Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз се смятам за пацифист
То ти пацифист, пацифист, ама тука от четене на специфично военна тематика бая се отвори. За следващата война съм те писал за бригаден генерал, готви се!!!

Поздрави
етерИум Е.
 
Ние никога сме нямали Ядрени глави!
Имали сме и сме имали и ракети за тях "Точка" е ОТР-21, но в НАТО я наричат SS-21 Scarab. Ракетата е от квазибалистичен тип, което ще рече, че тя се движи по много ниска траектория, което я прави невъзможна за засичане от вражеските радари.

Ядрените бойни глави са върнати в Русия след 91-92 година. Но набяването с тях никога не е било проблем. Дори българската примишленост от онова време е имала възможност за тяхното създаване.
 
Що мислиш САЩ не нападат Русия в момента щото ядрената война е гарантирана
САЩ не ги ебе за ядрената война. Трябват им ресурсите на Русия. А Путин няма как им подари ресурсите на един цял континент. Ако знаят че ще победят отдавна да се хвръкнали ракетите. Работата е там, че не могат. За това и си мишкуват.
 
Как се разширява НАТО (или просто се прави сечено на Русия):

1. Уреждаш евреин (Соломон Паси, Зеленски, ...) в ролята на десижън мейкър в екс-соц държава.
2. Профит.

Тукашните идиоти навремето като чуха че ше влизаме в НАТО и почнаха да си представят модерни самолети Ф-18, Том Круз, ядрени подводници, картечници М-60, бат Рамбо и т.н.
:D
... 25 годин по-късно: все същите стари Калашници и няколкото останали МИГ-29, а бг армията готви и шета на американски войници :hankey:
 
Които са натовски обекти и като такива нямат място там.


Не си разбрал проблема. Русия отдавна е признала независимоста на украйна, но си иска териториите, които са ѝ дадени от Ленин като подарък. И ги иска, защото хората в тия територии са руски граждани, подлагани от години на зверски геноцид.

Всички ревящи булки за нападната украйна, запознайте се със зверствата, извършени от укро-фашистите срещу опонентите им в рамките на страната. Изгорени живи, клани, включително стрелби по жени и деца. И това от години. Урсула де Лайнен забрави да ви каже, че в украйна от години се води гражданска война и стрелбите и бомбандировките са ежедневие.

Докато се убиваха руснаците в украйна европа не чуваше. Чак сега чу гърмежите, след като ги предизвика.
Но си иска териториите, които са ѝ дадени от Ленин като подарък... моля те спри! Започваш да се излагаш ама много! Мислех те за интелигентна жена, но явно съм сгрешил много.
 
Коя българска журналистка е изцепила днес, че руската армия превзема АЕЦ Чернобил, че ме сърби да направя най-накрая едно МЕМЕ?
Журналистиката ни е топ.

Снимка на Бранденбургската врата със заглавие:

 
ВСВ, алианса, тия дет са всъщност са НАТО, изсипват десетки хиляди бомби над цифра градове в България. Почти всичко е тотал щета, ждреб... Това нали не е толкова интересно, НО ИНТЕРЕСНОТО е, че тогавашния съветски съюз, които в случая са част от алианса и също трябва да участват във военните действия срещу германския съюзник - ние аджеба, всъщност саботира в някаква степен бомбандировките :) ;)
Иначе казано, тие дет са им се зъбите и кълнете, дефакто по задължение взимат участие в бомбандировките над България, но ФАКТИЧЕСКИ си клатят мъдете :) До като Англия и другите империалисти изсипват хилядите бомби и разрушавайки дет що видят сграден фонд у страната, и предимно жени, деца и старци (щото други не е имало в градовете тогава), лошите агресори - съюза (сега Русия) шано метат 3 бомбета в покрайнините на Стара Загора и съвсем умишлено - над разни пущиняци. В резултат на агресията, една баба умира от инфаркт, а други две старици са порезани от осколки, щото не са чули предупрежденията, че ше се метат бомби и са скитосвали из нивите в тоз момент...
Та тва са единствените реални щети, които фактически понасяме от гигант като тогавашният съветски съюз и то във фактическа война, като фактически враг.. :)
Този ФАКТ знаехте ли го?? Четохте ли миленчетата некъде в империалистическите медии за тази мега излагация на съюза по време на истинска война?? :p
Не съм русофил, не ме припознавайте, аз съм си бгтупан отсекъде, но когато фактите говорят.. и ако още повече ме задължат да взема страна.. то ясно зад кои заставам :) и може би не за друго, ами щото филмите за Роки и Рамбо много отдавна ми писнаха ахахах Ако направят нови шедьоври, признавам си, че ще си помисля пак :D
 
А ето ви за лека нощ, кой всъщност има най-голям опит в агресията и бомбандирането.. да видите какво значи реални бомбандировки, реална агресия.. в 21-ви век.. Трябва да сте запознати с думичката, преди да я използвате как ви вее коня :D

 
А ето ви за лека нощ, кой всъщност има най-голям опит в агресията и бомбандирането.. да видите какво значи реални бомбандировки, реална агресия.. в 21-ви век.. Трябва да сте запознати с думичката, преди да я използвате как ви вее коня :D

Оооо да, вече сме съгласни с тебе. Всичко е ясно! Прав си... Лека нощ!
 
