Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти верно ме взе за идиот а? Това на снимката е от 25-ти Фефруари
ef72e6b4c66665517876b919b96b5c0b.png







И я дай линк да видим къде Украйна казва, че това, се е случило?
На американците по-голяма част от Тихоокеанския флот още преди месец го пратиха на съвсем друго място. Воюват чрез проксита в Украйна. Не, че не им се ще, но просто в момента не могат. Като не си тъп кажи сега защо отхвърлят забранена за полети зона?
 
Да, в Майка Раша, дето крадът всичко дето не е заковано в Украйна - да, може и да стане такова нещо, ама в нормален свят, трябва ДА СИ ЗАВЪРШЕН КРЕТЕН, да пратиш транспортен самолет, още повече ако е с провизии от НАТО както РАШКИТЕ твърдят, то и в това няма логика, защото провизиите отиват в Полша, и влизат в Украйна от границата там. Кво да обяснявам на РУСКИЙ ИВАН, защо 2+2 е 4, файдата никва, вие логика не търсите и не искате да знаете, а искате вътрешно да потвърдите всичко казано от рашките - безмсилено е да ви обяснявам, като и двамата не отбирате от авиация колкото ученици в началното.

пс: Не ми репликирай с някакви whataboutism-и, как имало шанс да стане - дайте да видим самолета, потвърждението, мястото на падането и т.н.. - да ми обясняваш кое как ти се струвало щото чувствата ти са към едните - остави по-добре.
Какъв нормален свят. Това пък откъде си го измисли.
 
Е, убу, де, ма всички нюз медии го разпространяват, без никой да го опровергава. Дори наци режима в киев не го е отрекъл.

Е, тука има снимки на свален самолет. Ся, дали е точно тоя, аз не мога да знам.



Колкото до унищожената авиация - така казаха, това съм цитирала.

А относно това:


Едва ли има участник в темата, който да не го забелязва. :)
Не съм @NovaPS но мисля, че е фейк. Или поне непотвърдено. Съборени са няколко украински изтребителя. Това е потвърдено.
 
Не съм @NovaPS но мисля, че е фейк. Или поне непотвърдено. Съборени са няколко украински изтребителя. Това е потвърдено.

Нека си призная, че аз някои ги пускам без никакви претенции за достоверност. Просто ей така - за дебуустване морала на персонала. :D
 
Нека си призная, че аз някои ги пускам без никакви претенции за достоверност. Просто ей така - за дебуустване морала на персонала. :D
Не си само ти. Всички го правим.
 

На това му се казва ИДИОТ, руснаците намериха оръжие с американски инструкции. Не ми се иска да си мисля, въпросният кретен от коя област на мамичка расии е, с такава богата обща култура.
 

На това му се казва ИДИОТ, руснаците намериха оръжие с американски инструкции. Не ми се иска да си мисля, въпросният кретен от коя област на мамичка расии е, с такава богата обща култура.
Сам ли си подливаш вода... не знам.
 
Какво ти е мнението за това видео? По същество. Твоя човек от видеото е много възмутен, но все пак успя да ги изсрича инструкциите дето американците са написали на латиница, за украинците.
 
@ReminD нямам нервите да влизам в ролята на @NovaPS това са надписи на латиница,
Какво ти е мнението за това видео? По същество.
Надписите са на латиница. Мнението ми е, че това е оръжие от Полша. Или за Полша. Щото е на полски и е като за малоумници обяснено с латински букви на полски. Айде може и да греша нещо, и в Молдова ползват подобни думи.

П.с. Много вероятно е да е оръжие предназначено за редовната армия, или за кадети.
 
99e58bc056b283d29fdc0c034cc25e76.jpg


А това какво говори за тоя ИДИОТ от видеото, дето 2 минути срича полски и го представя за 'американски'?



Като гледам към края как се мъчи да срича 'американския' , тоя ще да е завършен дебил. И завърши идиота с : "ета АМЕРИКАНСКИ".
Сега, да оставим дори, че е ДЕБИЛ, и не различава полски от английски, щото е от кой знае кое село с външна тоалетна, големите му военни познания също не блестят като военен, щом не знае, че това е РПГ Комар , полско производство
 
99e58bc056b283d29fdc0c034cc25e76.jpg


А това какво говори за тоя ИДИОТ от видеото, дето 2 минути срича полски и го представя за 'американски'?



Като гледам към края как се мъчи да срича 'американския' , тоя ще да е завършен дебил. И завърши идиота с : "ета АМЕРИКАНСКИ".
Говори ми, че може да е блогър, жаден за слава, и прочее. Може и да е просто тъп. Човека гледа картинките, да ти кажа превежда го по картинки. В крайна сметка обаче е прав.
 
Този е прав, дори когато е седнал, в това няма спор.
Ако го гледам още няколко пъти сигурно ще открия и други неща.
Като цяло ми се струва, че човека с поредица от грешни заключения стигна до верния отговор.
На джипката има Z.
Червената боя сочеща убежище изглежда като прясно боядисан надпис на украiнски.
Този, който държи снаряда буквално мяза на статист.
Така, че този може да ти е конкурент.
 
Айде, духовете на стааарите зомбита-партийни функционери се пробудиха, надигнаха се от покойните си места и се зазахапаха - това беше всичко, което им беше останало, след цял живот продаване на здравия разум на една или друга страна за емоционални шекели (за да има нещо зад гърба за успокоение и чувство на стабилност, опора, посока - все от тия благинки).
Старото място се оживи, дори табелката "вечен покой" се килна на една страна, същевременно изтупвайки се от прахта.
Нощес ше има бол матрял за четене, потри ръце воайора.
 

На това му се казва ИДИОТ, руснаците намериха оръжие с американски инструкции. Не ми се иска да си мисля, въпросният кретен от коя област на мамичка расии е, с такава богата обща култура.
Даже има и сандали. Виж, обозначенията на самия снаряд не мога да ги дешифрирам.
 
Айде, духовете на стааарите зомбита-партийни функционери се пробудиха, надигнаха се от покойните си места и се зазахапаха - това беше всичко, което им беше останало, след цял живот продаване на здравия разум на една или друга страна за емоционални шекели (за да има нещо зад гърба за успокоение и чувство на стабилност, опора, посока - все от тия благинки).
Старото място се оживи, дори табелката "вечен покой" се килна на една страна, същевременно изтупвайки се от прахта.
Нощес ше има бол матрял за четене, потри ръце воайора.
Много мило, че ни посети. А дори не е задушница. :confused:
 
Е как бе! Аз ако не се чувствам част от отбор, подкрепящ силната страна (на която задължително приписвам всички безупречно издържани морални устои), изпадам в безнадеждност. Колективизмът и подкрепата на всяка цена са всичко за мен.:)
Приятен ден.
 

Горе