Украйна - Русия какво ви е мнението

@ReminD

278437725_105985738756460_1580354361407693490_n.jpg
 
Е ги (некои от нещата), пък кой както си го намисли, не съм казал кво трябва да значи. Не ги чети и получавай само главоспокойствие:D
Ама нали ти казах че няма нужда да изпъстряш постовете си с 1 билюк цитати и линкове към доджи сайтове.
Пишеш в прав текст каквото ти е на акъла и тва е.

Примерно "Путин е джу и е гъст със семитската терористична организация Хабаб-Любавич, които пък от своя страна са рядко долни отрепки!"

Притесняваш се че няма да повярвам ли, кво?
 
Разбира се, че това иска да каже...

Айде, че май си ми сърдит - да се подмажа малко

278451161_1032695757661789_4523274500195764959_n.jpg

Кога си ме виждала сърдита?
И освен това не съм заклета фенка-русофилка и не боготворя Путин :)

По-скоро симпатизирам.

Боже, какви недоразумения и загуби в превода стават у тоя форум...
 
Да попитам колегите от Украинския отбор - почнахте ли да се къпете вече със студена вода и след душчето да викате - Нати Путин! Както това немско шефче и европейското комисарче съветват - Или се къпете още с топла вода и помагате на Русия!



na-ti-putin.png
 
Много сериозно го дадохте, трябва малко и за разпускане.
-
Специална операция за дечовечизация
(до 2025 г)

-
МИНИСТЕРСТВО ПРОМЫШЛЕННОСТИ И ЭНЕРГЕТИКИ
РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ


ПРИКАЗ
от 7 августа 2007 г. N 311


ОБ УТВЕРЖДЕНИИ СТРАТЕГИИ
РАЗВИТИЯ ЭЛЕКТРОННОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ РОССИИ

НА ПЕРИОД ДО 2025 ГОДА

„Въвеждането на нанотехнологиите трябва допълнително да разшири дълбочината на нейното навлизане в ежедневния живот на населението. Трябва да се осигури постоянна комуникация на всеки индивид с глобални мрежи за управление на информация като Интернет.

Наноелектрониката ще се интегрира с биообектите и ще осигури непрекъснат мониторинг на поддържането на жизнените им функции, подобрявайки качеството на живот и по този начин ще намали социалните разходи на държавата.

Ще станат широко разпространени безжичните наноелектронни устройства, които осигуряват постоянен контакт на човек със заобикалящата го интелектуална среда и ще се разпространят средствата за директен безжичен контакт на човешкия мозък с околните обекти, превозни средства и други хора. Тиражите на такива продукти ще надхвърлят милиарди бройки годишно поради тяхното повсеместно разпространение.

Националната индустрия трябва да бъде подготвена за това предизвикателство, тъй като способността да произвежда всички компоненти на мрежовите системи ще означава установяване на реален контрол над всички техни потребители , което е неприемливо за много страни от гледна точка на запазването на техния суверенитет. На подобна гледна точка се придържат и експертите от страните от ЕС във връзка с глобалната експанзия на производителите на електроника от страните от Югоизточна Азия и намерението на САЩ да си осигурят постоянно технологично лидерство в тази област. Следователно, в периода 2016-2025 gg. Трябва да очакваме поредното засилване на ролята на електрониката в живота на обществото и да бъдем икономически готови за нов кръг от глобалната конкуренция на страните, базирани на наноелектронни технологии.“


Но това са напълно нормални неща - всички го правят. Важното е да надцакат гадните антихуманни западни либерасти и да си нанотехнологизират крепостните селяни по-бърже!
Стига бе, дай да поживеем още малко?
 
Аллах Акбар vs Нацита

 
Тая ако е най-красива на планетата, значи аз съм астронавтка от международната станция "Мир".
Такава енергетика като тази вечер не знам дали ще усетите някога. Може би. Такова спокойствие, така ли е?
 
 
Такава енергетика като тази вечер не знам дали ще усетите някога. Може би. Такова спокойствие, така ли е?

айде, лягай си, че след малко ще те събуждам
 
Разчистването на Мариупол
(преди имаше версия с по-добро качество ама и това става)

 
Чаченците изглежда се ползват с привилегията да си носят телефоните и дроновете и се късат да постват в социалките.

И все им е едно такова весело и приповдигнато... видимо се наслаждават на обстоятелствата.

 
Чаченците изглежда се ползват с привилегията да си носят телефоните и дроновете и се късат да постват в социалките.

И все им е едно такова весело и приповдигнато... видимо се наслаждават на обстоятелствата.

Като стрелят по сфетофари нормално :D
Отивам аз да си правя имения ден, като се върна по ранните части на деня, ще пиша допълнително :D
 
Отивам аз да си правя имения ден, като се върна по ранните части на деня, ще пиша допълнително :D

Честит имен ден.
И да попитам с топла вода ли се изкъпа днес. :)
 
Ама нали ти казах че няма нужда да изпъстряш постовете си с 1 билюк цитати и линкове към доджи сайтове.
Пишеш в прав текст каквото ти е на акъла и тва е.
Притесняваш се че няма да повярвам ли, кво?
Ти каза, ама аз толкова и помня. Повтаряйте ги по-често тия работи, че забравям и почвам да си мисля некви глупости - че не пиша за да убеждавам някой конкретен човек, и чак че си пиша за кеф, както и колкото ми е кеф, а не както и колкото някой имал или нямал нужда. Доста нагло и несъобразително от моя страна, ще си взема бележка.
 
Стига бе, дай да поживеем още малко?
Обърни се към стратезите.
Още 2-3 годинки, малко ли ти е? (Но иначе не се притеснявай, че ще изчезнеш напразно в небитието - в природата нали нищо не се губело. Мнозината няма да останат безполезни.
Идва криза на торове. Все някак да се реши трябва.)
 
Като стрелят по сфетофари нормално :D
Отивам аз да си правя имения ден, като се върна по ранните части на деня, ще пиша допълнително :D
Честит имен ден. Поне нещо хубаво в тази тема. :)

И кажи на оня шизофреник @Sky да не се превъзбужда от различните от него мнения. ;)
 
Честито.
די גויים געפינען פאַרגעניגן אין די ביסל זאכן פון
 
Честит имен ден. Поне нещо хубаво в тази тема. :)

И кажи на оня шизофреник @Sky да не се превъзбужда от различните от него мнения. ;)
Как ни изигра :)
 
Обърни се към стратезите.
Още 2-3 годинки, малко ли ти е? (Но иначе не се притеснявай, че ще изчезнеш напразно в небитието - в природата нали нищо не се губело. Мнозината няма да останат безполезни.
Идва криза на торове. Все някак да се реши трябва.)
И праха ми ще хвърлиш на вятъра?
 

Горе