Украйна - Русия какво ви е мнението

ЦЯЛА ЕВРОПА осъжда действията на Русия и ги заклеймява. Ето ти аргумент, който не можеш да обориш...
Някой да помни как цивилизованият свят налагаше санкции на призналите самопровъзгласено Косово?
Някой да помни как ЦЯЛА ЕВРОПА осъждаше бомбардировките на жилищни квартали в Белград (че и Горна Баня за малко да го отнесе)
и.т.н
 
Писал си типичен КОПИПЕЙСТЪР, аз не съм КОПИПЕЙСТЪР, а КОПИРАЙТЪР разликата е огромна ДРУГАРЮ!

ЦЯЛА ЕВРОПА осъжда действията на Русия и ги заклеймява. Ето ти аргумент, който не можеш да обориш... или ти си по-велик от ЕС, НАТО и гражданското мнение на огромната маса? Всички сме тъпаци, а ти блестиш със своя ловък ум и откриваш неща, които простолюдието не може да разбере. Вземи се стегни малко, че ще ти се смеят и децата във форума, а те не са никак малко.

Нямаш и грам копирайтърство в тази тема брат, ти си си 100% КОПИПЕЙСТЪР.
ЕТО, единственият ти аргумент в темата е, че цяла Европа, видиш ли, била осъдила Руските действия :p:p:p

Аз не бих ти поверил да ми тъпчеш текстови контент, ама посмъртно, троле ;)
 
Някой да помни как цивилизованият свят налагаше санкции на призналите самопровъзгласено Косово?
Някой да помни как ЦЯЛА ЕВРОПА осъждаше бомбардировките на жилищни квартали в Белград (че и Горна Баня за малко да го отнесе)
и.т.н

Не помнят, щото не им изнася.. кво искаш от непрокопсали тролчета :)
 
Нямаш и грам копирайтърство в тази тема брат, ти си си 100% КОПИПЕЙСТЪР.
ЕТО, единственият ти аргумент в темата е, че цяла Европа, видиш ли, била осъдила Руските действия :p:p:p

Аз не бих ти поверил да ми тъпчеш текстови контент, ама посмъртно, троле ;)
Ако бях копипейстър, както ти твърдиш, щеше да ти вадя разни новини от интернет, да ровя в енциклопедии и да ти пускам линкове и така нататък. Аз си позволих да пусна само един линк и то към смотан сайт, което беше ирония към поста на @nandibandi, в който някаква си медия цитира Лавров. Не, че съм длъжен да ти се обяснявам, но пък и не мога да ти позволя да плюеш по мен, без основание.

Що се касае до мен в ролята ми на професионалист, аз съм се доказал в София, Пловдив, Варна, Бургас, Благоевград и други градове. Хората ме боготворят и едвам смогвам да работя. През онова ми е ти дали ще ми повериш контент или не. Аз не се крия, моето име е познато на фирми с оборот, колкото ти няма да имаш още 2 живота да изкараш. Дерзай ДРУГАРЮ!
 
Ти приемаш изявлението за война като шега от някакъв пияница, така ли? Абе добре сте вие, добре сте
Естествено, че не го приемам така. Шегата беше моя.

А вие с липсата си на гъвкава мисъл и чувство за хумор не ме изненадвате с позицията си.

Кажи ми честно, оправдаваш ли нарушаването на всички договори между русия и нато от страна на нато? Те тъпчат снаряжения пред портата на Русия, при положение, че са подписали договор, че няма да го правят. Ти си седнал да говориш, че Лавров се е изметнал. Казал го е при други обстоятелства - миналата седмица. Тази седмицата нещата се промениха след обстрела на мирни граждани (жени и деца), което накара Путин да признае независимостта на Дунекц и Луганск.

но не разбрах Vtorifront.bg имат ли представител в Украйна или не?
Защо да имат представител в Украйна, за да цитират изказване на Лавров? Не знам... Да ги питам ли?
 
Естествено, че не го приемам така. Шегата беше моя.

А вие с липсата си на гъвкава мисъл и чувство за хумор не ме изненадвате с позицията си.

Кажи ми честно, оправдаваш ли нарушаването на всички договори между русия и нато от страна на нато? Те тъпчат снаряжения пред портата на Русия, при положение, че са подписали договор, че няма да го правят. Ти си седнал да говориш, че Лавров се е изметнал. Казал го е при други обстоятелства - миналата седмица. Тази седмицата нещата се промениха след обстрела на мирни граждани (жени и деца), което накара Путин да признае независимостта на Дунекц и Луганск.


