Украйна - Русия какво ви е мнението

Тва трябва да са прословутите свободолюбиви и високоморални хора от високото изкуство?
download-2022-03-21T114225.040.jpeg
Не се виждат снимките?
 
Наричайте го с каквито имена искате :)
Датата нема общо с Тупана.

Коренно различни психопрофили.
 
Има всевъзможни проблеми от всякакво естество в Украйна.
Златният часовник ми хареса, иначе клипа само го прецъках. И като чух че тората казвала, че "който спаси един живот, все едно си спасил света", си помислих, че ако спасят един от хилядите украински джус в беда - все едно са спасили всички. Ще спазят и тората.
 
в поста се вижда текст download-1234567.jpeg
А!? При мен се вижда всичко. Ми ако никой друг не вижда, ако иска да каже да не слагам от тоя източник повече мемета. Ако не се виждат.

пс: Иначе - Една бронзова статуетка-жаба се надупила, а друга се нагласила да и лиже гъзо. Тва е мемето, Крумов. За свободолюбивите и морални хора на високото изкуство.:)
 
Джутата нямат нужда от помощ.
Даже обратното - изглежда периодично трябва да бъдат отрегулирани.

... За щастие все се намират лоши хора да се нагърбят с тая иначе толкова неморална дейност.

ПП: Просто наблюдения, не че искам нещо лошо да кажа :)
 
Джутата нямат нужда от помощ.
Даже обратното - изглежда периодично трябва да бъдат отрегулирани.

... За щастие все се намират лоши хора да се нагърбят с тая иначе толкова неморална дейност.

ПП: Просто наблюдения, не че искам нещо лошо да кажа :)
Вади 2,650$ да спасиш жу, нидей са обеснява. Или си антисемит, може би, а?

пс: При тем меметата де ги постнах, вкл тва с жабите, виждат ли се?
 
етерИум каза:
Казвам високо и гласно: НЕ СЪМ ЗА РУСИЯ И ПУТИН! АЗ СЪМ ЗА РАЗБИРАНЕТО НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ТАКАВА, КАКВАТО Е! ЗА ИЗЛИЗАНЕТО НА ИСТИНАТА КОЙ КАКЪВ Е! ЗА ВЪЗЦАРЯВАНЕТО НА СПРАВЕДЛИВОСТТА!
Точно така, аз мисля по същия начин !
Ето го - и Партито е вътре. Псувайте и него, що само мен?! (Сигурно сте антисемити, затова:( )
 
А!? При мен се вижда всичко. Ми ако никой друг не вижда, ако иска да каже да не слагам от тоя източник повече мемета. Ако не се виждат.

пс: Иначе - Една бронзова статуетка-жаба се надупила, а друга се нагласила да и лиже гъзо. Тва е мемето, Крумов. За свободолюбивите и морални хора на високото изкуство.:)
На практика, ти отричаш нуждата от изкуство, така ли е? Нищо не отричам аз. Ама и да пускам телевизора, и да не го пускам... като е празен долапът... За долапа си прав, обаче само със пълен долап не може. Трябва и... - Обаче, само и с телевизор не може. Всичко живо свири и пее. Двама души не мож да фанеш за работа.
Това ми отношението към културата на мен
 
На практика, ти отричаш нуждата от изкуство, така ли е? Нищо не отричам аз. Ама и да пускам телевизора, и да не го пускам... като е празен долапът... За долапа си прав, обаче само със пълен долап не може. Трябва и... - Обаче, само и с телевизор не може. Всичко живо свири и пее. Двама души не мож да фанеш за работа.
Това ми отношението към културата на мен
Как ще отричам?!:) Аз съм абсолютно ЗА изкуството, и то за високото и качествено.
В поста ми ставаше дума за огромното множество хора на високото изкуство, изключително склонни да запеят песента на властта, която изискват в дадения момент от тях. Като тая театроведка. Същото беше и с ковида. В тоя смисъл беше: надупената жаба е властта, а подговената да я лиже - висококултурниците с иначе много висок морал, които се борили за високи идеали. Но винаги пеят вярната дума, което си пролича при кьовида, и сега.
Познавам известен брой такива и много добре им знам фалшивите душици.
 
Прочетох:
"Подготовка за WW3?

Тази седмица системата за селективна служба на САЩ туитира, че отказващите по съвест трябва да се регистрират за „алтернативна служба“, за да избегнат използването им като пушечно месо в следващата война.

„В случай на събитие, нашата агенция ще си партнира с @fema, за да предостави възможности на отказващите по съвест, за да гарантира, че нацията ни продължава напред“, туитира агенцията с връзка към уебсайта за регистрация.

Предвид сегашния климат и привидното желание на правителството на САЩ както да продължи, така и да ескалира войната с Русия, идеята, че те се опитват да регистрират възможно най-много топли тела, трябва да повдигне червен флаг.

Свържете този тласък към война с новата мода на масовите медии и неолибералното приемане на войната като решение и ще имаме предпоставките за изключително тъмни времена, които потенциално се разплитат пред нас."
 
пс: При тем меметата де ги постнах, вкл тва с жабите, виждат ли се?
Виждат се.

Припомни ми какво интересно обсъждахме че малко се изгубих, т.е. некои хора бачками у неделя вечър :)

... вместо да си гладим ризите, както предположи Тупана преди 1 или 2 седмици бяха.
 
Припомни ми какво интересно обсъждахме че малко се изгубих
Толкова е било и интересно..
Иначе ти говореше как ще ми се извиниш за всичко и казваше, че Русия и Путин не стрували, че съм бил прав и отсега нататък ще ме слушаш за всичко. Това обсъждахме: как да го направим публично.
 
Как ще отричам?!:) Аз съм абсолютно ЗА изкуството, и то за високото и качествено.
В поста ми ставаше дума за огромното множество хора на високото изкуство, изключително склонни да запеят песента на властта, която изискват в дадения момент от тях. Като тая театроведка. Същото беше и с ковида. В тоя смисъл беше: надупената жаба е властта, а подговената да я лиже - висококултурниците с иначе много висок морал, които се борили за високи идеали. Но винаги пеят вярната дума, което си пролича при кьовида, и сега.
Познавам известен брой такива и много добре им знам фалшивите душици.
Аз не казвам, че ти отричаш показвам ти моето отношение по въпроса
 
Аз не казвам, че ти отричаш показвам ти моето отношение по въпроса
OK, и аз също казах моето в отговор на това, което попита: "На практика, ти отричаш нуждата от изкуство, така ли е?"
То моето отношение за склонността към нагласяне на тия хора си е отдавна де, сега, при двете "кризи", просто се потвърди.
 
Дай нещо да хейтваме, не моим опрай света.
 
Дай нещо да хейтваме, не моим опрай света.
Ми...хората, които бачкат в неделя вечър например? Бахти калъфите!:):D
Иначе не знам, аз обичам всичко и всички (което си личи). Ти кажи кое да хейтим, и аз съм вътре!:)
 
Я кажи какво предлагаш да направим по тия въпроси дето си ги изложил тука.
 

Горе