Украйна - Русия какво ви е мнението

А @етерИум все още го няма. Аз съм силно притеснена.
То и аз се чудя защо влизам в теми, където фигурира нереализирания мейкър на гарнирани пити :D
 
Аз пък съм във възторг. С толкова хумор и ирония никой в тоя форум не умее да нахрани.
Хумора и иронията не ми се струват подходящи в този момент. Хумор, дотолкова доколкото да се абстрахираме от ситуацията. Не повече.
 
Не съм злобен. Не ми харесва маниера ти на изказ. Много си груб. Тук няма човек с който да съм се сдърпал и да не съм подал ръка. Пък всеки решава.

Начи първо ги мачкаш, а после им подаваш ръка да се изправят ?? :oops:
 
Начи първо ги мачкаш, а после им подаваш ръка да се изправят ?? :oops:
Кого съм смачкал? Да излезе да каже?
 
От къде да излезе.. те тихо в мрачния ъгъл се спотайват и не смеят и да шукнат. Знаят ли горките в какво настроение ще те хванат и как са се подредили около теб звездите..
И аз да съм, и аз бих отишъл да гледам Ергенът, пък евентуално да се върна след раздаването на розите :rolleyes:
 
От къде да излезе.. те тихо в мрачния ъгъл се спотайват и не смеят и да шукнат. Знаят ли горките в какво настроение ще те хванат и как са се подредили около теб звездите..
И аз да съм, и аз бих отишъл да гледам Ергенът, пък евентуално да се върна след раздаването на розите :rolleyes:
Теб с какво съм те смачкал? Нанди с какво съм я смачкал? Надявам се @етерИум да се завърне, защото на мен ми е синерджи. against all odds.
 
Етера влиза всяка вечер, ма що не пиши, тва вече е питанка. Мои да се крие зад друг акаунт и да се подхилква в момента :)
Етера трябва да си върне самочувствието.
 
Етера пише сигурно книга и скоро ще го издаде.
Дано да е така. В този малък Свят, който все пак е свят има души, които чувстват една некомфортност да живеят тук и сега. Но ще се опитат да се преборят.
 
Искрено се извинявам
И ти не ме разбираш на моменти като другите. Аз съм сам самичък в едни свят, който не е за мен.
 
И ти не ме разбираш на моменти като другите. Аз съм сам самичък в едни свят, който не е за мен.
Емобой тук ще ти помогнат.
 
Приключенията на разни ентусиасти, дето са отишли да се бият за Украйна... Има и един геймър от Редит :D

 
Между другото запада смята, че Украинците събирайки се на такива големи групички в бомбоубежщата и бидейки ваксинирани на 35%, създават потенциална опасност от развитие на нов щам на COVID19, който най-вероятно ще го кръстят Украйнон;)

В тази връзка бягащите към Канада ще бъдат принудително ваксинирани, за Еропа не знам как стоят нещата, но мисля по същия начин, но гледат да не се гърми много.

А си мислехме, че са забравили за вируса.
 
Емобой тук ще ти помогнат.
Напихми са снощиии и искамии ощиии, със радост и нежност света да разделим.
Аз така се изразявам отдавна. С недомлъккк.
Някои разбират нещо. Други друго нещо. Тъй с картофа е горещо.

Пиес
Има една песен, българска, в която се пее, че този свят е свят. Но коя беше. Дейба не мога да се почеша по главата щот съм с боксови ръкавици..
Бисквитата дебне от ляво, пица джи зад гърбъ му дебне. Нанди чака да отворя гарда и да ми набие един ляв прав. Партито крещи от публиката "Нанди, пребий го, ма".
 
Последно редактирано:
Нещо, което леко промени мнението ми за Макрон..

 
Нещо, което леко промени мнението ми за Макрон..

Има лична симпатия. Аз пък симпатизирам на Лавров. Внимателно гледах брифинга му в Анталия. Въртя въженце между пръстите, празен лист също.
Как устоя, не знам.

Един час!
 
Последно редактирано:
oie-Uec-Yx-Wzu9n8-U.jpg
 

Горе