Украйна - Русия какво ви е мнението

Понеже не ми дават да пускам в темата с липите, пускам тук.
 
Току що гледах Пасито. Доста омърлушен беше.
 
Няма страшно, ние сме специална за тях държава :) Така каза каката от посолството ;)
А и респектиращо за мен, тя каза буквално "Все пак вие сте ни дали азбуката" :)
 
Чакам. Ако не ме опандизят и конфискуват имуществото, ще пусна няколко подбрани цитати от Оруел.
 
Един от пропагандистите на Пудинг, казва, че Расия няма да се спре на Украйна...
Колкото и лудо да звучи има голяма такава вероятност, път за тях назад няма, така, че подгответе се за братушките с леб и сол.

 
Един от пропагандистите на Пудинг, казва, че Расия няма да се спре на Украйна...
Колкото и лудо да звучи има голяма такава вероятност, път за тях назад няма, така, че подгответе се за братушките с леб и сол.

 

Затова можем да изпратим на Украйна

universalno-lepilo-c-200.jpg
 
Башарката е на посещение в Емирствата, обяснява на емира на Дубай как Запада му казал "Да подвие коляно и да си ходи" и като оказал се опита да му направи Пролет и НАТО взе да му хвърля бомбите на Умиротворението и Демокрацията но след като Русия му дошла на помощ си е отишъл Запада а не той...


2000.jpg



Малко Пропаганда за Башаркат да подържаме настроението в темата :)

Кой трябваше да си ходи ?

 
Последно редактирано:
Някой беседва ли му се дали ОПЕК има интерес да развали ОПЕК+ особено като в разширения му формат една от страните която има същия бизнес интерес като тях, показа че ефективно може да сдържа Запада от правене на Пролет и мятане на .бомбите на Демокрацията и освен това може да ДеПролетира на места?
 
Последно редактирано:
Едва ли на някой днес точно ще му се беседва по сериозни теми, ама и тая работа в Сирия, същата като другата работа :) Тия изобщо не се пенят там заради петрола, ама изобщо.. всичко е заради правата на човека, гаранция :D А бай дъ уей, тие са открили там до некви възвишения в близост до Дамаск, некво ултра-турбо находище (още не разкопано) дето по предврителни проучвания щоло да бие и саудитските вкупом.. Е сметай за кво е целия вой ;) После ще ми разказват приказки за лека-нощ, айде моля ти се :D
 
Без ирония
 
Интересно къде се крие Зельонски, щото тоя фон отзаде не са му го монтирали много кадърно...

 
Е браво! Порезаха ми руските пощи, са се украйнските, сръбските и няколко македонски.. сичкото славяни на баламатума :D
"серверо" отказва да ви приема заявката!

И кво праиме са.. или бг-тупаните, или хамерикански :oops:

Вие как решихте проблема?
 

Горе