Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето ги българските анти-нато и про-путин активисти. Добре че още има будни хора, България е жива !

278108136_10220945836818254_926922150676358821_n.jpg

278095026_10220945837458270_907925860835686993_n.jpg
278063684_10220945836618249_7272257953265000279_n.jpg
278073544_10220945837178263_4369045373244339195_n.jpg


Нанди, това ти ли си ?

277789268_10220945831258115_5950914510523307624_n.jpg
Ша звиняваш бате ма без първото фото всичко станали с родата са от протести миналата година или предната.
 
Попаднах на нещо интересно:

Направиха ми вчепатление следните изказвания на зельонъй папугай:
"Ако бяхме готови да дадем територията си, нямаше да има война"
"Знам точно какво трябва да се случи, за да обявим победа, но ако ми позволите, не искам да говоря за това засега."


Тоя, че е 5 пъти по-луд от Путин, това няма две мнения. Обаче, аз си мисля дали наистина е способен да използва ядрено оръжие, ако имаше такова?? Четох некви галимации, че уж му докарвали тия седмици матриали за ядрена глава, ама колко са верни не е ясно...
 
Попаднах на нещо интересно:

Направиха ми вчепатление следните изказвания на зельонъй папугай:
"Ако бяхме готови да дадем територията си, нямаше да има война"
"Знам точно какво трябва да се случи, за да обявим победа, но ако ми позволите, не искам да говоря за това засега."


Тоя, че е 5 пъти по-луд от Путин, това няма две мнения. Обаче, аз си мисля дали наистина е способен да използва ядрено оръжие, ако имаше такова?? Четох некви галимации, че уж му докарвали тия седмици матриали за ядрена глава, ама колко са верни не е ясно...

Реално погледнато ако са решили да изгърбят Русия с ядрено оръжие, то Украйна им е най-добрата играчка за целта. Никой друг не би посмял. Нищо чудно да има и подобно развитие.
 
Реално погледнато ако са решили да изгърбят Русия с ядрено оръжие, то Украйна им е най-добрата играчка за целта. Никой друг не би посмял. Нищо чудно да има и подобно развитие.
Определено по-голямо "извинение" за извършване на такова, както и "оправдано от света", не е съществувало до сега, дори втората световна..
 
  • Like
Реакции: Ivo_
@dertre
На какъв курс купи, ще припомниш ли?
 
Последно редактирано:
Вярно ли е, че магазините в Слънчев Бряг са изпразнени от украинци, които пълнят торбите, казват че са украински бежанци и не плащат?
 
Ша звиняваш бате ма без първото фото всичко станали с родата са от протести миналата година или предната.
Извинявам бате, ама всички са от последния протест. До кога с лъжите ?

 
Извинявам бате, ама всички са от последния протест. До кога с лъжите ?

Снимките с братчедите ги има от доста време из нета. Виждал съм ги поне 2-3 новини за различни протести
 
Аз не виждам какъв е проблема, че манговците не искат да сме в НАТО. И не помня възраждане да са се обявили за ксенофобска партия като МВР-О. Щом за тва се хванахте, явно вече няма за какво.

С шапка New York протестира срещу запада, хубава извадка на контингента.
Е, хубава работа. Тоя човек не е циганин изобщо. Да, тъмен е, но не е от братята категорично.
 
А некой светка ли се какво ще последва следващите найсе години покрай целата патаклама ;)
Следва историческо повсъместно превъоръжаване и набиване в секви военни технологии и оръжия. Това, което 20-30г някои се опитваха да органичат, сега ще се увеличи в много пъти. Само смятайте от тук насетне воените заводи как ще бълват всевъзможни технологии. Световните умиротворители - САЩ и техните партнери - оръжейни производители, буквало ще се поцепят от поръчки ;););) Да очакваме 7-8% (че и повече) от бюджетите да отиват за оръжия, от тях 70-80% ако саот американски заводи..ееее сметайте тепърва кви цифри ще се подметат :love:

