филм, и мое да изкажа мнение, евентуално.
 
Реално Путин губи от смъртта на Навални в момента така, че нямани каква логика да го убиват руснаците. Но така или иначе смъртта му е политическа игра дали от руска, дали от америкаснка страна ще видим. Укрите се кефтя всъщност на тая новина Навални беше абсолютен привърженик на анескията на Крим ;)
 
Удобно нали, но за кого?

1. Дни след интервюто на Путин, след което се вдигна неговия рейтинг главоломно сред западните читатели.

2. Месеци преди изборите в Русия, с което се очаква да се намали рейтинга на Путин.

3. Точно когато САЩ започнаха да се колебаят за изпращане на военна помощ на Украйна и ВПК на САЩ да загуби планирани приходи.

4. Точно по време на Мюнхенското събрание, където се разглежда бъдещото разпределение на Света и ролята на САЩ в това. И жената на Навални която вече там и има изявление.... 🤭

5. Вместо да се занимават с истинските проблеми на собствените си държави, сега марионетните правителства ще нищят Навални, докато подписват неизгодни за народите си договори със САЩ.С голяма степен на вероятност силите, които го използваха последните години като флаг, вече не се нуждаят от него и решиха като за последно да го използват, за да навредят на Русия и Путин. Същите сили, които убиват собствените си президенти на обществени места, няма да се притеснят да убият и ненужния вече опозиционер, за да навредят на опонентите си.

Смъртта му беше най-ценното в този човек за запада.
 
Ненам, аз тръгнах да го загледам филмот снощи. Почна точно както си и го представях.. ово е стандарт, за да се внуши още в началото на подсъзнателно ниво, една картинка, която юзерот без изобщо да осъзнава ще го гони до самия край :) Произведение на изкуството с участие на повече психо-аналитици, отколкото действащи лица. И в един момент виждам изфабрикуваният образ дето трябва да ни страхува до самия край. - Нещо като тия слайдери дет ние си ги правиме, за да вчепатлят новодошлите, не само за кво иде идея в едикой си сайт, ами и да му направят най-силно вчепатление, тааа чак до завършване на поръчката ахаха Та тоя нечовешки и буквално чудовищен образ на Путин, оня дето се зумва и размазва в най-дяволски форми, утра нереално, но така зловещо, трябва да остане и часове след това. Обаче тъпто копиле не се е било ваксинирало и има ултра здрава имунна система (не имунитет, а жилязо) и точно там някъде тя се е включила явно, и съм задремал.. щото каде два, само си спомням как едвам се придвижвам от дивана каде някъде откъм леглото 😆

Та ще изчакам два-три месеца, да отшуми образа и мое се пробвам пак :)
 
В Русия представиха първия лаптоп с руската операционна система ОСнова

 
В Русия представиха първия лаптоп с руската операционна система ОСнова

Дам. А дали помните имаше някаква идея да се възраждат Правец компютрите някакви млади надъхани европейчета. Някой знае ли ккво стана? Вярно за другата тема е питанката ама айде 🤭
 
Това е някаква абсолютна пародия! Има нещо много гнило в Дания, та мирише чак в Швеция 🤔
 
Това е някаква абсолютна пародия! Има нещо много гнило в Дания, та мирише чак в Швеция 🤔

Koe от всичко имаш предвид, тупанче?
 
За Авдеевка.. вчера бех там и всичко си беше ток и жица, тие май ни вземат тук за глупаци, или поне голяма част, ше има май 👋
 
Зарежи.. А преди 3-4 дни направили ти вчепатление, как покойника се ебаваше със съдията?? Не както тук "ууу бе мамка ти продажна ууу" А беше точно "ахахаха г-н съдия, колко ви е заплатката? ще можете ли да ми пратите някоя рубла, че ги привърших" и се смее Тоест той го обиждаше на малка заплата...щото видиш ли, те на запад съдиите взимали големи заплати... :) Е аджеба само като поредната издънка ли беше али имаше нещо конкретно в предвид ;)
Освен това ме обезпокои факта, че съвсем открито си признава, че дружи с нацистки лидери, не щото шерва техните разбирания, а щото просто бил широко скроен...
Е такиви ми ти.. то не се говори така на пресен мъртвец, ама днес успях да догледам филма и доста има да се каже в името на това, че според мен психоаналитиците май май работят за друга страна
Яко нещо ташаци си въртят с нас, а ние се надяваме, че само лапаме мухите, ама май ще се окажат цели патки 😆

Замириса даже и Норвегия 🤣
 
Блед и изтощен президентът се появява пред събралите се политически ВИП личности. Зеленски споменава Алексей Навални, руския опозиционен политик, който почина в затвора в петък. Новината стана известна часове преди началото на конференцията.


Навални, както и Украйна, е жертва на Владимир Путин, заявява Зеленски.


🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Егати, за по-удобна смърт е не съм чел от както ЦРУ си убиха президента и събориха кулите. Как точно навреме се гътна Навални ( отявлен враг на Украйна ) за да може клоуна да рони сълзи за него в Мюнхен.....
 
И друго нещо бая интригуващо. Уж падането на Авдеевка не било голяма работа, нямало стратегическо значение...Но евроатлантиците вият на умряло ;)

...""Украинските военни бяха принудени да се изтеглят от Авдеевка, след като украинските войници трябваше да пестят боеприпасите поради намаляващите доставки в резултат на бездействието на Конгреса, което доведе до първия забележим напредък на Русия от месеци", обяви вчера Белият дом след телефонен разговор между Байдън и украинския президент Володимир Зеленски."...

Май някой големи концерни почват да губят парички и търпение покрай това 🤣
 
Последно редактирано:

Горе