Украйна - Русия какво ви е мнението

Точно ти не ми говори за неграмотници, че ти гледам повечето постове и плача от смях. И, защото съм пич, няма да ти броя грешките в постовете. Тук пишем разговорно, не се стараем да сме перфектни и ти знаеш това, но тъй като нямаш други аргументи се опитваш да оплюеш работата ми, но не ти се отдава. Аз се чудя, какво правиш тук, а не идеш на митинг на Копейкин и да демонстрираш своята "грамотност".
Аз пиша разговорно, ти продаваш услугата "писане на текстове".
Изобщо не ти знам работата - оплювам само постовете ти и теб, индиректно.

От гледна точка на това, че нямаш интелектуалния ценз да даваш морални оценки и да слагаш етикети на хора, доста класи над теб и по двата болднати параграфа.

ПП: И в горния цитат се вижда, че нямаш дори бегла идея къде се слагат запетаите, а словоредът ти е от тип "една гаща плява". Смени занаята.
 
Съзнателно се премълчаваше, че "България" съществува по земите на днешна Украйна чак до XIII век, че основава град Казан на Волга. Столицата Фанагория е съществувала точно 5 века преди появата на бараките на Москва (която е била опожарявана 3 пъти от монголите през XII век, защото е била "крепост" от дърво). Че нашите предшественици са делили едни земи с Киевска Рус, живели сме заедно, а Хан Кубрат е бил в съюз с Византия, опитвайки се да обедини племената и хуните между Азовско море, Черно море и Волга.
Уважават на хората..
 
Аз пиша разговорно, ти продаваш услугата "писане на текстове".
Изобщо не ти знам работата - оплювам само постовете ти и теб, индиректно.

От гледна точка на това, че нямаш интелектуалния ценз да даваш морални оценки и да слагаш етикети на хора, доста класи над теб и по двата болднати параграфа.

ПП: И в горния цитат се вижда, че нямаш дори бегла идея къде се слагат запетаите, а словоредът ти е от тип "една гаща плява". Смени занаята.
Аз в момента нищо не ти продавам, а дискутирам темата. И щом правиш забележки, е нужно да демонстрираш своята грамотност, а не да се излагаш и в същото време да се опитваш да орониш авторитета ми. Да, аз също пиша разговорно и в повечето случаи под афект, когато чета русофилската пропаганда на тоя и оня. Хайде не се меси в работата ми, тъй като просто не е коректно.
 
Аз в момента нищо не ти продавам, а дискутирам темата. И щом правиш забележки, е нужно да демонстрираш своята грамотност, а не да се излагаш и в същото време да се опитваш да орониш авторитета ми. Да, аз също пиша разговорно и в повечето случаи под афект, когато чета русофилската пропаганда на тоя и оня. Хайде не се меси в работата ми, тъй като просто не е коректно.
nandibandi.png

2d67f45e2df8549338ca6628d52e9387-png.23775


fae9976f85327d14c6159ce9778bea82.png

Там е висшата класа бате на копирайтинга :D , все пак къде другаде освен в някое продънено село, ще научиш, дума като "ПИКАЛО".

15401571bbbc43719d7b5666a350df39.png

1007458dbb07f44144f5d60402af5748.png
 

Прикачени файлове

  • 2d67f45e2df8549338ca6628d52e9387.png
    2d67f45e2df8549338ca6628d52e9387.png
    56.1 KB · Преглеждания: 45
Мне, написах моите 5 стинки и ми е достатъчно да се отбележа. :D
@Ivo_

Ако не ме лъже паметта работихме с теб дълго време и моите "неграмотни" статии са публикувани в интернет. Тогава май не си говорихме за запетайките :) не ми отговаряй, това е просто констатация!
 
Ако живо те интересува въпросът с граматиката, можем да отворим нова тема, където да разискваме на дълго и широко. Смешно е да търсиш запетайки и тиренца в тема за войната, но пък не е проблем за мене :)

Нека все пак вметна за "грамотните" путинофили, че копирайтър не значи автор на статии, нито пък редактор на такива. Разбира се, в България това се търси, така че и аз го предлагам. Грамотен ли съм, ще кажат моите клиенти, а не пролетариата от форума.

Бегай оттука преди да съм извадил червения химикал че достатъчно се изложи и бъдещите ти клиенти може да решат да сърчнат форумната ти история.
 
