Украйна - Русия какво ви е мнението

Навсякъде извън Европа и Русия.
Австралия, Канада, сащ, Африка? Май не са добра опция.
 
Който иска да гледа руска тв , дето на всички я спряха, щото много загуби имала руската армия и да не се стресираме, като гледаме.
Первий Канал - https://1tv.live/
 
За съжаление най-добрата пропаганда за Путин е слабото лидерство и изкривените ценности в Европа и САЩ. Ако Европа се беше диверсифицирала, ако не отблъскваше колебаещите се в нея с идиотски политики и подмяна на ценности, ако беше инвестирала повече във военния си сектор, ако беше Европа на нациите, Москва нямаше и да посмее да си помисли за война. За мен основната причина за тази война е слабата Европа и САЩ. До там ни докараха либералите с техните илюзии за спасяване на света, за разбиването на семейните ценности, обявяването на всяка националистическа проява за фашистка, расистка и тн.

Създадохме си една илюзия от която рано или късно трябваше да се събудим. За съжаление ще го осъзнаем по най-лошия начин, както е ставало винаги в историята. Всъщност от трагедията в Украйна, Европа може да се събуди от розовия сън и да започне да мисли първо за себе си, а след това за спасяването на планетата, гей браковете и костенурките в Зимбабве. Дано това е повратна точка и да изметем нео-либералния ред който се опитват да ни наложат.

Германия вече започна да инвестира в армията си, започна да се приема атомната енергия и да се преосмисля малоумната Зелена сделка. Полша започна да се оформя, като лидера в сянка на Европа с най-адекватни действия. Лека-полека колелото ще се завърта към дясното и консервативното но ще си платим цената разбира се.

"Тежките времена раждат силни хора. Силните хора раждат лесни времена. Лесните времена раждат слаби хора. Слабите хора раждат трудни времена."

Според мен отговора се крие във втората световна. След всяка глобална война се раждат велики сили, които определят геополитиката в целия свят и създават нов световен ред. За пример САЩ казва "няма да имате ядрено оръжие и всички слушкат", разбира се не важи за другите велики сили.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Велика_сила

И като цяло на Европа и е много трудно да води някакви не наложени политики в момента.
 
Според мен отговора се крие във втората световна. След всяка глобална война се раждат велики сили, които определят геополитиката в целия свят и създават нов световен ред. За пример САЩ казва "няма да имате ядрено оръжие и всички слушкат", разбира се не важи за другите велики сили.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Велика_сила

И като цяло на Европа и е много трудно да води някакви не наложени политики в момента.

Ами той така функционира света, няма как да няма велики сили. Всички сме равни само в социалистическите утопии. Има десетки примери как уж малки страни си отстояват своето и просперират. Да си велика сила и икономика има и много слаби страни. Виждаме САЩ как е проядена от мигранти, вътрешни разделения и изродяване на хиляди гнусотии. Русия и Китай пък са в другия полюс, силна държавна власт, отнемане на свободи и икономика тясно овързана със властта. Там пък нямаш почти никакъв шанс да успееш ако нямаш връзки с властта или не я подкрепяш. Дори най-великата империя - Римската, се е разпаднала. Според мен истината е някъде по средата, а ние сме точно там но за съжаление нашите политици нямат капацитета нито желанието да поставят интереса на България на първо място.
 
Най-добро за емиграция ще е Украйна след войната.

Хем Запада, хем Русия ще я дундуркат едновременно - ще цица от 2 големи и много млечни майки.
 
Който иска да гледа руска тв , дето на всички я спряха, щото много загуби имала руската армия и да не се стресираме, като гледаме.
Первий Канал - https://1tv.live/
Мерси. При мен, опцията, която имах не беше достъпна. Сега ще си гледам оттук.
Хем Запада, хем Русия ще я дундуркат едновременно
За запада не сме много сигурни. Те май си взеха каквото им трябваше от там - повод да изолират Русия. От там нататък - ''ние ви подкрепяме на думи'' е работата.

В момента по руския канал 1 в предаването ''времето ще покаже'' коментират, че Полша май иска да си вземе западните територии на украйна, които са си исторически нейни. Сащ-ците казват, че според статия 5 на пакта ще подкрепят всяко военно действие на страна членка. А?
 
Знаеш ли какво е фейк нюз? Да се изцепиш, че руснаците са хакнали изборите в сащ или че руски актьори съставляват конвоя на свободата в Канада.