Има няколко неща, които трябва да се проверят.
Дали Украйна нарочно не са пускали хората да напуснат градовете с цел да ги използват, като живи щитове, понеже целта на Русия не е да избива мирно население и ще се забави с ударите?
Още ли има руски подводници в черно море и само за риба ли са дошли и тнт.
Американците имат ли ядрени лаборатории в Украйна?
Дори чух че Америка може да си направят още едно 9/11 и да обвинят лошите руснаци.
Важно е че си купихме нови самолети от ю ЕС ей , които ще ни пазят при необходимост... Или не
И куп други въпроси
 
Оооо да, вече сме съгласни с тебе. Всичко е ясно! Прав си... Лека нощ!
Нали си копипейстер, земи попрочети..мое ти потрябва и такъв матриал, когато обърнеш гъзягата в другата посока :p:p:p
 
Има няколко неща, които трябва да се проверят.
Дали Украйна нарочно не са пускали хората да напуснат градовете с цел да ги използват, като живи щитове, понеже целта на Русия не е да избива мирно население и ще се забави с ударите?
Още ли има руски подводници в черно море и само за риба ли са дошли и тнт.
Американците имат ли ядрени лаборатории в Украйна?
Дори чух че Америка може да си направят още едно 9/11 и да обвинят лошите руснаци.
Важно е че си купихме нови самолети от ю ЕС ей , които ще ни пазят при необходимост... Или не
И куп други въпроси
НАС никой и нищо не може да ни пази, даже бих казал че едни 50 високоплатени от SWAT тима могат да ни превземат ахахах пък сили като Русия и Турция за по малко от 24 часа :)
 
Нали си копипейстер, земи попрочети..мое ти потрябва и такъв матриал, когато обърнеш гъзягата в другата посока :p:p:p
Това е присъщо за ТУПАН ФАЙТЪРИ като тебе, които се гъзят на "братушките", аз съм свободен човек, мене не бе бъркай. Живея на континента Европа и отстоявам позициите си на свободен гражданин, но кратуни като тебе няма да разберат това никога.
 
Мислех те за интелигентна жена, но явно съм сгрешил много.

Е, аз не мога да нося отговорност за грешките ти. Да съм казвала, че съм интелигентна? :D

Понеже ти не даваш контрааргументи, аз ще се аргументирам:

През 1954 г. един пияница даде Крим - една руска територия, заедно с руското ѝ население, на една измислена държава, на една "Македония". Руската Македония - това е Украйна.

 
Два СЛУХА за съвсем скоро:

"Към 12:07 часа източно американско време източници ми съобщават, че 18 самолета Ил-76, натоварени с руски парашутисти, са във въздуха и се насочват към Киев. Смята се, че ще бъдат хвърлени от въздуха, за да превземат града със сила тази вечер.

Предаде ми се също, че Русия НЕ иска или възнамерява - да "окупира" Украйна, а по-скоро да обезглави украинското правителство, да арестува правителствени служители, включително целия парламент, след което евентуално да инсталира отново бившия президент Виктор Янукович, който беше свален в подкрепен от САЩ и ЕС преврат през 2014 г., докато Украйна може да има нормални избори за избор на ново правителство.

Източници от Министерството на отбраната ми казват тази сутрин: „Не сме виждали конвенционален ход като този, от национална държава към национална държава, след Втората световна война; със сигурност нищо от този размер, обхват и мащаб“

И:

"13:05 EST --

На Байдън бяха представени варианти за масирани, безпрецедентни кибератаки срещу Русия.

Сред опциите: Прекъсване на интернет свързаността в Русия, спиране на електричеството и объркване на железопътното движение, за да се попречи на способността на Русия да снабдява своите сили...

(Ако някой направи това на САЩ, с право бихме го нарекли „Акт на война“. В действителност... това идва от правителството, което отдавна обяви, че кибератаките ще бъдат сред инфраструктурните атаки, които се считат за военни действия? И дори преди година същото правителство на САЩ все още говореше за използване на ограничени ядрени възможности в отмъщение за кибератака срещу САЩ?

И така, те казват, че Русия, нанасяйки този ограничен удар върху територия извън НАТО на тяхната граница, позволява на САЩ да обявят война на Русия ясно и недвусмислено. Тези хора луди ли са?)

Да видим...
 

Горе