Аз в момента нищо не ти продавам, а дискутирам темата. И щом правиш забележки, е нужно да демонстрираш своята грамотност, а не да се излагаш и в същото време да се опитваш да орониш авторитета ми. Да, аз също пиша разговорно и в повечето случаи под афект, когато чета русофилската пропаганда на тоя и оня. Хайде не се меси в работата ми, тъй като просто не е коректно.
Чекай да сейвна всичките ти издънки... как па един пост не можеш да сглобиш поне на ниво 4 клас, недоумявам!

В твой интерес е да отидеш да събираш точки "социална отговорност" некъде другаде.
 
Бегай оттука преди да съм извадил червения химикал че достатъчно се изложи и бъдещите ти клиенти може да решат да сърчнат форумната ти история.
Ти да не си от Народния театър случайно? Продължаваш да ме забавляваш, но хайде стига с тоя офтопик.
 
Най-обичам да ме цитира някой, който твърди, че ме е сложил в игнор листа си.

Да, мога да пиша изтънчено, префинено и захаросано, но когато говорим за гнусни фашисти, няма да сапунисвам нещата. Влизам с голямата секира и не ме интересува чия педерастка душа, копнееща за фашистките топки на зеля ще нараня.

Когато се спори за политика и футбол се псува. Който иска балет - да ходи в либерасткия джендър запад.
 
Чекай да сейвна всичките ти издънки... как па един пост не можеш да сглобиш поне на ниво 4 клас, недоумявам!

В твой интерес е да отидеш да събираш точки "социална отговорност" некъде другаде.
чЕкам чЕкам... и аз се чудя как ПА един пост не можах да сглобя. Заминавай на протест при Копейкин и ме остави на мира :)
 
Ти да не си от Народния театър случайно? Продължаваш да ме забавляваш, но хайде стига с тоя офтопик.
Офтопик са нападките от всичката интернет и фейсбук сган, наричаща "путинофили" и какво ли още не всички, дето не споделят позицията на малоумното стадо овце.

Съответно и моят толеранс към въпросната утайка на обществото се поизчерпа :)

Искате да канселирате?
Чакай да видиш как "путинофилите" канселират... То горкото недоносче 3 думи не може да нареди в правилната последователност, тръгнало да слага епитети.
 
Най-обичам да ме цитира някой, който твърди, че ме е сложил в игнор листа си.

Да, мога да пиша изтънчено, префинено и захаросано, но когато говорим за гнусни фашисти, няма да сапунисвам нещата. Влизам с голямата секира и не ме интересува чия педерастка душа, копнееща за фашистките топки на зеля ще нараня.

Когато се спори за политика и футбол се псува. Който иска балет - да ходи в либерасткия джендър запад.
Дай да си поговорим малко за гнусни комунисти, стига с тия фашисти!
 
Дай да си поговорим малко за гнусни комунисти, стига с тия фашисти!
Кви комунисти те гонят, бе? Имаш ли аргументи в защита на нацисти, които убиват цивилни - собствения си народ? Които режат пениси и вадят очи на военопленници? Които убиват блогъри? Тва ми кажи, а после можеш да ходиш да те шибат азовците.
 
Кви комунисти те гонят, бе? Имаш ли аргументи в защита на нацисти, които убиват цивилни - собствения си народ? Които режат пениси и вадят очи на военопленници? Които убиват блогъри? Тва ми кажи, а после можеш да ходиш да те шибат азовците.
Това с убийствата на собствения си народ, не ти ли звучи познато от едно друго време и едно друго място?
 
Това с убийствата на собствения си народ, не ти ли звучи познато от едно друго време и едно друго място?
Аз говоря по конкретната тема. Какви аналогии си правиш ти, ич не ме интересува.

И относно пикливия ти подпис - една украинска пачавра днес ми написа, че българите не сме народ, а ''население''. Беше си направила труда да ползва гугъл преводача, за да ми го напише на български.

Аз ѝ отговорих, че поне не сме нацисти.

Виж, там си намери друга играчка, че имам доста работа и не ми се коментират празнословия.
 
Там е висшата класа бате на копирайтинга :D , все пак къде другаде освен в някое продънено село, ще научиш, дума като "ПИКАЛО".
Ти ли ще се обаждаш по темата грамотност?
 

Горе