Украйна - Русия какво ви е мнението

В хардуера подхванаха и ВСВ. Нашите сами предизвикали бомбардироваките от английски самолети. Защото ги нападали преди това като се връщали от някъде...
В грешка са, нищо, че са на прав път :D Не са предизвиквали никакви бомбандоровки, а сами са си се бомбандирали. Всико е пълна измама :eek::D
 
Въобще не съм смятал да казвам, защо според мен не пише.
А тогава защо изобщо подхващаш? :)

И аз знам числата, които ще излязат утре в тотото, ама нямам намерение да ги казвам. ;)

Но, ако ще те успокои не мисля, че е заради теб.
Олекна ми. :)
 
Последно редактирано:
такива плейлисти за български или английски телевизии има ли някъде ?
има платени и безплатни.
безплатните са колкото ти пуснат авантата.
но ако ти се занимва слагаш сталкер портали.
пример... ще пиша подробно, че нета се ебава
може заради Зеленски
 
има платени и безплатни.
безплатните са колкото ти пуснат авантата.
но ако ти се занимва слагаш сталкер портали.
пример... ще пиша подробно, че нета се ебава
може заради Зеленски
Супер, особено ако има m3u плейлисти. Ако искаш, пиши по- подробно в тази, старата тема

 
Супер, особено ако има m3u плейлисти. Ако искаш, пиши по- подробно в тази, старата тема

ок там ще пиша
 
 
Аз се зачудих как ще стане това.
Да очакваме ли курса на рублата да тръгне нагоре?


вече тръгна 96.78 рубли за долар

 
вече тръгна 96.78 рубли за долар

Не съм икономист. Сигурно е реакция на пазарите.
Но ако рублата се върне в нормални граници, защото драстичното и обезценяване аз не го намирам за икономически обосновано, да очакваме ли Русия да започне да се разплаща с рубли?
Погледнах една статия от преди 10-на дни за намеренията на Русия да разплаща самурайски облигации в рубли, на което японците скочиха заради обезценяването на рублата.
 
вече тръгна 96.78 рубли за долар

Казаха ще продават и трябва да им плащат в рубли и май тръгна. Не съм следял дали съвпада новината с покачването на рублата
Аз инвестирам само в BGN или на пазара в плодове и зеленчуци. Купил съм краставици на long
 
Последно редактирано:
Казаха ще продават и трябва да им плащат в рубли и май тръгна. Не съм следял дали съвпада новината с покачването на рублата
Аз инвестирам само в BGN
В днешния си лайв Гонзало говори за рублите. Нахъсал се е, че ще станат петро-рубли, понеже сега който иска да си купува газ от Русия, трябва първо да им купи рублите :)

 
И понеже сме на монетарна вълна, Ray Dalio имаше наскоро ново видео, в което говори точно за такива преминавания на резервната валута от една в друга, и идеята че на долара му е дошло времето да бъде детрониран. На доста места използва думите New World Order, което също е интересен момент :)

 
И понеже сме на монетарна вълна, Ray Dalio имаше наскоро ново видео, в което говори точно за такива преминавания на резервната валута от една в друга, и идеята че на долара му е дошло времето да бъде детрониран. На доста места използва думите New World Order, което също е интересен момент :)

Не мисля, че и рублата ще е резервна валута.
Иначе за другите неща според мен е правилно.
 
Да разбирам, че Москва вече е паднала? :D
Вече са пред Урал, Зеленски се е обадил на финландския президент да им изпратя помощ в снегоходки, за да не забавят настъплението към японско море докато минават през планината :rolleyes:

Не съм икономист. Сигурно е реакция на пазарите.
Но ако рублата се върне в нормални граници, защото драстичното и обезценяване аз не го намирам за икономически обосновано, да очакваме ли Русия да започне да се разплаща с рубли?
Погледнах една статия от преди 10-на дни за намеренията на Русия да разплаща самурайски облигации в рубли, на което японците скочиха заради обезценяването на рублата.
Аз също не съм икономист, но доколкото ми е обяснено
Долара струва нещо защото е петро долар https://bg.wikipedia.org/wiki/Нефтодолар

Може да се разсъждава за Газо-Рублата по подобен начин, само незнам докъде ще се стигне.
 
В днешния си лайв Гонзало говори за рублите. Нахъсал се е, че ще станат петро-рубли, понеже сега който иска да си купува газ от Русия, трябва първо да им купи рублите :)
Това е едната идея. Другата обаче е, че едва ли искат да продават на обезценен курс. Което предположих.
Разбира се, борсите реагират на всяко изказване или слухове. Но ще се види, кое какво е.
Аз ще изчакам два-три дни и евентуално ще кажа за следващия "удар" по българина най-вече.
Който има/е имал достатъчно много пари е можел в краткосрочен план (2-4 години) поне да неутрализира обезценяването им по някои начини. В дългосрочен да печели.
Много са ме подигравали за разни малки бизнес идейки, които повечето са изпреварвали събитията с малко, но достатъчно за да са на +. Повечето на някакъв усет.
 
Аз също не съм икономист, но доколкото ми е обяснено
Долара струва нещо защото е петро долар https://bg.wikipedia.org/wiki/Нефтодолар

Може да се разсъждава за Газо-Рублата по подобен начин, само незнам докъде ще се стигне.
Петро-долара е ясен. Той се поддържа с военната машина. Знаем къде бяха основните им войни. Които им се получиха само отчасти. Не ми се пишат дълги неща. Някои общи интереси. Те пак са свързани с един небезизвестен клуб в който от страна на Европа силно участват и холандците. Но повечето държави са заложници на военната сила. И доста други неща.

П. С. Би било чудесно да се върне златния стандарт към парите, но тогава американците ги очаква банкрут. Печатницата спира. Губят военна и медийна доминация и т.н.
 

Горе