Фейк нюз е и твърдението, че Русия ще напада украйна. Това можеше да се случи още по времето на Тръмп, който нямаше да си мръдне пръста за тая гняс-украинците. Днес сащ имат нужда от конфронтация с Русия и бълват фейк нюз както само те могат. Комунистическата пропагнада репи да яде в сравнение с щатската и ЕС-ската в момента.
Нека си припомним един страхотен коментар от началото на темата!!!! Единствените фейк-нюзове са точно от такива като тебе и се вижда в типичен пример.
 
Последно редактирано:
За запада не сме много сигурни. Те май си взеха каквото им трябваше от там - повод да изолират Русия. От там нататък - ''ние ви подкрепяме на думи'' е работата.
Украйна ще стане Русия, минус санкциите и неприязънта на западния свят.
Което ще я превърне в едно от най-приятните места за бизнес и живеене (на теория).
 
Мерси. При мен, опцията, която имах не беше достъпна. Сега ще си гледам оттук.

При мен не се отваря
явно блокирват всичко руско сега този сайт не работи, но това не плаши душите наши
ще добавям работещи много линкове някои са за vlc
 
сега ще потърся но от безплатните всички са зад борда еба си
 
Последно редактирано:
Нека си припомним един страхотен коментар от началото на темата!!!! Единствените фейк-нюзове са точно от такива като тебе и се вижда в типичен пример.
Нивото е като във селска кръчма или на бабешка седянка пред блока. Всичко разбираме ама нищо не знаем.
 
Почти всички онлайн руски тв са ги блокирали,Дърпате си SFIPTV player и VLC player за плейлисти
Аз съм си купил от ilook.tv за 1$ на месец
гледам руски към 600канала всички немски и има на други държави.Може да гледат 2 души едновременно от различни ипта.Дават ти тест при регистрация.
ако искате да гледате безплатно от там постоянно се регистрирваш.Преди така правех.
не ви трябват онлайн тв.Има от пиле мляко.Пиете от извора, защото са руснаци!
Ако бяха украинци досега да бяха спрели достъпа , както и го правят ето надпис от украински провайдер.Режат си клона.

Уважаемые абоненты уведомляем вас что в связи с агрессией России и ее вторжением в Украину, сервис Твое ТВ прекращает трансляцию русских телеканалов.screenshot.jpg

 
Последно редактирано:
Нека си припомним един страхотен коментар от началото на темата!!!! Единствените фейк-нюзове са точно от такива като тебе и се вижда в типичен пример.
Само фейк нюз не ме бяха наричали.

Ти чак сега ли смогна да разровиш назад?

Нивото е като във селска кръчма или на бабешка седянка пред блока. Всичко разбираме ама нищо не знаем.
Леле-мале, големите експерти. Нивото било... Колко сериозни статии и анализи ви пуснахме, бре? Кое от всички неща си направихте труда да погледнете?

На ремайна фейк клипчетата от редит бяха на ниво Пентагона, според вас.
 
Ами той така функционира света, няма как да няма велики сили. Всички сме равни само в социалистическите утопии. Има десетки примери как уж малки страни си отстояват своето и просперират. Да си велика сила и икономика има и много слаби страни. Виждаме САЩ как е проядена от мигранти, вътрешни разделения и изродяване на хиляди гнусотии. Русия и Китай пък са в другия полюс, силна държавна власт, отнемане на свободи и икономика тясно овързана със властта. Там пък нямаш почти никакъв шанс да успееш ако нямаш връзки с властта или не я подкрепяш. Дори най-великата империя - Римската, се е разпаднала. Според мен истината е някъде по средата, а ние сме точно там но за съжаление нашите политици нямат капацитета нито желанието да поставят интереса на България на първо място.

Това го писах доста отдавна. ЕС не е перфектно, но не виждам по-добро решение за нас в момента. Наляха огромен капитал в България и "клошарите от централна гара го откраднаха". Не успяваме през целия преход да си изберем читаво правителство, после другите са ни виновни. Обаче не се и чудя за какво се случва това, като гледам примерно как проруснаците от тази тема гласуваха за най-крайната проамериканска партия. Задкормилните у-ва не са ни на място....

Добър пример за ЕС - Румъния

За България - като гърците - обединени.

След ковид истерията и войната обаче всичко може да е различно. Ще поживеем и ще видим.
 
Австралия, Канада, сащ, Африка? Май не са добра опция.
Африка е супер, ако можеш да палиш огън с камък и да се биеш с тигри и такива неща. Не знам кои са често срещаните животни там.. не са тигрите ама
 

Горе