Защо да имат представител в Украйна, за да цитират изказване на Лавров? Не знам... Да ги питам ли?
Не оправдавам никого, а пиша за фактическата ситуация. Тя е, че Русия в момента нарушава териториалната цялост на суверенната държавата Украйна. От този момент нататък всички теории на конспирацията издишат. Ако искаш да си пишем за политика, мога да ти развивам теории с часове, могат да ти дам аргументи, мога да ти разкажа за Сталин и така нататък, но едва ли има нужда от това.

Не мислиш ли, че е тъпо да се надпреварваме с доводи в интернет, тъй като една бърза проверка в търсачката, ще осигури аргументи в позла на Украйна, в полза на Русия, в полза на САЩ и прочие. По-добре да говори съвестта, а аз не смятам, че Путин е жертва в момента.
 
Защо да имат представител в Украйна, за да цитират изказване на Лавров? Не знам... Да ги питам ли?
А защо Лупа трябва да имат представител в Украйна тогава... абе вие случайно да имате нещо общо с ДС?

Гледам, че се опитвате да ме изкарате луд, невменяем и прочие, но помнете, че много хора ви четат глупостите.
 
Не оправдавам никого, а пиша за фактическата ситуация. Тя е, че Русия в момента нарушава териториалната цялост на суверенната държавата Украйна. От този момент нататък всички теории на конспирацията издишат.
Питай сърбите ...
 
Аз също не вярвам на почти нищо от маргиналните медии, всъщност вече други няма. И всички те са техни и бълват на кило.
Ако пък се погледнат в РТ то там те са от информативен характер.

Досега няма никакви стрелби по цивилни. Паникьосват хората в Киев. В момента ги използват.
Всъщност май няма кадри от бойни действия.
А пък такива клипчета, като горното туитнато само ще консолидират още повече руснаците, които и без това са здраво анти НАТО.

Тепърва ще валят всякакви такива. Ох, та те снимаха филмче със статисти, мъртви деца и тн в Сирия и две години го тиражираха, преди да ги разобличат, за което се извиниха. Хах.

Притеснява ме, че американците пак ще се бият чрез прокситата си.
Някакъв и търси че щели да активират чл. 5 на НАТО, та нищо чудно утре Украйна да осъмне по документи в НАТО.
 
Последно редактирано:
А защо Лупа трябва да имат представител в Украйна тогава... абе вие случайно да имате нещо общо с ДС?

Гледам, че се опитвате да ме изкарате луд, невменяем и прочие, но помнете, че много хора ви четат глупостите.
Кръчмарски бой - някой те е фраснал и ти в мелето сега ме млатиш мен. Изобщо не съм изказвала мнение по адрес на шибаната лупа. Остави ме на мира :D

По-добре да говори съвестта

Именно!

За мен фактите са очевдини. При многогодишен проблем между Русия и украйна, напрежението екслира чак когато се смени властта в сащ - случайност?

И да, сащ чрез пионката си нато наруши многократно договора за неразполагане на войски до границата на противника. Путин не е въоръжавал Куба и Мексико, нали. Елементарни са нещата и най-смешното е, че вие дечица, дето не сте живяли по времето на комунизма, смятате Путин за диктатор.

Ние, които помним тоталитаризма, го виждаме сега в политиките на ЕС и сащ. Забележи, че всички батковци кака сме на страната на Русия.
 
Що се касае до мен в ролята ми на професионалист, аз съм се доказал в София, Пловдив, Варна, Бургас, Благоевград и други градове. Хората ме боготворят и едвам смогвам да работя.

Никъде не виждам Перник, значи не ставаш :)
 
Кръчмарски бой - някой те е фраснал и ти в мелето сега ме млатиш мен. Изобщо не съм изказвала мнение по адрес на шибаната лупа. Остави ме на мира :D



Именно!

За мен фактите са очевдини. При многогодишен проблем между Русия и украйна, напрежението екслира чак когато се смени властта в сащ - случайност?

И да, сащ чрез пионката си нато наруши многократно договора за неразполагане на войски до границата на противника. Путин не е въоръжавал Куба и Мексико, нали. Елементарни са нещата и най-смешното е, че вие дечица, дето не сте живяли по времето на комунизма, смятате Путин за диктатор.

Ние, които помним тоталитаризма, го виждаме сега в политиките на ЕС и сащ. Забележи, че всички батковци кака сме на страната на Русия.
Чакай сега, аз съм живял по времето на тоталитаризма, недей така. Може да съм бил дете, но съм живял :)

Лошото знаеш ли кое е? Че тая тема се превръща в кръчмарски бой, летят столове, маси и плюнки, без да се мисли. Ясно е, че у нас винаги има хора, които ще стоят от двете страни на барикадата. Общо взето коментатори и зяпачи, както казва в един от постовете си Тупан файтъра. За съжаление винаги сме били такива. Ние сме дупедавци, на Путин, на САЩ, на Хитлер, на Мусолини и прочие.

