Украйна - Русия какво ви е мнението

Яжте само баклава и четете ДейлиСабах, не и гледайте погледите на нандито (ама е добър погледа де, даже бая):)
И кво пише там? В Дейли Сабах?
 
Не знам какво са дали, но черно море е минирано на практика.
 
Да кажа ли сега защо @етерИум беше спрял да пише?
Дефе що се прайш на интересен, мамамустара! Казвай вече! (Нищо няма да кажа, обещавам, няма те псовам.)
Никой не се интересува от тъпата война, важното е аз що спрях да пиша, казвай вече де!:)
 
Дефе що се прайш на интересен, мамамустара! Казвай вече! (Нищо няма да кажа, обещавам, няма те псовам.)
Никой не се интересува от тъпата война, важното е аз що спрях да пиша, казвай вече де!:)
Нанди каза, че си казал.
 
Нанди каза, че си казал.
Дефи, много си странен напоследък. Чумееш нещо, но на моменти избухваш с Роси Кирилова. Бих предположила, че страдаш от биполярно разтройство, но не знам дали да го казвам. Айде ще го премълча.
 
Казвай Нандельо? Казвай веднага!!
Ма какво да казвам? Добре, ще кажа истината

Дефа каза, че те е псувал на лични миналата седмица и затва си спрял да пишеш. Всъщност на него си бил сърдит, а аз се поболях от угризения, че нещо съм те засегнала...
 
Ма какво да казвам? Добре, ще кажа истината

Дефа каза, че те е псувал на лични миналата седмица и затва си спрял да пишеш.
Така си беше, ето цензурирана извадка от комуникацията ни:
Пумияр мръсен, на къв се направи, че спря да пишеш? За голяма работа ли се имаш да ти *ба *утката *айчина! Обитак! Псевдоконспиратор! Глупак! Ти си в детската градина на конспираторството и те търпим само защото те съжаляваме! Нещастник!
Но това ми хареса, защото любя мазохизма. Не заради това спрях да пиша. Не знам защо, а и вие не ми казвате...:(
 

"Министерство на отбраната на Китай: Никаква сила няма да попречи на обединението на Тайван с континентален Китай"​

 

Не знам дали Тайван е по-важно от това, което получих току-що:​

"Наградни точки на етерИум​

Не можеш да спреш!​

Публикувал си 100 съобщения. Надявам се, че ти е отнело повече от ден!"
 

Не знам дали Тайван е по-важно от това, което получих току-що:​

"Наградни точки на етерИум​

Не можеш да спреш!​

Публикувал си 100 съобщения. Надявам се, че ти е отнело повече от ден!"
 
Поне кажи, че и двамата лъжете и се лигавите. Щото хората отстрани няма как да знаят...
 
Поне кажи, че и двамата лъжете и се лигавите. Щото хората отстрани няма как да знаят...
Така е - лъжем. Всичко е на майтап, дефа не говори така.
 
И кво пише там? В Дейли Сабах?
Здравей, нандибанди! Как си? Съжалявам, че се забавих с отговора.
Не знам какво пише в дейли сабах, но знаеш как го наричат хората, които рано сутрин имат навик да го четат? - Дейли Сабахлян.
 

Горе