Украйна - Русия какво ви е мнението

Дефа е пич :)

Айде наспа се едно убаФко и се почна.. :) До към 6 събалем ще потроши поне 3-4 кбдта :D

Ти да не си нейде по латинска америка? Че тоя режим бая съмнителен ми идва, дори и за оксфордски терикатер :p


Дефе, а неска гледах "стани богат" и ми хрумна, че трябва да се кандидатираш :) Едно, че ще ги потрошиш със знания, друго е, че кат избереш жокери, мене, етера и нандитУ, и сефтето на стотях К лв, ти е в кърпа вързано. После ходи се оплаквай, че пак не могат да ти смогнат на бизнес идеите :)
 
А фънкито не му обръщай внимание. Яд го е, че съсипахме форума, а такъв убав форум беше. Хората си помагаха - кой захар назаем, кой някое яйце... А след нас какво остана? Теории на конспирациите...

giphy.gif
 
И още по-м/у др., не към теб, но да не поствам ново - възстановили са възможността за коментар в любимия ми западен форум, а като сложим и другите, в които троля - тука ше възцарява все повече липсата ми. Ше се върне нивото. Копидъфънк, викай старите коментатори от "вашия отбор".

Тука некои имаме сума ти гърла да храним - не сме безделници като тебе да се отдаваме с часове на интелектуални хобита.

Без храна нема култура.
 
Не мисля, че са целяли Киев. Ако греша значи не са били в Чечня. Не са били в Сирия и не разбират нищо.
Нямат и никаква сметка от партизанска война.
Отначалото, според мен целта беше двете самоопределили се области. Доколко са успели там не знам. Но мисля, че достатъчно.
Ако наистина е имало колона към Киев, тя стоя на място достатъчно дълго, но нито беше унищожена. Дори не съм чул да е била нападна.
Не знам и за наистина използване на артилерия и на авиация. Общо взето водят действията с пехотата.
Там където им беше по-важно, например Мариупол доколкото успях да намеря стреляха повече.
Това засега изглежда като класическа тактическа операция с разгръщане по фланговете.
И поне според техните думи са изпреварили с няколко дни позиционирането от другата страна.
Другото ми предположение, е че целят да си осигурят нова отсрочка.
А територията си е територия и им дава по-голям периметър за защита.
Всъщност има доста разрушена транспортна инфраструктура. От ляво са трошили предимно мостове, отдясно пътища. Така излиза, че плановете за доставка отляво ще бъдат много затруднени по земя. По въздух са почти невъзможни. Взеха и пристанищата.
То дори излиза и че мините в Черно море, които не ги смятам за майтап са в тяхна полза.
 
Щом се цаниш за отговорник, трябва да си плътно тука макс 24/7, за да мадерираш/мародерираш?
Тогава отказвам сделката за темата и ще купя газ за 1млрд рубли!
Всъщност, днес сутринта, вече постихнах целта си:

"Наградни точки на етерИум
50
Днес в 07:41
I LOVE IT! 3
Content you have posted has attracted 1000 likes."

За толкова кратко време:
етерИум
Well-Known Member
Рег. 21 Октомври 2021

Кой друг го е правил за толко кратко време? Никой! (Нищо, че ено 70% лайкове нандито ми ги е сложила..:))

Аз съм звезда от м/ународна величина, а вие само мрънкате, че ви идвало много и след като извлякох необходимите ми 1000 лайка, вече не ме интересувате!

Сега ще разкрия величавата си само-личност! (Адаш съм на ноката, м/у др.). Ето кой съм:


Сбогом НЕУДАЧНИЦИ!!!:D:):)
 
и ще купя газ за 1млрд рубли!
Като генератор на 70% от лайковете, мога ли да поискам услуга - да ти дам две бутилки да ми ги напълниш с газ, че нямам рубли, а у село няма чейндж бюро?

И по-важно - тва верно ли си ти? o_O

За останалите - да се върнем на темата


 
Като генератор на 70% от лайковете, мога ли да поискам услуга - да ти дам две бутилки да ми ги напълниш с газ, че нямам рубли, а у село няма чейндж бюро?

И по-важно - тва верно ли си ти? o_O
За пръв път я чувам тази звезда от международна височина.
 
@етерИум , имам една теория за махането на Бай Дън, предсрочни избори и Тръмп се връща на власт. След като това стане, операцията в Украйна ще приключи.
 
За пръв път я чувам тази звезда от международна височина.
Па ти само Лавров и Роси Кирилова си знаеш.

п.с. и аз не я познавах тая звезда. Ама не вярвам това да е Еетера. Толкова мускул не ми се връзва с толкова ум. А може и просто да страдам от предразсъдъци. :)
 
@етерИум , имам една теория за махането на Бай Дън, предсрочни избори и Тръмп се връща на власт. След като това стане, операцията в Украйна ще приключи.
Ба, ти па! Те най-нагло и прозрачно фалшифицираха изборите, за да не е Тръмп, сега ще го връщат. Тва да не е буци.

