Украйна - Русия какво ви е мнението

Ноке във всеки свой пост защитава онеправданите либерали!
 
В колко часа, ще е срещата в Анталия?
 
Ноке във всеки свой пост защитава онеправданите либерали!
Па той е най-големия радетел за узаконяването на гей-браковете у нас.
 
Към уил смит бе, не го разбрах това, проядени от холигууд-либерало пропаганда комуняги!:) Кажете за уил смит, къв е филма там?:)
 
В колко часа, ще е срещата в Анталия?
"Двете страни не са се срещали лично от седмици, но ще проведат три дни преговори в Истанбул, според Давид Арахамия, украински преговарящ, депутат и съюзник на Зеленски."
Според комшийския:
Виж го прецъкай го.
Или за друга среща става дума? (Нещо съм малко извън някои новини напоследък.)

Аа, ето:
Idit: Ба - тва е от 10-ти март...:)
Eto nowoto ot Antalya:
i konkretno
 
Последно редактирано:
"Двете страни не са се срещали лично от седмици, но ще проведат три дни преговори в Истанбул, според Давид Арахамия, украински преговарящ, депутат и съюзник на Зеленски."
Според комшийския:
Виж го прецъкай го.
Или за друга среща става дума? (Нещо съм малко извън някои новини напоследък.)

Аа, ето:
Idit: Ба - тва е от 10-ти март...:)
Явно нашите журналя не са разбрали.
 
Явно нашите журналя не са разбрали.
Виж ми последния едит - има Анталийски работи. (...Които не знам дали са в анталия:) Може и да не са разбрали наште.)
 
Ема оня си го изпроси, не може да се бъзика с жена му
Ха, и па коя е жена му, че не може да се бъзика с нея? И не е казал нищо обидно. Просто тия двамата се мислят заа светая-светих на холигууд.

Кажете за уил смит, къв е филма там?
Партито ме изпревари. Бие се циганската на оскарите тоа. Тва либерастите вече канселират и с крошета.
 
Явно нашите журналя не са разбрали.


29-30-ти - утре и вдругиден евентуално.
 
Яжте само баклава и четете ДейлиСабах, не и гледайте погледите на нандито (ама е добър погледа де, даже бая):)
 
Яжте само баклава и четете ДейлиСабах
Лавров очаквал позитивни преговори.
Което не го вярвам.
Зеленски щял да обмисля въпроса за Донбас на по-късна дата.
Турците се гласят да стават главен играч. Чак на Китай правят забележки.
 
pointing-3639611_1280.png
А ти купи ли калиев йодид ?




 
Ха, и па коя е жена му, че не може да се бъзика с нея? И не е казал нищо обидно. Просто тия двамата се мислят заа светая-светих на холигууд.
Говори се че искали да вдигнат рейтинга на шоуто, понеже било с ниска гледаемост


277300486_1680282612312305_4825553110942554643_n.jpg
 
Говори се че искали да вдигнат рейтинга на шоуто, понеже било с ниска гледаемост


277300486_1680282612312305_4825553110942554643_n.jpg

Нищо чудно и това да е. Ама с тия ковид простотии и политизиране на киноиндустрията изобщо... кво да им гледаш.

Аз преди ковидя ги чаках с трепетни вълнения - и глобусите, и оскарите. Предварително гледах всички филми, за да си имам фаворит. Тая година само Дюн гледах. Снощи уж щяхме да гледаме ''кода'' (не е за ай-ти-та - кодъри), ама семейството предпочете България търси талант. :(
 

Горе