Не искам да звуча, като пацифист, тъй като не съм такъв, но да влезеш в суверенна държава и да сееш смърт, е равно на лудост. Съответно има голяма вероятност тази лудост да затрие огромен брой хора. Ти си пиши във форума и получавай перверзно удоволствие от постовете на русофилите, които и без това са в повече.
 
Аз също не вярвам на почти нищо от маргиналните медии, всъщност вече други няма. И всички те са техни и бълват на кило.
Ако пък се погледнат в РТ то там те са от информативен характер.

Досега няма никакви стрелби по цивилни. Паникьосват хората в Киев. В момента ги използват.
Всъщност май няма кадри от бойни действия.
А пък такива клипчета, като горното туитнато само ще консолидират още повече руснаците, които и без това са здраво анти НАТО.

Тепърва ще валят всякакви такива. Ох, та те снимаха филмче със статисти, мъртви деца и тн в Сирия и две години го тиражираха, преди да ги разобличат, за което се извиниха. Хах.
Сутринта по НОВА ми направи впечатление едно пряко включване на бг професор живеещ в забравих кой град дето го "бомбили" Та този бг професор някак си беше напълно наясно колко ракети и и точно къде са паднали в радиус от 50 км между 5 и 6:30 сутринта. Толкова ракети в това село, 2 ракети в оная колиба , 4 ракети еди коя си линия....
 
Ама иначе сме си верни кученца на НАТО, скимтиме яко в хор. Гледам ги са двулевките как сички са яко разтревожени и осъждат ли осъждат, осъждат, па са остри, па почти заплашват.. А ГА бомбандираха бивша Югославия и хиляди бомби изсипаха в ГРАДОВЕТЕ и унищожиха и заводи и болници, че и ТВ-то (да не могат дори да информират гражданите си), тогава мълчахме кат путьовци и се оглеждахме като обрани евреи.. Това много ясно показва, че винаги сме били скимтящите кученца под крилото на големия брат, който и да е той..в случая чичо Сам..утре ще е чичо Игор, после чичо Хасан, па защо не и чичо Влад :)

В момента съм в Перник... не точно в Перник, а Радомир и тук имам фенове :)

Пишеш на някоя кръчма менюто ли?? Щото аз друго в Радомир не знам да има :D
 
Да питам Милошевич?
Или пък тези хора
1645724613569.png

но да влезеш в суверенна държава и да сееш смърт, е равно на лудост
Значи вече официално може да се причисли РФ към развитите демокрации. Бомбардират, когото си поискат и когато си поискат.
 
Ама иначе сме си верни кученца на НАТО, скимтиме яко в хор. Гледам ги са двулевките как сички са яко разтревожени и осъждат ли осъждат, осъждат, па са остри, па почти заплашват.. А ГА бомбандираха бивша Югославия и хиляди бомби изсипаха в ГРАДОВЕТЕ и унищожиха и заводи и болници, че и ТВ-то (да не могат дори да информират гражданите си), тогава мълчахме кат путьовци и се оглеждахме като обрани евреи.. Това много ясно показва, че винаги сме били скимтящите кученца под крилото на големия брат, който и да е той..в случая чичо Сам..утре ще е чичо Игор, после чичо Хасан, па защо не и чичо Влад :)



Пишеш на някоя кръчма менюто ли?? Щото аз друго в Радомир не знам да има :D
Има има в грешка си...
 
Или пък тези хора
Виж файлът 22865


Значи вече официално може да се причисли РФ към развитите демокрации. Бомбардират, когото си поискат и когато си поискат.
Ти сърбите ли ми хвалиш? Ако искаш да се върнем в 19 век и да разгледаме сръбско-българската война? Или да пуснем нЕколко клипчета с Милошевските издевателства върху мирен народ. Брутални изнасилвания и убийства? За тия момчета ли става въпрос? И защо се връщаш назад, за да реабилитираш престъплението, което РФ извършва в момента ли? Браво, браво. Това българите верно сме много тъп народ. Може и аз да съм тъп, не се правя на велик, ама има хора, които мяра си нямат.
 
Някой да помни как цивилизованият свят налагаше санкции на призналите самопровъзгласено Косово?
Някой да помни как ЦЯЛА ЕВРОПА осъждаше бомбардировките на жилищни квартали в Белград (че и Горна Баня за малко да го отнесе)
и.т.н
Там ситуацията беше коренно различна, недей и ти по путконовата пропаганда да тичаш. Много добре помниш, че НАТО се намеси, след като вече имаше провеждаща се операция от Сърбия.
 

Горе