Ако сенилния направи услуга на света и земе та пукне, ще го смени оная пача Камала, която е в пъти по-зле и от дъртия. Зле е работата, парти. Лесно ти е на тебе, че можеш да пиеш...
 
"В това превърнахме темата", каза единият.
"Детската градина..."

Отговори другият, също така проницателен юзър, който...вярва в Анонимните! Нали разбирате: Путин злодея, новия Хитлер - Путлер, жестока инвазия, т.е. - всичко...от най-долната сган инфо източнити - дъ мадафака масмедии, които да ги слушаш е все едно да си подложиш главата да ти се изсерат отгоре. И Анонимните се информират от масмедиите, очевиидо. А господина, предпричмача, който казва, че темата се превърнала в детска градина..слуша Анонимните.

Нали разбирате: той вярва в анонимните. Какво повече. Ти си сдал багажа, бате. (Нямаш време да четеш дълги и скучни, нали? Само "на клип". То така: на клип, на клип и...бръмбъра, след който тръгнал човека, го довел до гомното. Тва е реалността.)
 
и аз не я познавах тая звезда. Ама не вярвам това да е Еетера. Толкова мускул не ми се връзва с толкова ум. А може и просто да страдам от предразсъдъци. :)
Колко ли кила е ума? Дали е повече от телесното тегло?
 
"В това превърнахме темата", каза единият.
"Детската градина..."

Отговори другият, също така проницателен юзър, който...вярва в Анонимните! Нали разбирате: Путин злодея, новия Хитлер - Путлер, жестока инвазия, т.е. - всичко...от най-долната сган инфо източнити - дъ мадафака масмедии, които да ги слушаш е все едно да си подложиш главата да ти се изсерат отгоре. И Анонимните се информират от масмедиите, очевиидо. А господина, предпричмача, който казва, че темата се превърнала в детска градина..слуша Анонимните.

Нали разбирате: той вярва в анонимните. Какво повече. Ти си сдал багажа, бате. (Нямаш време да четеш дълги и скучни, нали? Само "на клип". То така: на клип, на клип и...бръмбъра, след който тръгнал човека, го довел до гомното. Тва е реалността.)
Сбогом НЕУДАЧНИЦИ!!!
 
@етерИум , имам една теория за махането на Бай Дън, предсрочни избори и Тръмп се връща на власт. След като това стане, операцията в Украйна ще приключи.
Ба, ти па! Те най-нагло и прозрачно фалшифицираха изборите, за да не е Тръмп, сега ще го връщат. Тва да не е буци.

Ако сенилния направи услуга на света и земе та пукне, ще го смени оная пача Камала, която е в пъти по-зле и от дъртия. Зле е работата, парти. Лесно ти е на тебе, че можеш да пиеш...
Тоест милионера Тръмп, човека на Човеците, Тръмп, който, като малък пример от многото му дейност, въведе Уарп Спийд вакс операцията и който ясно каза наскоро, че абсолютно е за ваките, че са абсолютно добри и безопасни... Ако някой вярва в Тръмп, аз нищо не искам да кажа. Всеки е свободен. Нека дойде Тръмп и бъде светлина (заедно с Путин, който е плътно със Си Дзинпин, който е въвел в страната си онова душегубно управленско устройство, от което всички се боят да не дойде в техните страни. То всъщност това е най-страшното. Но Си Дзинпин подкрепя Путин и те ще разрушат хегемонията на САЩ. Значи Си ДЗинпин е добър.)
 
Сбогом НЕУДАЧНИЦИ!!!
Махам са бе, махам са:) Споко. Ти се зарадва и викаш кво стана, тоа са върна:) Ти нали най-много се жалваше от предното ми отсъствие? Благодареше ми, хвалеше ме. Върнах са и спря да ми говориш. Щото не се върнах само такъв, какъвто те кефя, ами в целия си прогнил блясък. Ми тва е живота.:)
Махам са бе, споко. Е ся, само още малко...:)
 
Стига толкова денацификация, че нещо не се получава.

Заместник-министърът на отбраната на Русия заяви, че Москва е решила „фундаментално да намали военната дейност в посока Киев и Чернигов“, за да „повиши взаимното доверие за бъдещи преговори за споразумение и подписване на мирно споразумение с Украйна“.
 
Стига толкова денацификация, че нещо не се получава.

Заместник-министърът на отбраната на Русия заяви, че Москва е решила „фундаментално да намали военната дейност в посока Киев и Чернигов“, за да „повиши взаимното доверие за бъдещи преговори за споразумение и подписване на мирно споразумение с Украйна“.
Ма Киев никога не им е бил цел. Той режима на зелен си пада като камъните от оная песен.

Днес мернах набързо изказване на Лавров, че готвят среща между клоуна и Путин. Това за мен е добра новина, ама дали???

Махам са бе, споко. Е ся, само още малко..
Я ти да седиш мирен. Никой не те гони, стига си кокетничил. Без теб деЦката градина няма да е същата. Кой ще ни разказва страшни приказки от бъдещето, а?
 

Горе