Па и аз, ако имах 200-300 свободни милиарда, щех да набия в ултра модерни дрон технологии :) Ама с 2-3 не моим се класира, освен нещо като подизпълнител ли, и аз не знам :D
Ама как добре ще ми дойде едно стелт безпилотно дронче, високолетящно и с една камара прецизна техника за поразяване на цели. Тва ми е по-добре и от 500 танка, 100 ц-300-400-500 установки и една торба артилерийски убитащини :D
Некой ако разполага с останалите 298млрд, да свирка да праим партийно, ще намачкаме мъска за неколко месеца :p

Сериозно, може ли пък тва верно да е било план маршал :oops:
 
Сериозно, може ли пък тва верно да е било план маршал :oops:
С тия въпроси - към Ети. План е, ама за името може да се поспори.
 

Тая война почна 2014, просто света не знаеше детайлите и като цяло не му пукаше, с въоръжаването на терористи и пращането на чекисти в двете републики. Естествено, тогава се правеха на ударени, както и със зелените немаркирани човечета, дето нахлуха в Крим.

Каква е тая реторика, дето използваш. Какъв е Путин, че 'други неща трябва да се случат' ако никой не го признава за партньор в Европа. Какво искат е ясно - Донбас , заради фабриките и ресурсите. И да смачкат Украинците.

И я да те питам кога НАТО е имала някакви намерения да напада Русия, че го изтъкваш като аргумент? Или САЩ дори. Тея работи са само в главите на клошарите, дето си мислят, че са бедни, заради лошия запад и все някой им рови в паничето, а не погледнат вътре какви проблеми имат с корупция и кремълски чекисти на власт от 20 години.

'втората' армия в света - с гумени бутуши, оборудвани за местните условия - много блата и тонове комари. Как точно се вписва това в Украйна - не е ясно. Руснаците колкото и мизерни да са, те тея сериозно биха объркани с бездомници в Украйна.
f79ca37ac122ec2057c1fe83032e4f73.png

Vm0aAWX-VL4.jpg

От коментарите
"Магам и волшебникам не нужна тяжелая броня"

" Мужественные люди???? А почему закрыли свои морды масками? И в такой позорной форме,в резиновых сапогах!!??? Стыд и позор!!!"

" Соболезную, родным и близким"

" Тувинский спецназ в резиновых "берцах")) Стыдоба!!!"

" Господи, как же стыдно за zоотечественников, до слез!

Тыва - это беднейший регион России, они видимо насмотрелись на то сколько добра намарадерили наши вояки и решили так же


Има мислещи руснаци:
" А кого он еще мог отправить? Я москвич, свой бизнес, семья, никогда в жизни ни за какие медали не поеду в чужую страну."

" Отправились защищать Путинский дворец! Какой позор!"

Бах мааму, колко здраво и сипват в коментарите на Кремълските клошари.Най-накрая руснаците спряха да ползват тактики от всв и се върнаха към времето на руската империя. Тогава са пращали племената от единия край на империята да се бият на другия. Очаквам до 10-ина години да видим и истинска кавалерия по монголски образец. Скоро чакаме сирийците и африканците от Еритрия.

След свалянето на демокатично избрания президент на Майдана, зпочват протести в про руската част, които новата власт смачква брутално. Пусках ти видео от Мариупол на западна медия на което се изсмя. Тези със каските са украинската полиция, а с камуфлажа дето стреля с рпг украинската армия, протестиращите и правещите барикади са жителите на Мариупол.


Дори журналиста се чуди как ще живеят заедно тези хора след всичко това.


След това почва да се мачка всичко руско като Руския е забранен, като се извършват чистки на про руски настроени хора навсякъде - най-лесния начин да настроиш някакво малцинство против себе си да е да почнеш да го мачкаш. Ясно се вижда тъмо кафявата част в Донбас и Крим.

Map of people who declare Russian as their native language for each district or city (in circles) (according to 2001 census)


Russianlang2001ua.PNG
 
Последно редактирано:
С тия въпроси - към Ети. План е, ама за името може да се поспори.

Етере, имаш ли 298млрд?
Хайде пиши ми, че след малко почват да ми подскачат каки по триъгълници, и едва ли ще запазя целомъдрост, да ти обърна внимание :)
 

Горе